Öğrencisiyle ilişkiye giren eski model hakkında soruşturma açıldı
Haberler » Güncel » Öğrencisiyle ilişkiye giren eski model hakkında soruşturma açıldı - Haber

Öğrencisiyle ilişkiye giren eski model hakkında soruşturma açıldı

Güney Afrika'da evlendikten sonra modelliği bırakarak öğretmen olan Fiona Viotti'nin hakkında, 18 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdiği gerekçesiyle soruşturma açıldı. Viotti, soruşturma sonrası öğretmenlikten istifa etmek zorunda kaldı.

Öğrencisiyle ilişkiye giren eski model hakkında soruşturma açıldı

'nın tanınan modellerinden Fiona Viotti evlendikten sonra modelliği bırakarak öğretmenlik yapmaya başlamıştı. 18 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye giren Viotti hakkında soruşturma açıldı.

AYRILINCA ÖĞRENCİSİNE BASKI YAPTI

İlginç olay şu şekilde yaşandı. Modelliği bıraktıktan sonra öğretmen olan ünlü isim Fiona Viotti 18 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi. Daha sonra genç adam ilişkiyi sonlandırmak istedi. Bunun üzerine Viotti öğrencisine baskı yaptı. Öğretmenini baskısı sonucu çaresiz kalan genç durumu ailesine bildirdi.

CİNSEL İÇERİKLİ GÖRÜNTÜLER İNTERNETE YÜKLENDİ

Bunun üzerine genç adamın ailesi durumu okul yönetimine anlattı. tarafından hakkında soruşturma açılan Viotti, öğretmenlikten istifa etmek zorunda kaldı. Polis tarafından yapılan araştırmanın ardından Viotti ile öğrencisinin cinsel içerikli görüntülerinin internete yüklendiği ortaya çıktı. Görüntüleri internete yükleyenin ise Viotti'nin ilişkiye girdiği öğrencisi olduğu ifade edildi.


Haber Videosu: Öğrencisiyle ilişkiye giren eski model hakkında soruşturma açıldı
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.