Otso Haberleri

Otso haber, Otso son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Otso - 09.04.2021
Ordu'da "Bir alışverişle çok şey fark eder" kampanyasına destek çağrısı
Ordu Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Visa'nın, küçük işletmeleri desteklemek üzere başlattığı "Bir alışverişle çok şey fark eder" kampanyasına destek olunması çağrısında bulundu.
Otso - 19.11.2020
OTSO Başkanı Şahin'den Karadeniz için yatırım talebi
Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin'in, bölge açısından önemli 3 yatırımla ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a rapor sunduğu bildirildi.
Otso - 26.10.2020
Karadeniz-Akdeniz Yolu'nda sona doğru
Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin, Karadeniz-Akdeniz yolunun 5 ilin direkt, yaklaşık 45 ilin dolaylı olarak Karadeniz'e açılan kapısı olacağını söyledi.
Otso - 24.09.2020
Ordu'da Kovid-19 salgınında fedakarlık gösteren sağlık kuruluşlarına teşekkür plaketi
Ordu Ticaret ve Sanayi Odasınca (OTSO), İstanbul Sanayi Odasının 2019 yılı Türkiye'nin "İlk 500 ve İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" arasına giren üyeleri ile salgın döneminde fedakarlık gösteren sağlık kuruluşlarına teşekkür plaketi takdim töreni düzenlendi.
Otso - 06.08.2020
Fındık sektöründen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür
Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO), Ordu Ticaret Borsası (OTBS) ve Ordu Esnaf Sanatkarlar Odalar Birliği (OESOB) ortak bir açıklama yaparak, memnuniyetle karşılanan fındık fiyatı için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür mesajı yayınladı.
Otso - 30.07.2020
OTSO Başkanı Şahin'den Kurban Bayramı mesajı
Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Otso - 29.07.2020
Sektör temsilcileri Erdoğan'ın açıkladığı fındık fiyatlarını memnuniyetle karşıladı
"ÜRETİCİLERİN DE YÜZÜ GÜLMEYE BAŞLADI" Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin de hasat öncesi fındık fiyatını açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ve emeği geçen herkese teşekkür etti.
Otso - 02.07.2020
OTSO Başkanı Servet Şahin'den fındık ihracatı açıklaması Açıklaması
Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin, "Batıya olduğu kadar doğu ve Uzak Doğu'daki ülkelere, örneğin Hindistan, Çin, Japonya ve Türk cumhuriyetlerine dönmek zorundayız.
Otso - 15.06.2020
Ordu'dan 3 il ve Kıbrıs'a uçak seferi talebi
Ordu Ticaret ve Sanayi Odasından (OTSO) yapılan yazılı açıklamada, OTSO öncülüğünde Ordu Ticaret Borsası, Ordu Esnaf ve Sanatkarlar Birliği Odaları, Ordu Barosu, Ordu Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası, Ünye ve Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsasının, THY, Sun Express ve Pegasus hava yolu şirketlerinden Ordu-Giresun Havalimanından İzmir, Antalya, Adana ve Kıbrıs'a karşılıklı tarifeli direkt uçak seferi talebinde bulunduğu belirtildi.
Otso - 12.05.2020
OTSO Başkanı Şahin'den Türk Eximbank Ofisi talebi
Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin, Türk Eximbank Ordu İrtibat Ofisi'nin kente kazandırılmasını talep etti.
Otso - 30.04.2020
OTSO Başkanı Şahin "Nefes Kredisi"ni değerlendirdi Açıklaması
Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin, Nefes Kredisi ile finansman sıkıntısı çeken üyelerinin bir nebze olsun bu zorluğu giderebileceklerini belirtti.
Otso - 02.03.2020
OTSO çikolata uzmanı arıyor
Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) bünyesinde açılacak olan Butik Çikolata Uzmanı Eğitim Kursu başvuruları başladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Otso Haberleri | Otso Haber - Haberler - Otso haberleri, son dakika otso haber ve gelişmeleri burada. Ordu'da Bir alışverişle çok şey fark eder kampanyasına destek çağrısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 11.5.2021 05:29:23. #1.16#

title