15 Temmuz Demokrasi Otogarı'ndaki silahlı saldırıda biri turist 3 kişi yaralandı
Haberler » Güncel » 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'ndaki silahlı saldırıda biri turist 3 kişi yaralandı - Haber

15 Temmuz Demokrasi Otogarı'ndaki silahlı saldırıda biri turist 3 kişi yaralandı

Esenler 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda bulunan bir firmada çalışan bir kişiye yönelik gerçekleşen silahlı saldırıda biri turist 3 kişi yaralandı.

15 Temmuz Demokrasi Otogarı'ndaki silahlı saldırıda biri turist 3 kişi yaralandı

15 Temmuz Demokrasi Otogarı 56 nolu peron önünde meydana gelen olayda, bir firmada çalışan Veysel Kınay kimliği henüz belirlenemeyen bir kişinin silahlı saldırısına uğradı. Görgü tanıklarının bildirdiğine göre, önce Veysel Kınay'a ateş eden şüpheli, sonra rastgele ateş etmeye başladı. Saldırıya uğrayan Veysel Kınay ile birlikte biri 2 kadın seken kurşunlardan yaralandı. Saldırıyı gerçekleştiren şüpheli daha sonra kaçarak olay yerinden uzaklaştı.

verilmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis ekipleri kaçan saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.

YERDE ÇOK SAYIDA BOŞ KOVAN BULUNDU

Saldırının gerçekleştiği noktada olay yeri inceleme ekipleri incelemelerde bulundu. Çok sayıda boş mermi kovanının bulunduğu alana şerit çeken ekipler, yerdeki boş kovanların önce resmini çekti, ardından delil torbalarına koyarak incelemek üzere muhafaza altına aldı.

"SALDIRGAN KAÇTI"

Saldırının gerçekleştiği anda orada olan Tahir Barutçu, "Karşıda çay içiyordum silah seslerine geldim. Adamın rastgele ateş ettiğini ve 3 kişinin yaralandığını gördüm. Adam daha sonra kaçarak gitmiş. 3 yaralı vardı bir tane de yabancı uyruklu bayan vardı" şeklinde anlattı.

Kaynak: DHA

Haber Videosu

: 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'ndaki silahlı saldırıda biri turist 3 kişi yaralandı

Manşet

Haberler