Özgür Masur Haberleri

Özgür Masur haber, Özgür Masur son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özgür Masur - 05.06.2020
'Türk Modası Benim' hareketi başladı
Trendyol'dan yapılan açıklamaya göre, aralarında Tuvana Büyükçınar, Mehtap Elaidi, Özgür Masur, Özlem Kaya, Zeynep Tosun, Özlem Süer, Tanju Babacan gibi isimlerin yer aldığı Moda Tasarımcıları Derneği üyesi 40'dan fazla tasarımcıya platformunu açan Trendyol, tasarımcıların birbirinden farklı ve renkli koleksiyonlarını 'Türk Modası Benim' butiği üzerinden milyonlarca müşteri ile bir araya getiriyor.
Özgür Masur - 11.11.2019
İTHİB Yarışması'nın kazananları ödülleriyle buluşuyor
İTHİB Uluslararası Kumaş Tasarımı Yarışmasında adayları değerlendirecek jüri üyeleri; Fatih Bilici, Zekeriya Tanrıverdi, Nomi Kleinman, Sinem Kınran Parlak, Süleyman Orakçıoğlu, Nejdet Ayaydın, Yıldırım Mayruk, Siren Ertan Kayalar, Feryal Gülman, Sema Güral Sürmeli, Mustafa Sandal, Zeynep Üner, Özlem Kaya, Özgür Masur, Nur Bilen Yavuzer, Alara Koçibey, Ahu Yağtu, Fatma Filiz Tunca, Daan Roosegaarde gibi isimlerden oluşacak.
Özgür Masur - 06.11.2019
İTHİB Uluslararası Kumaş Tasarım Yarışması 14. kez düzenlenecek
İTHİB'ten yapılan açıklamaya göre, kumaş Tasarım Yarışması'nın bu yıl ki danışmanlığını ünlü moda tasarımcısı Tuvana Büyükçınar Demir üstlenirken, töreni Burcu Esmersoy sunacak. Baş manken olarak Çağla Şikel podyuma çıkacak. Yerli ve yabancı basın mensupları, akademisyenler, tekstil sektörünün duayen isimleri ve İTHİB Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan jüride bu yıl ayrıca Alara Koçibey, Siren Ertan, Feryal Gülman, Özlem Kaya, Nur Bilen Yavuzer, Yıldırım Mayruk ve Özgür Masur gibi moda dünyasının ünlü isimleri yer alacak.
Özgür Masur - 02.11.2019
Başarılı tasarımcılara ödül
Tasarım yarışmasında, Jüri Başkanı Güven Karaca olmak üzere Lemi Tolunay, Safa Şahin, Sedef Orman, Ruken Mızraklı, Derin Mermerci, Hakan Yıldırım, Özgür Masur, Özlem Kaya, Burak Çelet ve Mert Aslan gibi isimler jüri üyeliği yapacak.
Özgür Masur - 02.11.2019
Deri sektörü başarılı tasarımcıları ödüllendirecek
Deri sektöründe katma değerli ihracatı daha da artırmak için yapılan 5. Detay Deri ve Deri Ürünleri Tasarım Yarışması'nda, Jüri Başkanı Güven Karaca olmak üzere Lemi Tolunay, Safa Şahin, Sedef Orman, Ruken Mızraklı, Derin Mermerci, Hakan Yıldırım, Özgür Masur, Özlem Kaya, Burak Çelet ve Mert Aslan gibi isimler jüri üyeliği yapacak.
Özgür Masur - 31.05.2019
Gizia Gate Tasarımcıları akşam yemeğinde bir araya geldi
Davete aralarında, Hakan Yıldırım, Özgür Masur, Ayşe Ege, Ece Ege, Nihan Peker, Mehtap Elaidi, Dilek Hanif, Elvan Tığlıoğlu, Zeynep Tosun, Evren Kayar, Gökay Gündoğdu, Gül Ağış, Özlem Kaya, Şansım Adalı, Tuba Ergin, Begüm Bakkal, Mehmet Korkmaz, Duygu-Umut Boz, Meltem Özbek, Murat Aytulum, Selim Demir, Cem Başar, Esin Terzioğlu gibi sanat, cemiyet ve tasarım dünyasından çok sayıda kişi katıldı.
Özgür Masur - 21.03.2019
İş ve Ekonomi Dünyasının Gündemi
Istanbul Jewelry Show Yer: CNR Expo İstanbul Fuar MerkeziTarih: 21-24 MartSaat: 11: 00Türkiye Otelciler Biriği 23.
Özgür Masur - 20.03.2019
İş ve Ekonomi Dünyasının Gündemi
Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi - BTM Sahne XL etkinliğiYer: BTM BinasıTarih: 20 MartSaat: 09: 00İFMİB Basın ToplantısıYer. Intercontinental Hotel – Taksim Tarih: 20 MartSaat: 09: 30TOGEM-DER Cemre Çarşısı Proje TanıtımıYer: Atölyeler Caddesi No: 5/3, ÜsküdarTarih: 20 MartSaat: 10: 30WLTP Devreye.
Özgür Masur - 18.03.2019
İş ve Ekonomi Dünyasının Gündemi
Teknolojide Kadın Derneği Açılış ve Basın LansmanıYer: Swissotel The BosphorusTarih: 19 MartSaat: 08: 30İKMİB Basın ToplantısıYer: Four Seasons Hotel Tarih: 19 MartSaat: 09: 30Automechanika İstanbulYer: Swiss Otel The BosphorusTarih: 19 MartSaat: 09: 30SKD Türkiye Genel Kurul Toplantısı...
Özgür Masur - 15.03.2019
İş ve Ekonomi Dünyasının Gündemi
25. Uluslararası WIN EURASIA 2018Yer : TÜYAP İstanbul Kongre MerkeziTarih : 15-18 MartSaat : 10: 00TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Günü Yer: Yeditepe ÜniversitesiTarih: 16 MartSaat: 09: 00Kaos Ortamında Geleceğe Hazırlanmak Paneli Yer: İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul KampüsüTarih:...
Özgür Masur - 11.10.2018
Ayakkabının Oscarları" Sahiplerini Buldu
Ticaret Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin destekleriyle, "İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği" bünyesinde ayakkabı sektöründe tasarım ve inovasyona katkıda bulunmak ve katma değerli ürün ihracatını artırmak amacıyla düzenlenen "3.
Özgür Masur - 10.10.2018
Tasarıma ve Modaya Yön Veren Kültürün İçerisinde Olmamız Gerekiyor"
Şenocak, 2018 yılını tüm zamanların ayakkabı ihracatı rekoru ile kapatacaklarını belirterek, şunları kaydetti: "Sektörümüzün en önemli alt bileşenlerinin başında hiç şüphesiz ayakkabı sektörü geliyor. 2018 yılının ilk dokuz ayında 170 ülkeye, 703 milyon dolar değerinde ayakkabı ihracatı gerçekleştirdik, bu ihracat ile 2016 yılı ihracatımızı yakaladık. İnşallah önümüzdeki 1 ayda 2017 yılı ihracatımızın tamamını aşacağız ve 2018 yılını siz ihracatçılarımızın gayretleri ile tüm zamanların ayakkabı ihracat rekoru ile kapatacağız. Her ne kadar ihracatımızdaki artış hepimizi sevindirse de, biz bu artışı yeterli görmüyoruz. İhracatımızı sadece nicelik olarak değil, nitelik olarak da artırmak zorundayız. Sizlerle bu akşam bir arada olmamızın en önemli sebebi de işte bu zorunluluk. Türkiye, ayakkabı sektörü bugün dünyanın çift bazında en büyük 6. üreticisi, 8. İhracatçısı. Ancak değer bazında 25. sırada yer alıyoruz. Bu durumu değiştirmek zorundayız. Bunu da ancak katma değerli ihracatımızı artırarak yapabiliriz. Bunu yapmanın en etkili yolu da tasarım gücümüzü artırmak. Üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz bu yarışma ile bu amaca katkı sağlamaya çalışıyoruz." 2 kategoride yarışmanın kazananları belli oldu Ayakkabı sektöründe katma değerli ürün ihracatını artırmak amacıyla düzenlenen yarışmada, dünyanın dört bir yanından gelen tasarımları İslam Şeker başkanlığındaki, Ertuğrul Özkök, Gülşen, Edis, Hakan Yıldırım, Zeynep Üner, Kaner Kıvanç, Erkan Zandar, Ezgi Apa, Özlem Kaya, Hakan Bahar, Mehtap Elaidi, Özgür Masur, Mehmet Yücebaşoğlu, Emre Güven, Abdülsabur Endican, Tan Erdoğdu, Tamer Yılmaz ve Süleyman Orakçıoğlu gibi isimlerden oluşan jüri değerlendirdi.
Özgür Masur - 08.06.2018
Türkiye'nin İlk Ve Tek Arapça Yayını "ALWALİ "
ALWALİ'NİN İLK SAYISINDA; Dergi ilk sayısında mekan bölümünde dünyanın gözbebeği olan İstanbul'a odaklanıyor. İstanbul'un semtlerini, tarihi yapılarını ve lezzetlerini ele alıyor. Arap coğrafyasındaki eşsiz güzellikleri de paylaşacak olan Alwali, okurlarını bir yabancının gözünden Kahire sokaklarında, Petra'nın muhteşem atmosferinde dolaştırıyor. Ayrıca Ümmü Gülsüm'ün hatıralarıyla müzik severleri yeniden buluşturuyor. Magazin bölümünde ise okurlar, alışverişten modaya, mimariden kültür sanata kadar birçok konuyu bulabilecek. İlk sayıda Türkiye'nin dünyaca ünlü mimarı Emre Arolat, Ortadoğu'da yıldızı yükselen modacı Özgür Masur ve Arap müzik dinleyicisinin en sevdiği gruplardan Taksim Trio röportajları yer alıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Özgür Masur Haberleri | Özgür Masur Kimdir - Haberler - Özgür Masur haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Özgür Masur kimdir, hayatı ve biyografisi. Sinan Tuzcu ve Beyza Kapu evlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.7.2021 15:17:45. #1.14#

title