ÖNDER MATLI HABERLERİ

Önder Matlı haber, Önder Matlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Önder Matlı

Önder Matlı

Doğum Yeri Bursa / Türkiye
Doğum Tarihi 28.5.1972

Önder Matlı Kimdir ?

28 Mayıs 1972'de Karacabey'de doğdu. Baba adı Ömer, anne adı Ulviye'dir. Bursa Anadolu Lisesini bitirdi. Yem ve çeltik işlerinde değişik illerde bulunan fabrikaların bağlı olduğu Matlı AŞ.nin Genel Müdürlüğü görevini üstlendi. Karacabey Belediye Meclisi Üyeliğine seçildi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Önder Matlı - 07.10.2020
Matlı Grup, Diyarbakır'da 150 milyon lira tutarında yem fabrikası kurmayı planlıyor
Matlı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Önder Matlı, 150 milyon liralık yem fabrikası kurmak için Diyarbakır'da inceleme yaptı.
Önder Matlı - 08.12.2018
BATISİAD Batı Trakyalı İş Adamlarını Ağırladı
Mercure Otel'de gerçekleşen toplantıya; TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, AK Parti Bursa Milletvekilleri Emine Yavuz Gözgeç, Refik Özen ve Osman Mesten, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Geçmiş Dönem Bursa Milletvekili Önder Matlı, BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Aytuğ Onur ve BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim'in yanı sıra Bursa'da faaliyet gösteren Balkan kökenli derneklerin yöneticileri ve iş adamları katıldı.
Önder Matlı - 23.07.2018
Btso Yüksek İstişare Kurulu Oluşturuldu
Nisan ayında gerçekleştirilen oda organ seçimlerinin ardından Bursa'yı 2023, 2053 ve 2071 vizyonuna ulaştıracak güçlü bir meclisin oluşturulduğunu vurgulayan Burkay, şunları kaydetti: "Yeni Yönetim Kurulumuz, meclisimiz, komitelerimiz ve konseylerimizle birlikte hedeflerine emin adımlarla yürüyen bir Bursa için de çalışmalarımızı hızla sürdürmekteyiz. Bu kapsamda kentimizin ve ülkemizin zenginleşmesinde öncü rol üstlenen, üretim, yatırım, istihdam ve ihracat başarılarıyla Bursa iş dünyasının en önemli aktörleri arasında yer alan değerli sanayici ve iş insanlarımızın katılımlarıyla Yüksek İstişare Kurulumuzu da oluşturduk. Birbirinden tecrübeli ve başarılı isimlerden oluşan BTSO Yüksek İstişare Kurulumuzun kıymetli üyelerine yapacakları çalışmalar için şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum." BTSO Yüksek İstişare Kurulu'nun 22 kişiden oluşacağını belirten Burkay, şu değerlendirmelerde bulundu: "Yüksek İstişare Kurulumuzda stratejik nitelik taşıyan konularda görüş ve önerileri değerlendirme fırsatı bulacağız. Bursa ekonomisi, bilgi ve deneyimle birlikte dinamizmini de çok güçlü bir şekilde hissettirerek gelecek hedeflerine kararlılıkla yürüyecektir. Ortak akılla gerçekleştirdiğimiz makro projelerimiz sayesinde Bursa, yeni bir vizyona kavuşurken, ülke ekonomisinin değişim ve dönüşüm sürecinde de sürükleyici güç oldu. İş dünyamızın en önemli aktörlerini aynı masa etrafında buluşturmak amacıyla oluşturduğumuz Yüksek İstişare Kurulumuz da hedeflerimize çok daha güçlü ve kararlı adımlarla ulaşmamızı sağlayacak." İbrahim Burkay başkanlığındaki BTSO Yüksek İstişare Kurulu, Ahmet Özkul, Ali Moral, Cavit Çağlar, Celal Sönmez, Erol Türkün, Faik Çelik, Fatma Durmaz Yılbirlik, Hasan Aslanoba, Hüseyin Özdilek, Mehmet Burkay, Mehmet Celal Gökçen, Muhammed Etkeser, Muharrem Yılmaz, Mustafa Gürses, Nezir Gencer, Oya Coşkunöz, Ömer Kızıl, Önder Matlı, Sabahattin Gazioğlu, Steven Young ve Yusuf Akkaş'tan oluşuyor.
Önder Matlı - 21.03.2017
Karacabey'e Rehberlik Araştırma Merkezi Kuruluyor
Erol, önceki dönem AK Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı ve AK Parti Bursa Milletvekili Zekeriya Birkan'ın yoğun çabaları sonucu ilçede açılacak merkezin Karacabey ve Mustafakemalpaşa ilçelerine hizmet vereceğini belirtti.
Önder Matlı - 16.01.2017
MÜSİAD Bursa, Gürses'le Yola Devam Dedi…
Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen ve MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak'ın onur konuğu olduğu toplantıya Bursa Valisi İzzettin Küçük'ün yanı sıra, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Ulcay, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay, AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, Geçmiş Dönem AK Parti Bursa Milletvekilleri; Ali Kul, İsmet Su, Önder Matlı, Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni ve çok sayıda MÜSİAD üyesi işadamı katıldı.
Önder Matlı - 25.10.2015
Büyükşehir Belediyesinin "Ova İlçeleri" Yatırımları
AK Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı ve Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan'ın da katıldığı toplantıda Altepe, ilçede yıllardır bekleyen dev bütçeli yatırımların bir bir hayata geçirilmeye başlandığını vurguladı.
Önder Matlı - 14.10.2015
Karacabey'de AK Parti Seçim Bürosu Açıldı
Açılış törenine AK Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı, AK Parti Bursa Milletvekili adayı Mustafa Esgin, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdülkadir Karlık, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, BUSKİ Genel Müdür Yardımcısı Talat Özen ve vatandaşlar katıldı.
Önder Matlı - 18.09.2015
Üç Dönemlik 24 AK Parti'li Yeniden Aday
Buna göre, AK Parti'den tekrar aday gösterilen "3 dönemlik" isimler şöyle: "Ali Babacan Ankara 1. Bölge 1. sıra, Beşir Atalay Van 1. sıra, Mehdi Eker İstanbul 3. Bölge 1. sıra, Binali Yıldırım İzmir 1. Bölge 1. sıra, Ömer Çelik Adana 1. sıra, Recep Akdağ Erzurum 1. sıra, Hayati Yazıcı İstanbul 2. Bölge 1. sıra, Taner Yıldız Kayseri 2. sıra, Faruk Çelik Şanlıurfa 1. sıra, Bekir Bozdağ Yozgat 1. sıra, Haluk İpek Amasya 2. sıra, Cemil Çiçek Ankara 2. Bölge 1. sıra, Nurettin Canikli Giresun 1. sıra, Mustafa Elitaş Kayseri 3. sıra, Burhan Kuzu İstanbul 2. Bölge 3. sıra, Mehmet Ali Şahin Karabük 1. sıra, Ayhan Sefer Üstün Sakarya 1. sıra, Mustafa Ataş İstanbul 1. Bölge 2. sıra, Mevlüt Çavuşoğlu Antalya 1. sıra, Bayram Özçelik Burdur 1. sıra, Hakkı Köylü Kastamonu 1. sıra, Şaban Dişli Sakarya 2. sıra, Zeyid Aslan Tokat 2. sıra ve Murat Yıldırım Ankara 2. Bölge 12. sıra." 53 milletvekili aday listesinde yer almadı  7 Haziran'daki seçimde Meclis'e giren 53 milletvekili, 1 Kasım seçimi için hazırlanan aday listesinde yer almadı. Listede bulunmayanlar arasında Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, İstanbul milletvekilleri Uğur Işılak, Abdurrahim Boynukalın ve Osman Can dikkati çekti.  25. Dönem milletvekillerinden AK Parti'nin milletvekili aday listesinde yer almayan isimler şöyle: "Adana Milletvekili Sadullah Kısacık, Afyonkarahisar milletvekilleri Remziye Sıvacı, Halil Ürün, Aksaray Milletvekili Nevzat Palta, Aydın milletvekilleri Mehmet Sadık Atay, Bursa milletvekilleri Önder Matlı, İsmet Su, Çorum Milletvekili Cahit Bağcı, Denizli milletvekilleri Bilal Uçar, Mehmet Yüksel, Edirne Milletvekili Şemsettin Emir, Elazığ milletvekilleri Şuay Alpay, Serpil Bulut, Erzincan Milletvekili Talha Erol Durmaz, Erzurum Milletvekili Adnan Yılmaz, Eskişehir Milletvekili Salih Koca, Giresun Milletvekili Turhan Alçelik, Gümüşhane Milletvekili Kemalettin Aydın, Hatay Milletvekili Mehmet Alğan, Isparta Milletvekili Recep Özel, İstanbul milletvekilleri Abdurrahim Boynukalın, Osman Can, Alev Dedegil, İdris Güllüce, Uğur Işılak, Sevim Savaşer, Ethem Tolga, Hüseyin Yayman, Mustafa Afşın Yazıcıoğlu, Özlem Zengin, İzmir milletvekilleri Cemil Şeboy, Kahramanmaraş Milletvekili Sevde Bayazıt Kaçar, Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Kars Milletvekili Mehmet Uçum, Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, Kayseri milletvekilleri Ahmet Doğan, Yaşar Karayel, Havva Talay Çalış, Kemal Tekden, Kırıkkale Milletvekili Oğuz Kağan Köksal, Kırklareli Milletvekili Hamdi Irmak, Kocaeli Milletvekili Cemalettin Kaflı, Konya Milletvekili Rüveyde Gülseren Işık, Mersin milletvekilleri Mustafa Muhammet Gültak, Muhsin Kızılkaya, Muğla Milletvekili Hasan Kökten, Ordu Milletvekili İhsan Şener, Sakarya milletvekilleri Ali İnci, Ayşenur İslam, Şanlıurfa milletvekilleri Mazhar Bağlı, Seyit Eyyüpoğlu, Hamide Sürücü, Tokat Milletvekili Fatma Gaye Güler.
Önder Matlı - 05.09.2015
AK Parti'ye Bursa'dan 170 Başvuru
Öte yandan 7 Haziran'da Bursa'dan milletvekili seçilen Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Emine Yavuz Gözgeç, Cemalettin Kani Torun, Hüseyin Şahin, İsmet Su, Hakan Çavuşoğlu, Zekeriya Birkan ve Bennur Karaburun başvuruda bulunurken, Önder Matlı ise başvuruda bulunmadı.
Önder Matlı - 04.09.2015
Genel Seçime Doğru
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu'nun yanı sıra mevcut milletvekillerinden Emine Yavuz Gözgeç, Cemalettin Kani Torun, Hüseyin Şahin, İsmet Su, Hakan Çavuşoğlu, Zekeriya Birkan ve Bennur Karaburun yeniden aday adayı oldu. Önder Matlı ise adaylık başvurusunda bulunmadı.
Önder Matlı - 08.07.2015
Tarım İşçileri İçin Hazırlanan Komisyon Raporunun Tozlu Rafta Beklemesine Tepki
Manisa'daki kaza sonrasındaki tartışmaların hemen hepsi, 31 Ekim'de Isparta'nın Yalvaç ilçesinde, 18 tarım işçisinin kazada can vermesinin ardından da yaşandı. Yalvaç'taki acı kazanın, tarım işçilerinin sorunlarının çözümü için milat olması istendi ve bütün partilerin ortak desteğiyle Meclis Araştırma Komisyonu kuruldu. Mevsimlik tarım işçilerinin sorunlarının araştırılarak alınması gereken önlemlerin belirlenmesi amacıyla kurulan Araştırması Komisyonu da Mahmut Kaçar'ın başkanlığında Mehmet Erdoğan, Önder Matlı, Mehmet Süleyman Hamzaoğulları, Muharrem Varlı, Gökhan Günaydın, Gökçen Özdoğan Enç, Ali Gültekin Kılınç, Ramazan Kerim Özkan, İlhan Demiraz, Abdullah Levent Tüzel, Süleyman Çelebi, Ali Aşlık, Mustafa Baloğlu, Mustafa Kalaycı, Ahmet Tevfik Uzun, Mustafa Bilici'den oluştu.
Önder Matlı - 17.06.2015
Milletvekilleri Mazbatalarını Alıyor
AK Parti'den seçilen ve törene katılamayan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile Hüseyin Şahin'in belgelerini, AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun teslim aldı. Aynı partiden Emine Yavuz Gözgeç, Cemalettin Kani Torun, İsmet Su, Hakan Çavuşoğlu, Önder Matlı, Zekeriya Birkan, Bennur Karaburun'a ise mazbatalarını İl Seçim Kurulu Başkanı İrfan Karakahya verdi.
Önder Matlı - 08.06.2015
Milletvekili Genel Seçiminin Ardından
AK Parti'nin dünkü seçimlerde çıkardığı milletvekilleri ve seçim bölgeleri şöyle: Adana : Necdet Ünüvar, Fatma Güldemet Sarı, Sadullah Kısacık, Talip Küçükkan, Mehmet Şükrü Erdinç Adıyaman :  Ahmet Aydın, Adnan Boynukara, İbrahim Halil Fırat, Salih Fırat Afyonkarahisar :  Halil Ürün, Ali Özkaya, Remziye Sıvacı Aksaray : İlknur İnceöz, Nevzat Palta Amasya :  Mehmet Naci Bostan, Sait Yüce Ankara 1. Bölge :  Yalçın Akdoğan, Ahmet Gündoğdu, Ali İhsan Arslan, Jülide Sarıeroğlu, Murat Alparslan, Ertan Aydın, Tülay Selamoğlu Ankara 2. Bölge :  Emrullah İşler, Ahmet İyimaya, Lütfiye Selva Çam, Vedat Bilgin, Aydın Ünal, Ayhan Yılmaz, Mahmut Sami Mallı, Nevzat Ceylan Antalya :  Lütfi Elvan, Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökcen Özdoğan Enç, Sena Nur Çelik Ardahan :  Orhan Atalay Artvin :  İsrafil Kışla Aydın :  Mehmet Sadım Atay, Abdurrahman Öz Balıkesir :  Mahmut Poyrazlı, Sema Kırcı, Ali Aydınlıoğlu Bartın :  Yılmaz Tunç Batman :  Ziver Özdemir Bayburt :  Naci Ağbal  Bilecik :  Halil Erdemir Bingöl :  Şebnem Koçakelçi, Enver Fehmioğlu Bitlis :  Vedat Demiröz Bolu :  Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü Burdur :  Reşat Petek Bursa :  Mehmet Müezzinoğlu, Emine Yavuz Gözgeç, Cemalettin Kani Torun, Hüseyin Şahin, İsmet Su, Hakan Çavuşoğlu, Önder Matlı, Zekeriya Birkan, Bennur Karaburun Çanakkale :  Bülent Turan Çankırı :  Muhammet Emin Akbaşoğlu, Hüseyin Filiz Çorum :  Salim Uslu, Cahit Bağcı, Lütfiye İlksen Ceritoğlu  Denizli :  Nihat Zeybekci, Mehmet Yüksel, Bilal Uçar Diyarbakır :  Cevdet Yılmaz Düzce :  Faruk Özlü, Fevai Arslan, Ayşe Keşir Edirne :  Şemsettin Emir Elazığ :  Şuay Alpay, Metin Bulut, Serpil Bulut Erzincan :  Talha Erol Durmaz Erzurum :  Efkan Ala, Adnan Yılmaz, Zehra Taşkeneslioğlu, İbrahim Aydemir Eskişehir :  Nabi Avcı, Salih Koca Gaziantep :  Mehmet Şimşek, Abdülhamit Gül, Şamil Tayyar, Canan Candemir Çelik, Abdullah Nejat Koçer, Mehmet Erdoğan Giresun :  Turhan Alçelik, Adem Tatlı Gümüşhane :  Kemalettin Aydın Hatay :  Adem Yeşildal, Orhan Karasayar, Mehmet Öntürk, Mehmet Alğan, Hacı Bayram Türkoğlu Isparta :  Süreyya Sadi Bilgiç, Recep Özel İstanbul 1.
Önder Matlı - 08.06.2015
Milletvekili Genel Seçimleri 2015
ANKARA (AA) – Resmi olmayan sonuçlara göre seçim çevrelerindeki milletvekili dağılımı şöyle: Seçim çevresi : Bursa Açılan sandık oranı : 100,00 1 - AK Parti MEHMET MÜEZZİNOĞLU 2 - AK Parti EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ 3 - AK Parti CEMALETTİN KANİ TORUN 4 - AK Parti HÜSEYİN ŞAHİN 5 - AK Parti İSMET SU 6 - AK.
Önder Matlı - 07.06.2015
Milletvekili Genel Seçimi
AK Parti'den Mehmet Müezzinoğlu, Emine Yavuz Gözgeç, Cemalettin Kani Torun, Hüseyin Şahin, İsmet Su, Hakan Çavuşoğlu, Önder Matlı, Zekeriya Birkan ve Bennur Karaburun, CHP'den Lale Karabıyık, Ceyhun İrgil, Orhan Sarıbal, Erkan Aydın ve Nurhayat Altaca Kayışoğlu, MHP'den İsmet Büyükataman, Kadir Koçdemir ve Tevfik Topçu, HDP'den ise Asiye Kolçak, milletvekili seçildi.
Önder Matlı - 07.06.2015
Bursa'da AK Parti 2 Vekil Kaybetti, MHP ve Hdp Kazandı
Bu sonuçlara göre AK Parti'den Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Emine Yavuz, Cemalettin Kani Torun, Hüseyin Şahin, İsmet Su, Hakan Çavuşoğlu, Önder Matlı, Zekeriya Birkan ve Bennur Karaburun Meclis’e girmeyi başardı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Önder Matlı Haberleri | Önder Matlı Kimdir - Haberler - Önder Matlı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Önder Matlı kimdir, hayatı ve biyografisi. Bakanlar Varank ve Pakdemirli'nin katılımıyla Proyem Polatlı Yem Fabrikası açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 23:47:25. #1.14#

title