Osman Öztunç Haberleri

Osman Öztunç haber, Osman Öztunç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Öztunç 22.8.2019
Uluslararası Beypazarı ve Yöresi Tarih, Kültür ve Turizm Festivali'ne doğru
Mithat Körler, Mustafa Taş, Osman Öztunç, Oğuz Yılmaz ve Zara'nın konser vereceği festivalde Türk sinemasının ünlü oyuncularından Necla Nazır ile Mustafa Cankara Kültür ve Kongre Merkezi'nde söyleşi gerçekleştirecek.
Osman Öztunç 27.11.2018
Alparslan Türkeş'in Doğumunun 101. Yıl Dönümü
Etkinlikte sanatçılar Grup Orhun, Osman Öztunç ve Ali Kınık sahne aldı.
Osman Öztunç 5.11.2018
Erdemli Belediyesi'nden Toplu Açılış
Konuşmaların ardından sanatçı Emre Aydın ile Osman Öztunç, konser verdi.
Osman Öztunç 31.8.2018
Zonguldak'a Şehit Ateşi Düştü (3)
SOSYAL MEDYADAN YAPTIĞI PAYLAŞIM DUYGULANDIRDI Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Recep Turan'ın, Instagram hesabından 6 Temmuz'da paylaştığı video görenleri duygulandırdı. Osman Öztunç'un 'Şehitler Ölmez' türküsü eşliğindeki 7 saniyelik videoda otomobilinden inen Recep Turan'ın görüntüsü, sosyal medyada yüzlerce kez paylaşıldı.
Osman Öztunç 31.8.2018
Dha Yurt Bülteni-16
Görüntü Dökümü: ------------------------- -Şehitin naaşının omuzlarda gelmesi -Ailesinin sinir krizi geçirmesi -Annesinin cenaze aracına binmesi -Cenaze aracının gidişi -Zonguldaklı şehit Recep Turan'ın naaşının askeri uçağa nakledilmesi (Süre: 01.30 Dk) - (Boyut: 170 MB) Haber-Kamera: Hakan AKGÜN/SAMSUN, =================================================== Zonguldak'a şehit ateşi düştü (EK) 2)SOSYAL MEDYADAN YAPTIĞI PAYLAŞIM DUYGULANDIRDI Şehit Recep Turan'ın sosyal medya hesabı instagram adresinden 6 Temmuz'da paylaştığı video görenleri duygulandırdı. Osman Öztunç'un 'Şehitler ölmez' türküsü eşliğindeki 7 saniyelik videoda otomobilinden inen Recep Turan'ın görüntüsü sosyal medyada yüzlerce kez paylaşıldı.
Osman Öztunç 10.6.2018
Dörtyol'da Ramazan Etkinliği
Dörtyol Belediyesince düzenlenen ramazan etkinlikleri kapsamında Osman Öztunç konser verdi.
Osman Öztunç 6.5.2018
Sivas'ta "Hedef Kızılelma" Yürüyüşü Düzenlendi
MHP Sivas İl Başkanı Özkan Turan Navruz, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, 3 Mayıs 1944'de zindanda, tabutluklarda yapılan işkenceleri unutmamak amacıyla yürüyüşü gerçekleştirdiklerini söyledi. Tabutluklarda yatan MHP'nin merhum genel başkanı Alparslan Türkeş'in yaktığı meşalenin kıyamete kadar sönmemesi için mücadele edeceklerini vurgulayan Navruz, şunları kaydetti: "Bugün Sivas tek yürek, tek bilek, herkes burada. Türkçülüğün, Türk'ün, devletin ne demek olduğunu bilenler devletine sahip çıkanlar hepsi burada. Buraya katılamayan gönülleri bizimle olanlar da var, onlara da teşekkür ediyorum. Bu vesile ile 24 Haziran seçimi için 14 aday adayımız var, hepsi birbirinden değerli, kıymetli. Hepsi sadece aldıkları diplomalarla değil, hayattan aldıkları tecrübeleriyle, verdikleri mücadelelerle kendi tırnaklarıyla kazıyarak bir yere gelen insanlar, hepsine teşekkür ediyorum." Program, spor salonunda Ahmet Şafak, Osman Öztunç ve Grup Göktürkler konseri ile devam etti.
Osman Öztunç 23.2.2018
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Kılavuz: Bu Caniler Asılmalı
'TÜRKİYE'Yİ DE SURİYE'YE, IRAK'A ÇEVİRMEK İSTEYEN ALÇAKLAR VAR' Afrin şehidi Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan'ın Türkmen çocuklara okul vasiyetini de konuşmasında hatırlatan Kılavuz, MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye, bu vasiyeti üstlendiğini belirterek şöyle devam etti: "Bu konuda Genel Başkanımız bizi görevlendirdiğinde o coğrafyaya gittik. O coğrafyada kıyamet kopmuş. İnsanların yuvaları, yurtları başlarına yıkılmış, toprak kanla sulanmış, yavrucaklar korku içerisinde ve mezardan ölüler çıkartılmış. Şimdi Türkiyemizi de Suriye'ye, Irak'a çevirmek isteyen alçakların olduğunu görmekteyiz. Vatan olmadan, hiçbir şey olmaz, vatan bizim anamızdır. Vatana sahip çıkmak, hepimizin boynunun borcudur. Fitneye izin vermeyeceğiz. Birbirimizi seveceğiz, kucaklayacağız. Bu kara günlerden, sancılı günlerden kurtuluşun adı sizsiniz. Türk milletinin geleceği, umudu Türk Gençliği'dir. Türk Gençliği'ne her zamankinden daha fazla sorumluluk düşmektedir." Yapılan konuşmaların ardından gecede sanatçılar Ahmet Şafak, Osman Öztunç ve Ahmet Öngel konser verdi.
Osman Öztunç 23.2.2018
Dha Yurt Bülteni-14
'TÜRKİYE'Yİ DE SURİYE'YE, IRAK'A ÇEVİRMEK İSTEYEN ALÇAKLAR VAR' Afrin şehidi Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan'ın Türkmen çocuklara okul vasiyetini de konuşmasında hatırlatan Kılavuz, MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye, bu vasiyeti üstlendiğini belirterek şöyle devam etti: "Bu konuda Genel Başkanımız bizi görevlendirdiğinde o coğrafyaya gittik. O coğrafyada kıyamet kopmuş. İnsanların yuvaları, yurtları başlarına yıkılmış, toprak kanla sulanmış, yavrucaklar korku içerisinde ve mezardan ölüler çıkartılmış. Şimdi Türkiyemizi de Suriye'ye, Irak'a çevirmek isteyen alçakların olduğunu görmekteyiz. Vatan olmadan, hiçbir şey olmaz, vatan bizim anamızdır. Vatana sahip çıkmak, hepimizin boynunun borcudur. Fitneye izin vermeyeceğiz. Birbirimizi seveceğiz, kucaklayacağız. Bu kara günlerden, sancılı günlerden kurtuluşun adı sizsiniz. Türk milletinin geleceği, umudu Türk Gençliği'dir. Türk Gençliği'ne her zamankinden daha fazla sorumluluk düşmektedir.ö Yapılan konuşmaların ardından gecede sanatçılar Ahmet Şafak, Osman Öztunç ve Ahmet Öngel konser verdi.
Osman Öztunç 23.2.2018
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Kılavuz: Bu Caniler Asılmalı
'TÜRKİYE'Yİ DE SURİYE'YE, IRAK'A ÇEVİRMEK İSTEYEN ALÇAKLAR VAR' Afrin şehidi Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan'ın Türkmen çocuklara okul vasiyetini de konuşmasında hatırlatan Kılavuz, MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye, bu vasiyeti üstlendiğini belirterek şöyle devam etti: "Bu konuda Genel Başkanımız bizi görevlendirdiğinde o coğrafyaya gittik. O coğrafyada kıyamet kopmuş. İnsanların yuvaları, yurtları başlarına yıkılmış, toprak kanla sulanmış, yavrucaklar korku içerisinde ve mezardan ölüler çıkartılmış. Şimdi Türkiyemizi de Suriye'ye, Irak'a çevirmek isteyen alçakların olduğunu görmekteyiz. Vatan olmadan, hiçbir şey olmaz, vatan bizim anamızdır. Vatana sahip çıkmak, hepimizin boynunun borcudur. Fitneye izin vermeyeceğiz. Birbirimizi seveceğiz, kucaklayacağız. Bu kara günlerden, sancılı günlerden kurtuluşun adı sizsiniz. Türk milletinin geleceği, umudu Türk Gençliği'dir. Türk Gençliği'ne her zamankinden daha fazla sorumluluk düşmektedir." Yapılan konuşmaların ardından gecede sanatçılar Ahmet Şafak, Osman Öztunç ve Ahmet Öngel konser verdi.
Osman Öztunç: Sevdamız Türkiye' ProgramıOsman Öztunç 23.2.2018
Osman Öztunç 20.2.2018
Sevdamız Türkiye" Programı Düzenlenecek
Programa Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz'un da katılacağını kaydeden Çolak, programda sanatçılar Ahmet Şafak, Osman Öztunç ve Ahmet Öngel'in sahne alacağını dile getirdi.
Osman Öztunç: 23. Motif Halkbilim ÖdülleriOsman Öztunç 9.12.2017
Osman Öztunç 9.12.2017
23. Motif Halkbilim Ödülleri
Maddi Folklor Ürünlerini Derleme ve Yaşatma Ödülü'ne, Ankara Somut Olmayan Kültürel Miras Müzesi, Medya Halkbilim Ödülü'ne TRT'nin Sıraç Belgesel Filmi değer bulunurken, MOTİF Özel Hizmet Ödülleri'ni alanlar ise şöyle sıralandı: "TRT 1 - Diriliş Ertuğrul dizisi, A Haber - Bir İnsan Bir Hikaye programı, Habertürk Televizyonu - Tadında Hikayeler programı, TRT Avaz - Hayatı Güzel Yaşa programı, Yasemin Alyeşil - Armelit Kostümcülük, Özlem Özdil, Niyazi Koyuncu, Osman Öztunç, Mehmet Çelik.
Osman Öztunç: Malatya Demokrasiye Sahip ÇıktıOsman Öztunç 17.7.2017
Osman Öztunç 16.7.2017
Öznur Çalık: "15 Temmuz Bu Ülkenin Ikinci Kurtuluş Savaşıdır"
Darbe girişimine tepki gösteren Çalık, şunları söyledi: "Kurtuluş Savaşı gibi bir savaşı 15 Temmuz'da verdiğimizi bilmeleri gerekir. 15 Temmuz bu ülkenin ikinci kurtuluş savaşıdır. 16 Temmuz bu ülkenin ikinci kuruluş sürecidir. Milletimizin kendi iradesine, özgürlüğüne, egemenliğine sahip çıktığı tarihtir. 15 Temmuz diriliş, destan ve zaferdir. Milletin zaferidir." Program kapsamında, ilahiler okundu, Osman Öztunç ve Grup De"rgah konser verdi.
Osman Öztunç: Dha Yurt Bülteni - 16Osman Öztunç 22.5.2017
Osman Öztunç 21.5.2017
Zara'da "Ülküde Birlik Gecesi" Düzenlendi
Açılış konuşmasının ardından Osman Öztunç, Ozan Manas ve Rahmet Safa konser verdi.
Osman Öztunç 6.7.2016
Heykeltıraş Atölyesi Mahalle Sakinlerinin Uğrak Mekanı Oldu
Hayal Atölyesi'nde ücretsiz resim kursu veren Osman Öztunç da Çolak ile yıllar önce tanıştığını, atölyesini herkese açtığını duyunca kendisinin de burada zaman geçirmeye başladığını söyledi.
Osman Öztunç: Kubbeli Han'da Yıldızlar GeçidiOsman Öztunç 27.6.2016
Osman Öztunç: Kubbeli Han'da Mehmet Erdem CoşkusuOsman Öztunç 20.6.2016
Osman Öztunç 11.6.2016
Adana'da Ramazan Etkinlikleri
Etkinlikler kapsamında Osman Öztunç tarafından konser verildi.
Osman Öztunç: Kubbeli Han'da Ramazan CoşkusuOsman Öztunç 11.6.2016
123
Şu an buradasınız: Osman Öztunç Haberleri | Osman Öztunç Kimdir - Haberler - Osman Öztunç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Öztunç kimdir, hayatı ve biyografisi. Manisa'daki MHP kadroları vefa yemeğinde buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.7.2020 01:39:49. #1.15#
title