Osman Topaç Haberleri

Osman Topaç haber, Osman Topaç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Topaç - 22.11.2018
Türkiye'de 13 Hastalığa Karşı Aşı Uygulanıyor"
Sağlık Bakanlığı Aşı ile Önlenebilir Hastalıklar Daire Başkanı Dr. Osman Topaç, Türkiye'nin aşılama konusunda Dünya Sağlık Örgütü tarafından örnek gösterilen ülkeler arasında yer aldığını belirterek, "2018 yılı itibariyle 13 hastalığa karşı aşı uygulanıyor, bir çocuğa 21 doz aşı yapılıyor.
Osman Topaç - 21.04.2015
700 Bin Çocuk Daha Sağlıklı Büyüyecek
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Çocuk felci aşısını yapıldığı sağlık merkezi-Çocuklarıyla sağlık merkezine gelen kadınlar-Görevlilerin kayıt yapması -Çocuklara aşı yapılması-Sağlık merkezinde oynayan çocuklar-Türkiye Halk Sağlığı Kurumu (THSK) Aşı ile Önlenebilir Hastalıklar Dairesi Başkanı Osman Topaç ile röportaj-Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkan Yardımcısı Seher Musaonbaşıoğlu 700 bin çocuk daha sağlıklı büyüyecek- Suriye ile komşu olan 5 ilde 5 yaş altındaki çocuklara "çocuk felci" aşısı yapılıyor- THSK Aşı ile Önlenebilir Hastalıklar Dairesi Başkanı Topaç: - "Bizim çocuklarımızın yanı sıra misafir çocuklarımız da kapı kapı dolaşılarak aşılanacak" Rauf Maltaş - Suriye sınırındaki Şanlıurfa, Şırnak, Mardin, Hatay ve Kilis'te yaklaşık 700 bin çocuğa "çocuk felci" aşısı yapılıyor.
Osman Topaç - 21.04.2015
700 Bin Çocuk Daha Sağlıklı Büyüyecek
Türkiye Halk Sağlığı Kurumu (THSK) Aşı ile Önlenebilir Hastalıklar Dairesi Başkanı Osman Topaç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çocuk felci vakalarına karşı gerekli tedbirleri aldıklarını söyledi.
Osman Topaç - 20.08.2013
Alternatif Enerjili Araç Yarışları Başladı
TÜBİTAK Bilim ve Toplum Programları Müdürü ve Organizasyon Sorumlusu Osman Topaç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yarışlara yaklaşık 40 üniversitenin katıldığını belirterek, burada güneş ve hidrojen enerjili araçların mücadele edeceğini söyledi.
Osman Topaç - 26.07.2012
Eğitim Becerileri Eğitici Eğitimi Yapıldı
Eğitimde, Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nde görevli Dr. İlknur Karaduman, Dr. Osman Topaç, Dr.
Osman Topaç - 13.07.2012
Güneş Enerjili Araçlar Kocaeli'de Yarışacak
BASIN TOPLANTISI DÜZENLENDİ Yarışma öncesinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Tahir Büyükakın, Hidrojen ile çalışan araç kategorisinde Anadolu Hidroana Takımı Sorumlusu Tayfun Özmen, Güneş enerjisi kategorisinde Anadolu Üniversitesi Güneş Takımı sorumlusu Cansu Ruban, TÜBİTAK Bilim ve Toplum Programları Müdürü Osman Topaç, TÜBİTAK Öğretim Görevlisi Sadi Atılgan da katıldı.
Osman Topaç - 13.07.2012
Üniversitelilerin Alternatif Enerjili Araçları, Körfez'de Yarışacak
Yarışlarla ilgili düzenlenen basın toplantısına, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı, hidrojen ile çalışan araç kategorisinde Anadolu Hidroana Takımı Sorumlusu Tayfun Özmen, güneş enerjisi kategorisinde Anadolu Üniversitesi Güneş Takımı sorumlusu Cansu Ruban, TÜBİTAK Bilim ve Toplum Programları Müdürü Osman Topaç, TÜBİTAK'ta görevli öğretim görevlisi Sadi Atılgan katıldı.
Osman Topaç - 13.07.2012
Güneş ve Hirdojen Enerjili Otomobiller Kocaeli'nde Yarışacak
Yarışma öncesinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Tahir Büyükakın, hidrojen ile çalışan araç kategorisinde Anadolu Hidroana Takımı Sorumlusu Tayfun Özmen, Güneş enerjisi kategorisinde Anadolu Üniversitesi Güneş Takımı sorumlusu Cansu Ruban, TÜBİTAK Bilim ve Toplum Programları Müdürü Osman Topaç, TÜBİTAK Öğretim Görevlisi Sadi Atılgan katıldı.
Osman Topaç - 13.07.2012
Güneş ve Hirdojen Enerjili Otomobiller Kocaeli'de Yarışacak
Yarışma öncesinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Tahir Büyükakın, hidrojen ile çalışan araç kategorisinde Anadolu Hidroana Takımı Sorumlusu Tayfun Özmen, Güneş enerjisi kategorisinde Anadolu Üniversitesi Güneş Takımı sorumlusu Cansu Ruban, TÜBİTAK Bilim ve Toplum Programları Müdürü Osman Topaç, TÜBİTAK Öğretim Görevlisi Sadi Atılgan da katıldı.
Osman Topaç - 18.01.2011
İthal Et Kesimhaneleri Olumsuz Etkiledi
- İŞTEN ÇIKARMALAR GÜNDEMDE- Konya'nın Seydişehir ilçesinde faaliyet gösteren Seyet Genel Müdürü Osman Topaç da kapasite kullanımlarının yüzde 10'a kadar düştüğünü kaydetti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Osman Topaç Haberleri | Osman Topaç Kimdir - Haberler - Osman Topaç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Topaç kimdir, hayatı ve biyografisi. Türkiye'de 13 Hastalığa Karşı Aşı Uygulanıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 05:54:46. #1.15#

title