Hastalara bakmak yerine kahvaltı yapan doktorlar, vatandaş kamerasında!
Haberler » Güncel » Hastalara bakmak yerine kahvaltı yapan doktorlar, vatandaş kamerasında! - Haber

Hastalara bakmak yerine kahvaltı yapan doktorlar, vatandaş kamerasında!

İstanbul Sultangazi'de bir vatandaş, hastalara bakmak yerine kahvaltı yapan doktorları cep telefonu ile görüntüledi. O esnada görüntü alınmasına kızan bir doktor, "Burayı çekmeye hakkınız yok, sizi dava edeceğim" diyerek vatandaşa çıkıştı.

Hastalara bakmak yerine kahvaltı yapan doktorlar, vatandaş kamerasında!

'deki Cebeci Sağlık Ocağına gelen bir vatandaş, doktorların hastalara bakmak yerine kahvaltı yaptıklarını iddia etti. O anları cep telefonuyla kaydeden vatandaş, doktorların yanına giderek kahvaltı yaptıklarını cep telefonu ile görüntüledi.

"AŞAĞIDA KAHVALTI YAPIYORLAR"

İddiaya göre, sağlık ocağına gelen bir vatandaşlar sıra almak için görevli memurun yanına gitti. O esnada diğer hastaların doktorları beklediğini gördü. Bekleyen hastalardan birisine "Neden bekliyorsunuz?" demesi üzerine "Aşağıda kahvaltı yapıyorlar" cevabını aldı. Bunun üzerine vatandaş cep telefonu ile çekmeye başladı.

"SİZİN KAHVALTI SAATİNİZ VAR MI?"

Cep telefonu kamerasıyla girdiği odada bulunan doktorlara "Sizin kahvaltı saatiniz var mı?" diye soran kişiye, doktorlardan birisi "yok" cevabını verdi. Odada bulunan doktorlardan birisi "Hastalarımızı bitirdik. Benim hastam yok" cevabını verdi.

GÖRÜNTÜ ALINDIĞINI GÖRÜNCE ÇOK KIZDI

O anları görüntülediği esnada bir doktor, "Burayı çekmeye hakkınız yok, sizi dava edeceğim" demesi üzerine vatandaş "Ben de size dava açacağım" dedi.

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Kahvaltı yapan doktorlar, videosunu çeken vatandaşa sert çıkıştı!
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler