Osman Dinç Haberleri

Osman Dinç haber, Osman Dinç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Dinç - 03.10.2021
Baksı Müzesi "Kıraçta Heykel" sergisini İstanbul'a taşıyacak
Sergide, Erdal Duman, Günnur Özsoy, Hüsamettin Koçan, İbrahim Koç, Kemal Tufan, Mike Berg, Nermin Er, Osman Dinç ve Yunus Tonkuş'un yapıtları yer alıyor.
Osman Dinç - 01.09.2021
Osman Dinç'in, "Teorem II" sergisi Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi'nde sanatseverlerle buluşacak
Sanatçı Osman Dinç'in 2014 yılında İstanbul'da gerçekleştirdiği "Teorem" sergisinin devamı niteliğindeki sergisi "Teorem II" bu kez Kültür ve Turizm Bakanlığının desteğiyle açılacak.
Osman Dinç - 06.05.2021
"Dinleyen Gözler İçin" sergisi bağlamındaki söyleşide sanatçıların edebiyatla kurdukları ilişki ele alındı
Melih Fereli'nin küratörlüğünü de üstlendiği sergide, Joseph Beuys, Barbara Bloom, John Cage, Henning Christiansen, Osman Dinç, John Driscoll, William Engelen, Hreinn Fri?finnsson, Dick Higgins, Julius Koller, Jaroslaw Kozlowski, Hans Peter Kuhn, Füsun Onur, Lene Adler-Petersen, Annette Ruenzler, Carles Santos ve Michael Snow'un eserleri yer alıyor.
Osman Dinç - 12.11.2020
Son dakika! Bu yıl ilk kez verilen "Anadolu Ödülleri"ni kazananlar törenle açıklandı
Yarışmanın ödül heykelini ise sanatçı Osman Dinç'in tasarladı.
Osman Dinç - 09.07.2020
Anadolu'dan ilham alan kültür projeleri ödüllendirilecek
Heykeltıraş Osman Dinç'in imzasını taşıyan ödül heykellerinin verileceği "Anadolu Ödülleri"nin logosunu ve görsel kimliğini ise Savaş Çekiç tasarladı.
Osman Dinç - 29.06.2020
Baksı Projesi 20. yıl dönümünü kutluyor
Müze, 2021'e ise "Gözlem Evi" başlıklı kapsamlı bir Osman Dinç sergisiyle girecek.
Osman Dinç - 27.02.2020
Türk Kızılayın kan bağışı hedefi 3 milyon ünite
Kan bağışında bulunan Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcısı Osman Dinç de selamlama konuşması yaptı.
Osman Dinç - 05.12.2019
Görme Engelli Milli Futbol Takımı ile eski sporcular maç yaptı
Karşılaşmayı, Zeytinburnu Kaymakamı Mehmet Makas, Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Yeşilyurt, Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcısı Osman Dinç de gözleri bantlı olarak izledi.
Osman Dinç - 04.10.2019
Dha yurt bülteni - 13
Amanos Dağları'nın yüksek kesimlerindeki Çerçikaya mevkisinde, operasyona giden jandarma ekibini taşıyan askeri aracın devrilmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Bünyamin Dinç'in cenazesi, dün akşam memleketi Gaziantep'e getirildi. Şehit Bünyamin Dinç için Asri Mezarlıktaki Bahattin Nakıboğlu Camii'nde askeri tören düzenlendi. Cuma namazının ardından düzenlenen törene, şehidin babası Osman Dinç, annesi Zeynep Dinç, eşi Seher Dinç, 3 çocuğu ve yakınları ile Adalet Bakan Yardımcısı Uğurhan Kuş, Gaziantep Valisi Davut Gül, 5'nci Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Hacı Halil Osman, İl Jandarma Komutanı Albay Hüseyin Bekmez, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ve protokol üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Osman Dinç - 03.10.2019
Dha yurt bülteni - 16
Belen ilçesinin Amanos Dağları'nın yüksek kesimlerindeki Çerçikaya Mevkii'nde, operasyona giden jandarma ekibini taşıyan askeri aracın devrilmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Bünyamin Dinç'in şehadet haberini, Kurbanbaba Mahallesi'nde yaşayan baba Osman Dinç ile anne Zeynep Dinç'e askeri yetkililer verdi.
Osman Dinç - 03.10.2019
Şehit ateşi gaziantep'e düştü- 1
Belen ilçesinin Amanos Dağları'nın yüksek kesimlerindeki Çerçikaya Mevkii'nde, operasyona giden jandarma ekibini taşıyan askeri aracın devrilmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Bünyamin Dinç'in şehadet haberini, Kurbanbaba Mahallesi'nde yaşayan baba Osman Dinç ile anne Zeynep Dinç'e askeri yetkililer verdi.
Osman Dinç - 26.09.2019
Muhafız Alayı darbe girişimi davası
Bir vatandaşımız, içeriye girmeye çalışırken, askerler tarafından bacağından vuruldu. İstihbarat Daire Başkanlığından bir müdürümüz askerlere megafondan, 'Asker size sesleniyorum, yapmış olduğunuz, FETÖ kalkışmasıdır, hemen yaptığınız eylemden vazgeçin ve teslim olun' diye anons yaptı. Vatandaşlar, nizamiyedeki askerleri ikna edip tek tek almaya başladılar. Çözülmeler başladı. Çok sayıda askeri vatandaşlar teslim aldı. Teslim alınan askerler, İstihbarat Daire Başkanlığına gönderildi." Tanık Ali Osman Dinç de olay tarihinde TRT'nin olduğu bölgede ikamet ettiğini, Cumhurbaşkanı ve Başbakanın konuşmalarını dinledikten sonra darbecilerle mücadele için TRT'ye gittiğini söyledi.
Osman Dinç - 12.09.2019
STMF öğrencilerinin eserleri BASE İstanbul'da
Türkiye'nin yeni mezun sanatçı adaylarını aynı çatı altında buluşturan BASE İstanbul'un 2019 seçkisi belli oldu. Antonio Cosentino, Azra Tüzünoğlu, Cengiz Tekin, Derya Yücel, Elif Uras, Kezban Arca Batıbeki, Lalin Akalan, Marcus Graf, Merih Akoğul, Mustafa Taviloğlu, Nazlı Pektaş, Osman Dinç, Sabiha Kurtulmuş, Selman Bilal, Şakir Gökçebağ, Tankut Aykut, Tomur Atagök ve Vahit Tuna gibi isimlerin seçici kurulda yer aldığı sergiye, 73 üniversiteden gelen bin 570 başvuru yapıldı.
Osman Dinç - 01.08.2019
Arter 13 Eylül'de açılıyor
Sanatçılar: Gökçen Dilek Acay, Vito Acconci, Nevin Aladağ, Meriç Algün, Francis Alÿs, Mehtap Baydu, Yto Barrada, Joseph Beuys, Geta Bratescu, George Brecht, Elina Brotherus, Stanley Brouwn, Sophie Calle, Anetta Mona Chişa & Lucia Tkácová, Henning Christiansen, Elmas Deniz, Elisabetta Di Maggio, Osman Dinç, Maria Eichhorn, Didem Erk, Ceal Floyer, Leylâ Gediz, Ludwig Gosewitz, Rebecca Horn, Vlatka Horvat, Allan Kaprow, Ali Kazma, Milan Knízák, Daniel Knorr, Július Koller, Igor Kopystiansky, Alicja Kwade, Lene Adler Petersen, Sigmar Polke, Karin Sander, Sarkis, Roman Signer, Amikam Toren, Ken Unsworth, Franz Erhard Walther ve Akram Zaatari.
Osman Dinç - 01.07.2019
Klasik otomobil rallisi sona erdi
Yarışmada genel klasmanda Murat Halil Özbaş ve Osman Dinç birinci olurken, Elif ve Murat Şakar ikinci, Kıvanç Dündar ve Suat Ekmekçioğlu üçüncü oldu.
Osman Dinç - 26.06.2019
Kara Harp Okulu darbe davasında karar (2)
Heyet, sanıklardan Ali Gökhan Taşçı, Bülent Budak, Bülent Yılmaz, Çetin Kılıç, Ender Sarıbülbül, Fatih Sağlam, Filiz Can, Hacı Hasan Sökmen, Murat Atik, Orhan Gerdan, Selman Vezvezoğlu, Sezai Sarıca, Sibel Erdeveci, Şevki Kayır, Tekin Kesekler, Yusuf Tutan, Adem Kutlu, Alper Sarıkaya, Aytekin Yıldızhan, Barış Çeliktaş, Emrullah Çayır, Gülsün Kılıç Akın, Halil İbrahim Aksan, Harun Artın, Hatice Çiçek, İbrahim Suheyb Erdem, İdris Tandoğan, İsa Çakır, Mevlüt Serkan Tok, Muhammed Aslaner, Murat Gümüş, Mustafa Düğer, Mustafa Tanrıkulu, Necati Demir, Oğuz Koca, Osman Dinç, Sadık Sarı, Safiye Artokça, Selçuk Bayraklı, Sercan Gülburun, Servet Karac, Sinem Pakiş, Suat Maden, Taha Çakır, Uğur Cankoç, Vedat Karagöz, Yunis Yıldız, Yusuf Asa ve Zafer Balkan'ın beraatlerine karar verdi.
Osman Dinç - 16.01.2019
Hayvanları İçin Kışın Zorluklarına Göğüs Geriyorlar
VAN/ SERACETTİN SEÇKİN/MUHAMMED OSMAN DİNÇ - Kış mevsiminin en sert geçtiği Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki besiciler, kısmen donan göl ve nehirlerde hayvanlarının su ve besin ihtiyacını karşılıyor.
Osman Dinç - 02.01.2019
Donmak Üzere Olan Köpek Yavrularına Evlerini Açtılar
Muş'un Malazgirt ilçesinde lise öğrencisi Eylem Eren'in, sokakta donmak üzereyken fark ederek ailesine durumu anlatması üzerine aile, köpek yavrularına evlerini açarak bakımını üstlendi.
Osman Dinç - 03.03.2018
Buz Hokeyinde Albayrak Dönemi
Divan başkanlığına Osman Dinç'in seçildiği genel kurulda, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması sonrasında seçimde aday olmayan mevcut başkan Bülent Akay, kürsüye geldi.
Osman Dinç - 26.01.2018
Burdurlu Muhtarlardan 'Zeytin Dalı Harekatı' İçin Gönüllü Askerlik Başvurusu
Başkan Çelik ve beraberindeki muhtarlar, Fetih Suresi'nin okunması ve dua edilmesinin ardından askerlik şubesine talep dilekçelerini verdi. Müezzin Osman Dinç de dilekçeye imza atarak, gönüllü olmak istediğini söyledi.
Osman Dinç - 26.01.2018
Burdurlu Muhtarlardan 'Zeytin Dalı Harekatı' İçin Gönüllü Askerlik Başvurusu
Başkan Çelik ve beraberindeki muhtarlar, Fetih Suresi'nin okunması ve dua edilmesinin ardından askerlik şubesine talep dilekçelerini verdi. Müezzin Osman Dinç de dilekçeye imza atarak, gönüllü olmak istediğini söyledi.
Osman Dinç - 26.01.2018
Dha Yurt Bülteni-9
Müezzin Osman Dinç de dilekçeye imza atarak gönüllü olmak istediğini söyledi.
Osman Dinç - 25.08.2017
Malazgirt Ovası Kıl Çadırlarla Donatıldı
MUHAMMED OSMAN DİNÇ - Muş'un Malazgirt ilçesinde düzenlenen "Malazgirt Zaferi'nin 946. yıl dönümü" etkinlikleri kapsamında kurulan el işlemesi kıl çadırlar ilgi çekiyor.
Osman Dinç - 25.08.2017
Geleneksel Okçuluk" Gençlerle Canlanıyor
CEMAL AŞAN / MUHAMMED OSMAN DİNÇ - Okçular Vakfı, geleneksel Türk okçuluğunu hak ettiği yere taşımak ve bu kültürü gelecek nesillere aktarmak amacıyla gençlere yönelik eğitimler veriyor.
Osman Dinç - 05.08.2017
1- Bodrum'da 100 Milyon Dolarlık Proje, Sertap Erener Konseriyle Tanıtıldı
Barbaros Reserve Residence bahçesinde düzenlenen gecede özel olarak disiplinler arası yerleştirme sergisi de gerçekleştirildi. Osman Dinç, Aron Majoros, Günnur Özsoy, Tuğberk Selçuk'ın heykel yapıtlarının yanı sıra Ozan Türkkan'ın yeni medya yerleştirmeleri yer aldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Osman Dinç Haberleri | Osman Dinç Kimdir - Haberler - Osman Dinç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Dinç kimdir, hayatı ve biyografisi. Çağdaş sanatın yeni adresi Bursa Zindankapı'da 'Zamansızlık Şarkısı'' sergisi açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 04:49:00. #1.16#

title