Oğuzhan Koç'tan hayranlarını şaşırtan hamle: Hepsini sildi

Oğuzhan Koç'tan hayranlarını şaşırtan hamle: Hepsini sildi

20.11.2019 21:31 | Son Güncelleme: 20.11.2019 21:57

Yağmur Tanrısevsin ile 4 yıllık ilişkisini sonlandıran Oğuzhan Koç'tan takipçilerini şaşırtan bir hamle geldi. Koç, Instagram hesabındaki bütün fotoğrafları sildi. Şarkıcının bu hamlesi sonrası sosyal medyada "Sıfırdan başlıyor" yorumları yapıldı.

Oğuzhan Koç ile Yağmur Tanrısevsin, geçtiğimiz ay 4 yıllık ilişkilerini sonlandırmış ve hayranlarını oldukça şaşırtmıştı. Evlilik haberi beklerken ayrılık haberi gelen çiftin, yeniden bir araya gelip gelmeyeceği de merak konusuydu.

BÜTÜN GÖNDERİLERİ SİLDİ

Ayrılık sonrası Instagram'dan birbirlerini takip etmeye devam eden Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin, dün akşam sevenlerinin umutlarını da kırdı. Koç, Instagram hesabındaki bütün gönderileri sildi ve Yağmur Tanrısevsin'i takipten çıkarttı.

TANRISEVSİN DE KOÇ'U TAKİPTEN ÇIKARTTI

Sosyal medyada şarkıcı için "Sıfırdan başlıyor" yorumları yapılırken, Tanrısevsin'in de Koç'u takipten çıkartması ilişkinin tamamen bittiğini gözler önüne serdi.

Oğuzhan Koç'tan hayranlarını şaşırtan hamle: Hepsini sildi
Haber Yorumları (14)
KAHROLSUN DÜŞMANLAR: memleketim ve arzu siz iyi birşey yapında sizi görelim hava açık ne güzel sıkıyonuz laf etmesi kolay o adamın yaptıklarını sizde yapında görelim ÇEKEMEYEN ANTEN TAKSIN
CAMİA HİLESİ: yeni bi proje başlıyordur endişe etmeyin ahali :)
MERVE: Alma mazlumun ahını cıkar aheste aheste zeynevi bırakıp gittin oguzhan
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title