ORHAN KOÇ HABERLERİ

Orhan Koç haber, Orhan Koç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orhan Koç

Doğum Yeri Türkiye

Orhan Koç Kimdir ?

Orhan Koç, 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde BTP Ordu Mesudiye Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Orhan Koç - 16.06.2021
Acil Durum ve Tahliye Planları ile Sistemlerinin Erişilebilirliği Çalıştayı Çevrimiçi Olarak Düzenlendi
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın düzenlediği çalıştay, 15-16 Haziran tarihlerinde uluslararası katılımla çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. Programda, AFAD Başkan V. Hamza Taşdelen, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Orhan Koç, Genel Müdür Yrd.
Orhan Koç - 15.06.2021
Uluslararası Katılımlı Acil Durum ve Tahliye Planları ile Sistemlerinin Erişilebilirliği Çalıştayı başladı
Çalıştayın açılışında konuşan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlü Orhan Koç, Türkiye coğrafyasının, acil durum ve afet açısından ciddi riskler taşıdığını belirterek, acil durum konusunda önemli çalışmalar yapıldığını söyledi.
Orhan Koç - 10.06.2021
Kurumların web sayfalarının erişilebilir olarak tasarlanması amacıyla "Web Erişilebilirlik Eğitimleri" düzenlendi
"Web sitemizin erişilebilirlik açısından eksiklerini giderdik" Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Orhan Koç, programda yaptığı konuşmada, "Erişilebilirlik Atölyelerinin" ikinci başlığı olacak şekilde web erişilebilirliği eğitimini başlattıklarını bildirdi.
Orhan Koç - 01.06.2021
Hak-İş Genel Başkanı Arslan'dan kamu işçisinin sözleşme görüşmelerine dair açıklama Açıklaması
Çalıştaya, Çalışma Genel Müdürü Nurcan Önder, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Orhan Koç, Hak-İş'e bağlı sendikaların yöneticileri ile akademisyenler katıldı.
Orhan Koç - 20.05.2021
Rektör Karabulut, 2. Uluslararası Palyatif Bakım Kongresi'ne katıldı
750 ön kayıt ve 75 bildiri ile yoğun bir katılım olan kongre programının açılış oturumuna, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Op. Dr. Orhan Koç, Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof.
Orhan Koç - 23.03.2021
Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Koç: "Uzun dönem bakım sigortası gündemimizde"
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Orhan Koç, uzun dönem bakım sigortasıyla ilgili neler yapılabileceğine dair çalışma yaptıklarını belirtti.
Orhan Koç - 22.02.2021
Bigadiç'te 10 metrekarelik helvacı dükkanında dede mesleğini sürdürüyor
Orhan Koç, Eröz'ün ürettiği helvanın diğer helvalardan çok farklı olduğunu kaydetti.
Orhan Koç - 19.01.2021
Engelli ve yaşlı bakım kuruluşlarında Kovid-19 aşılaması başladı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Orhan Koç, engelli ve yaşlı bakım kuruluşlarındaki aşılamaya ilişkin, "28 gün sonra ikinci doz aşılar da yapılacak.
Orhan Koç - 03.12.2020
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk "Herkes İçin Erişilebilirlik Programı"nda konuştu Açıklaması
Programa Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Orhan Koç, Malatya Üniversitesi Rektörü Prof.
Orhan Koç - 10.11.2020
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının "Erişilebilirlik Ödülleri" 3 Aralık'ta verilecek
Ödül töreniyle ilgili düzenlenen çevrimiçi toplantıda konuşan Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Orhan Koç, ülkede pandemiyle ciddi bir şekilde mücadele edildiğini belirtti.
Orhan Koç - 29.06.2020
DSÖ'ye, Türkiye'nin yaşlı bakım evlerindeki Covid-19 mücadelesi anlatıldı
ENGELLİ ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Uzman Dr. Orhan Koç, Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) yetkilileri bir araya geldiği video konferans toplantısında, Türkiye'de uzun dönemli bakım kurumlarında Covid-19 ile mücadeleyi anlattı.
Orhan Koç - 29.06.2020
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile DSÖ bakım kuruluşlarındaki tedbirleri değerlendirdi
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve DSÖ yetkilileri "Türkiye'de Uzun Dönemli Bakım Kurumlarında Covid-19 Süreci Değerlendirme Toplantısı"nda bir araya geldi. Video konferans yöntemiyle gerçekleşen toplantıya Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Sağlık Bakanlığı yetkilileri de katıldı. Yaklaşık 3 saat süren toplantıda Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Uzman Dr. Orhan Koç, Covid-19 sürecinde yaşlılara verilen hizmetler hakkında detaylı bir sunum yaptı.
Orhan Koç - 11.06.2020
Huzurevlerindeki yaşlılar ile sevdiklerine kavuşuyor
Açıklamada görüşlerine yer verilen Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Orhan Koç, kuruluşlarımızda dijital ziyaret dönemini başlattıklarını belirterek, "Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde yüz yüze görüşme imkanından mahrum kalan, sevdiklerini ve yakınlarını özleyen sakinlerimizin hasretlerini ve özlemlerini gidermek için dijital ziyaret hazırlıkları yaptık.
Orhan Koç - 08.05.2020
GÜNDEM / 8 Mayıs 2020
(Ankara/10.00) GÜNCEL 1- Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) dünya genelinde yayılmasına ilişkin gelişmeler ve Türkiye'de alınan tedbirler takip ediliyor. (Fotoğraflı-Görüntülü) ÖZEL HABER 1- Koronavirüse karşı sıkı önlemlerle korunan huzurevi kapılarını AA'ya açtı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı 75. Yıl Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinin sakinleri, Türkiye'deki tüm huzurevlerinde olduğu gibi Kovid-19'a karşı sıkı karantina önlemleriyle korunuyor Salgın sürecinde ilk kez görüntülenen huzurevine görevli dışında kimsenin girişine izin verilmiyor, ilaç, kargo, temel ihtiyaç malzemeleri iki saat dışarıda bekletilip dezenfeksiyonu yapılmadan içeri alınmıyor Vardiyaya başlayacak personele 14 günde bir, burun ve boğazdan sürüntü yöntemiyle örnek alınan PCR testi yapılıyor 85 yaşındaki huzurevi sakini Ayhan Ulutan: "Bu süreci çok rahat geçiriyoruz. O kadar güzel bakıyorlar ki... Hiçbir zorluk çekmiyoruz. Onların gayretiyle inşallah atlatacağız bu süreci" Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Orhan Koç: "Belirti olsa da olmasa da kuruluşlarda 14 günde bir uyguladığımız tarama testlerinin başka hiçbir ülkede örneği yok.
Orhan Koç - 03.05.2020
DSÖ'den pandemi sürecinde Türkiye'nin bakım altındaki yaşlılarına yönelik çabalarına övgü
Toplantıya, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Orhan Koç, genel müdürlük çalışanları ile DSÖ Türkiye Sağlık Güvenliği Projesi Koordinatörü Dr.
Orhan Koç - 03.05.2020
DSÖ'den Türkiye'ye övgü
AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Uzman Orhan Koç, Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Türkiye Sağlık Güvenliği Projesi Koordinatörü Irshad Ali Shaikh ile videokonferans yöntemiyle görüştü.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Orhan Koç Haberleri | Orhan Koç Kimdir - Haberler - Orhan Koç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Orhan Koç kimdir, hayatı ve biyografisi. Dünya Als Günü Çevrimiçi PaneliNde Hastalıkla Mücadele Edenlerin Talepleri Ele Alındı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.6.2021 05:54:38. #1.15#

title