Norm Ender'in 'Mekanın Sahibi' şarkısı Spotify'a geri döndü

Norm Ender'in 'Mekanın Sahibi' şarkısı Spotify'a geri döndü

12.11.2019 20:21 | Son Güncelleme: 12.11.2019 20:24

"Çalıntı" iddialarının ardından Spotify'dan kaldırılan Norm Ender'in "Mekanın sahıbı" şarkısı Spotify'a tekrar yüklendi. Norm Ender, şarkısının Spotify'a tekrar yüklendiğini Instagram hesabından 'On Air' mesajıyla duydu.

Çalıntı iddialarının ardından dünyaca ünlü müzik platformu Spotify'dan kaldırılan 'Mekanın Sahibi' şarkısıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Ünlü rapçi Norm Ender müzik piyasasına"Mekanın Sahibi" isimli şarkısıyla hızlı bir dönüş yapmıştı. Şarkı piyasaya çıktıktan sonra eleştirdiği rapçilerle uzun süre polemik yaşanmış ve gündem yaratmıştı. Şarkıyla ilgili son zamanlarda çalıntı iddiaları ortaya atılmıştı. Tüm bu gelişmelerin ardından Spotify'da 37 milyon, Youtube'da ise 126 milyon kez tıklanan şarkı, 5 Kasım 2019 tarihinde Spotify listelerinden kaldırılmıştı.

NORM ENDER SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Konuyla ilgili Instagram hesabından bir 'hikaye' paylaşan Norm Ender, şarkının Spotify'a tekrar yüklendiğini 'On Air' mesajıyla duyurdu.

Norm Ender'in 'Mekanın Sahibi' şarkısı Spotify'a geri döndü
Haber Yorumları (7)
XBBFBBCVB: çöp la bu şehinşah patron sago ceza şanışer sokrat stabil falan daha iyi para kazandırmayın şuna
FİKRET: kötüya
ATARABACI OSMAN: biz de eski RAP çıyızdık abi ara verdik, ATarabasında quadrofonik 96 khz 24 bit ses systemi var abi, Atlar ön tara uydu hoperlör istedi da çok dinliyolar abi
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title