Kızının yanında hırsızlık yapan kadın, kameraya yakalandı
Haberler » 3. Sayfa » Kızının yanında hırsızlık yapan kadın, kameraya yakalandı - Haberler

Kızının yanında hırsızlık yapan kadın, kameraya yakalandı

İstanbul Pendik'te kızıyla birlikte girdiği züccaciye dükkanından 250 liralık ürün çalan kadın, güvenlik kameralarına yakalandı. Hırsızlığı fark eden dükkan çalışanı, şahısları kapıdan çıkmadan durdurdu.

Kızının yanında hırsızlık yapan kadın, kameraya yakalandı

'te kızıyla beraber züccaciye dükkanına giren kadın, rafta duran ürünü kaşla göz arasında kıyafetinin içine soktu. Değeri yaklaşık 250 lira olan ürünü çalan kadın, kızıyla beraber dükkandan çıkacakları sırada yakayı ele verdi. Kadının raftaki eşyayı kıyafetinin içine sokarak çaldığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

UYGUN ANI KOLLADI

Olay, Pendik'te bir züccaciye dükkanında yaşandı. Dükkana giren bir kadın ile kızı olduğu iddia edilen genç kız, ürünleri inceliyormuş gibi yaparak dükkanda gezmeye başladılar. Daha sonra kadın, rafta duran eşyayı çalmak için en uygun anı kolladı. Raftaki eşyayı kaşla göz arasında alan kadın hızla kıyafetinin içine soktu.

KAPIDAN ÇIKMADAN DURDURDU

Dükkan çalışanlarının kendilerini fark etmediğini düşünen kadın ile kızı dükkanın kapısına doğru yöneldi. Fakat hırsızlığı fark eden dükkan çalışanı, şahısları kapıdan çıkmadan durdurdu. Dükkan çalışanı, çalınan ürünü geri aldıktan sonra kadın ile genç kızı serbest bıraktı.

KAMERA OLAN BİTENİ KAYDETTİ

ile genç kızın dükkanda ürünü çalmaya çalıştıkları anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde kadın ile genç kız rafın önünde geziyor. Kadı gözüne kestirdiği ürünü alarak kıyafetinin içine sokuyor.

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Kızının yanında hırsızlık yapan kadın, kameraya yakalandı
HABER YORUMLARI (8)

  • GEREKSİZ:
    Billir kalkavanin dediklerini cok mantıklı buluyorum çocuk doğurmak çok matah birşey değil eğitim evde öğretim okulda çok mantıklı ve birçok kötü örnek olan aile bireyleri varken yeni nesil nasıl olacak feciiii
  • TEMEL:
    kader kurbanlari nasil olsa ceza mi aliyorlar yakala birak ilk verdikleri zararin en az bin kati ceza verilecek sonra da cete olduklari icin agir ceza olacak
  • OBJEKTİF VE NESNEL:
    Kızının yanında yaptığı hırsızlık yanlış başlık olmuş kızı ile beraber yaptığı hırsızlık olacaktı...
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler