ORHAN KOÇ HABERLERİ

Orhan Koç haber, Orhan Koç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orhan Koç

Doğum Yeri Türkiye

Orhan Koç Kimdir ?

Orhan Koç, 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde BTP Ordu Mesudiye Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Orhan Koç 29.6.2020
DSÖ'ye, Türkiye'nin yaşlı bakım evlerindeki Covid-19 mücadelesi anlatıldı
ENGELLİ ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Uzman Dr. Orhan Koç, Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) yetkilileri bir araya geldiği video konferans toplantısında, Türkiye'de uzun dönemli bakım kurumlarında Covid-19 ile mücadeleyi anlattı.
Orhan Koç 29.6.2020
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile DSÖ bakım kuruluşlarındaki tedbirleri değerlendirdi
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve DSÖ yetkilileri "Türkiye'de Uzun Dönemli Bakım Kurumlarında Covid-19 Süreci Değerlendirme Toplantısı"nda bir araya geldi. Video konferans yöntemiyle gerçekleşen toplantıya Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Sağlık Bakanlığı yetkilileri de katıldı. Yaklaşık 3 saat süren toplantıda Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Uzman Dr. Orhan Koç, Covid-19 sürecinde yaşlılara verilen hizmetler hakkında detaylı bir sunum yaptı.
Orhan Koç 11.6.2020
Huzurevlerindeki yaşlılar ile sevdiklerine kavuşuyor
Açıklamada görüşlerine yer verilen Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Orhan Koç, kuruluşlarımızda dijital ziyaret dönemini başlattıklarını belirterek, "Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde yüz yüze görüşme imkanından mahrum kalan, sevdiklerini ve yakınlarını özleyen sakinlerimizin hasretlerini ve özlemlerini gidermek için dijital ziyaret hazırlıkları yaptık.
Orhan Koç 17.5.2020
Huzurevlerinde salgınla mücadelede başarının sırrı, izolasyon merkezleri
'ENGELLİ VE YAŞLILARIMIZA ÖNCELİK TANIDIK' Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Orhan Koç, gerek Türkiye'de gerekse dünyada huzurevlerinin en riskli alanlar olduğunu belirterek, "Biz ülke olarak koronavirüsten öncede tüm alanlarda yaşlı ve engellilerimize her zaman öncelik verdik.
Orhan Koç 17.5.2020
Huzurevlerinde salgınla mücadelede başarının sırrı, izolasyon merkezleri
'ENGELLİ VE YAŞLILARIMIZA ÖNCELİK TANIDIK' Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Orhan Koç, gerek Türkiye'de gerekse dünyada huzurevlerinin en riskli alanlar olduğunu belirterek, "Biz ülke olarak koronavirüsten öncede tüm alanlarda yaşlı ve engellilerimize her zaman öncelik verdik.
Orhan Koç 8.5.2020
GÜNDEM / 8 Mayıs 2020
(Ankara/10.00) GÜNCEL 1- Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) dünya genelinde yayılmasına ilişkin gelişmeler ve Türkiye'de alınan tedbirler takip ediliyor. (Fotoğraflı-Görüntülü) ÖZEL HABER 1- Koronavirüse karşı sıkı önlemlerle korunan huzurevi kapılarını AA'ya açtı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı 75. Yıl Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinin sakinleri, Türkiye'deki tüm huzurevlerinde olduğu gibi Kovid-19'a karşı sıkı karantina önlemleriyle korunuyor Salgın sürecinde ilk kez görüntülenen huzurevine görevli dışında kimsenin girişine izin verilmiyor, ilaç, kargo, temel ihtiyaç malzemeleri iki saat dışarıda bekletilip dezenfeksiyonu yapılmadan içeri alınmıyor Vardiyaya başlayacak personele 14 günde bir, burun ve boğazdan sürüntü yöntemiyle örnek alınan PCR testi yapılıyor 85 yaşındaki huzurevi sakini Ayhan Ulutan: "Bu süreci çok rahat geçiriyoruz. O kadar güzel bakıyorlar ki... Hiçbir zorluk çekmiyoruz. Onların gayretiyle inşallah atlatacağız bu süreci" Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Orhan Koç: "Belirti olsa da olmasa da kuruluşlarda 14 günde bir uyguladığımız tarama testlerinin başka hiçbir ülkede örneği yok.
Orhan Koç 7.5.2020
Huzurevinde virüsten ölüm oranı Kanada'da yüzde 71, Türkiye?de yüzde 4
AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Orhan Koç, huzurevlerinde kalanlardan 978 kişinin koronavirüse yakalandığını, 600'ünün hastalığı yenerek taburcu olduğunu söyledi.
Orhan Koç 7.5.2020
Huzurevinde virüsten ölüm oranı Kanada'da yüzde 71, Türkiye'de yüzde 4
AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Orhan Koç, huzurevlerinde kalanlardan 978 kişinin koronavirüse yakalandığını, 600'ünün hastalığı yenerek taburcu olduğunu söyledi.
Orhan Koç 3.5.2020
DSÖ'den pandemi sürecinde Türkiye'nin bakım altındaki yaşlılarına yönelik çabalarına övgü
Toplantıya, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Orhan Koç, genel müdürlük çalışanları ile DSÖ Türkiye Sağlık Güvenliği Projesi Koordinatörü Dr.
Orhan Koç 3.5.2020
DSÖ'den Türkiye'ye övgü
AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Uzman Orhan Koç, Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Türkiye Sağlık Güvenliği Projesi Koordinatörü Irshad Ali Shaikh ile videokonferans yöntemiyle görüştü.
Orhan Koç 15.4.2020
"Koronavirüs vakaları saptanan huzurevlerinde yayılımı önledik"
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Orhan Koç, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele sürecinde huzurevlerinde çok sıkı tedbirler alınmasına karşın, bazı kuruluşlarda vakaların görüldüğünü ama yayılmasının önlendiğini bildirdi.
Orhan Koç: 'Sosyal mesafeli' ziyaretOrhan Koç 23.3.2020
Orhan Koç 9.10.2019
Antalya'dan kısa kısa
Antalya Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Orhan Koç, 65 yaş üstü bireylerin yaşam kalitelerini artıracak çalışmalar yürüten merkezi inceledi, belediye yetkilileriyle toplantı gerçekleştirdi.
Orhan Koç 23.9.2019
İşitme engellilere ve sağırlara yönelik dijital çözümler masaya yatırıldı
"3 bin 500 işitme engelli bebek test edildi" Sağır ve işitme engelli bireylere yönelik çalışmaların her geçen gün çeşitlilik kazandığını ifade eden Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Genel Müdürlüğü Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Orhan Koç, "Koruyucuyu önleyici yaklaşım adı altında yenidoğan işitme testlerini önemsediklerini ifade eden Orhan Koç," Genel sağlık sigortası kapsamında tüm sağlık kurumlarında yenidoğan işitme testinin ücretsiz bir şekilde hizmet verdiğini biliyoruz.
Orhan Koç 17.7.2019
"Huzurevlerimiz Avrupa standartlarında"
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Orhan Koç, "Bugünkü standartlara baktığımızda gerek yaşam alanları, gerek odalardaki banyosu ve geniş mekan odalarıyla, gerekse sosyal donatılar açısından baktığımızda gerçekten Avrupa...
Orhan Koç 16.7.2019
Yaşlı Refahı Semineri
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Orhan Koç, "Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Yaşlılar Yılı' ilan ettiği 2019 yılı çerçevesinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü, yaşlılık...
Orhan Koç 26.6.2019
Türkiye'de Yolcu Taşımacılığı Hizmetlerinin Erişilebilirliği Projesi Harekete Geçme Çalıştayı -...
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Orhan Koç, bakanlık olarak 2 yıl boyunca projeye destek verdiklerini ve çalıştayı kurum olarak çok önemsediklerini dile getirerek, engellinin bağımsız şekilde evinden sosyal ve kültürel aktivitelerin yapıldığı merkezlere erişmesi gerektiğini kaydetti.
Şu an buradasınız: Orhan Koç Haberleri | Orhan Koç Kimdir - Haberler - Orhan Koç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Orhan Koç kimdir, hayatı ve biyografisi. Yozgat'ın kuyruklu koçları kurban pazarında ilgi gördü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 04:29:28. #1.15#
title