NİHAT YEŞİL HABERLERİ

Nihat Yeşil haber, Nihat Yeşil son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nihat Yeşil

Nihat Yeşil

Doğum Yeri Tunceli / Türkiye
Doğum Tarihi 2.1.1957

Nihat Yeşil Kimdir ?

2 Ocak 1957 tarihinde Ali Rıza Bey ve Fatime Hanım'ın çocuğu olarak Tunceli'nin Hozat ilçesinde doğdu. Gazi Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nin yanı sıra Mimarlık Fakültesi’ni tamamladı. Birinci ve ikinci Meclis, Çanakkale Şehitlikleri ve tabyaları ile birçok tarihi eserin restorasyon projelerini ve uygulamalarını gerçekleştirdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Nihat Yeşil - 08.10.2020
CHP'li Gürer, pancar alım fiyatının açıklanmasını istedi
Basın toplantısında CHP Ankara Milletvekili Nihat Yeşil de hazır bulundu.
Nihat Yeşil - 24.02.2020
CHP heyeti depremden etkilenen Van'da incelemelerde bulundu
CHP Basın Biriminden yapılan yazılı açıklamaya göre, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatı üzerine Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Ankara Milletvekili Tekin Bingöl ve Nihat Yeşil'den oluşan heyet deprem bölgesine geldi.
Nihat Yeşil - 23.02.2020
CHP deprem nedeniyle Van'a heyet gönderecek
CHP'den yapılan açıklamaya göre, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatıyla, Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba başkanlığında, Parti Meclisi Üyesi ve Ankara milletvekilleri Tekin Bingöl ile Nihat Yeşil'den oluşan heyet, İran'ın Hoy kenti merkezli deprem nedeniyle Van'da yürütülen çalışmalara destek vermek ve incelemelerde bulunmak üzere bu ile gidecek.
Nihat Yeşil - 10.11.2019
CHP'li Yeşil: Suriyeli sığınmacıların ülkelerine dönmeleri gerekiyor
TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi CHP Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, Suriyeli sığınmacıların bir an önce ülkelerine dönmeleri gerektiğini söyledi.
Nihat Yeşil - 10.11.2019
CHP'li Yeşil: Suriyeli sığınmacıların ülkelerine dönmeleri gerekiyor
TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi CHP Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, Suriyeli sığınmacıların bir an önce ülkelerine dönmeleri gerektiğini söyledi.
Nihat Yeşil - 25.09.2019
CHP Genel Merkez heyeti Kırşehir'de
Konuşmanın ardından CHP Adana Milletvekili Orhan Sümer, Ankara Milletvekili Nihat Yeşil ve Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, sivil toplum kuruluşu başkanlarının sorun ve taleplerini dinledi.
Nihat Yeşil - 20.09.2019
CHP milletvekillerinin Trabzon'daki temasları
Kaya, CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici, CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu ve 26. Dönem Ankara Milletvekili Nihat Yeşil'den oluşan heyet Trabzon'da sivil toplum örgütü temsilcileri ve dernekler ile görüşerek, hazırlayacakları raporu parti genel merkezine teslim edecek.
Nihat Yeşil - 05.06.2019
BBP'ye bayram ziyaretleri
CHP'nin ziyareti Genel Başkan Yardımcı Yıldırım Kaya, Ankara Milletvekili Nihat Yeşil ve Gençlik Kolları Üyesi Eda Yüksel'den oluşan CHP heyetinin BBP'yi ziyaretinde de gündem bayramlar ve İstanbul seçimiydi.
Nihat Yeşil - 05.06.2019
Saadet Partisine bayram ziyaretleri
CHP, MHP ve İYİ Parti'nin ziyareti Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, Ankara İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Eda Yüksel'den oluşan CHP heyeti de Saadet Partisini ziyaret etti.
Nihat Yeşil - 05.06.2019
MHP'ye bayram ziyaretleri
"Temennimiz sevgi ve adalet dilini devam ettirmek" CHP'yi temsilen Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, Ankara Milletvekili Nihat Yeşil ve Ankara İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Eda Yüksel MHP'yi ziyaret etti.
Nihat Yeşil - 05.06.2019
HDP'ye bayram ziyaretleri
Hüda Kaya; Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, Ankara Milletvekili Nihat Yeşil ve Ankara İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Eda Yüksel'den oluşan CHP heyetini kabulde, Ramazan Bayramı'nın ülke için hayırlar getirmesini diledi.
Nihat Yeşil - 05.06.2019
AK Parti'ye bayram ziyaretleri
AK Parti'ye ilk olarak Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, Ankara Milletvekili Nihat Yeşil ve Ankara İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Eda Yüksel'den oluşan CHP heyeti geldi.
Nihat Yeşil - 05.06.2019
AK Parti'li Sarıeroğlu bu yıl da Adana cezeryesi ikram etti
Ramazan Bayramı dolayısıyla AK Parti'de siyasi partiler ve parti mensupları bayramlaşma programı düzenledi. AK Parti'yi ziyaret eden ilk siyasi parti CHP oldu. AK Parti heyeti ve CHP heyeti arasında yapılan bayramlaşmada AK Parti Genel Başkanı Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, CHP heyetine Adana'dan getirildiği cezeryeden ikram etti. CHP heyetinde Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, Ankara Milletvekili Nihat Yeşil ve CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Eda Yüksel yer aldı.
Nihat Yeşil - 31.05.2019
CHP'de bayramlaşma bayramın ikinci günü yapılacak
Partinin kabul heyeti, Genel Başkan Yardımcısı Ünal Çeviköz başkanlığında, Parti Meclisi (PM) üyesi Ali Hikmet Akıllı ve Kadın Kolları MYK üyesi Figen Kahya'dan, Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya başkanlığındaki ziyaret heyeti ise Ankara Milletvekili Nihat Yeşil ve Ankara İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Eda Yüksel'den oluşuyor.
Nihat Yeşil - 30.03.2019
Huzurumuzu Bozacak Davranışlara Prim Vermeyelim"
Kaya, yazılı açıklamasında, partisinin Ankara İl Başkanı Rıfkı Güvener, Ankara milletvekilleri Ali Haydar Hakverdi, Nihat Yeşil ve Servet Ünsal'dan oluşan heyetle Ankara Valisi Vasip Şahin'i ziyaret ettiklerini belirtti.
Nihat Yeşil - 16.02.2019
Başkan Yaşar, Yaptığı İcraatları ve Yeni Projelerini Anlattı
Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen toplantıya, Başkan Yaşar'ın yanı sıra, Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, TBMM Başkanvekili Levent Gök, Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, Haluk Koç Murat Emir, CHP Ankara İl Başkanı Rıfkı Güvener, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen ile çok sayıda Yenimahalleli vatandaş katıldı.
Nihat Yeşil - 02.02.2019
Pazarlılar "Merhaba 2019" Konserinde Buluştu
Yenimahalle Belediyesi ev sahipliğinde Dört Mevsim Tiyatro Salonu'nda gerçekleşen gecede, Türk Sanat Müziği Korosu katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattı. Konseri dinlemeye Başkan Yaşar'ın yanı sıra CHP Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, Yenimahalle Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Kartal ve Başkan Yardımcısı Başar Bal da katıldı.
Nihat Yeşil - 12.08.2018
Film ve Dizi Aksesuarları, Balıkesirli Antikacılardan
BASDER Başkanı Nihat Yeşil, ünlü dönem dizilerinde kullanılan eşyaların büyük bölümünün Balıkesir'den alındığını söyledi.
Nihat Yeşil - 18.07.2018
Kılıçdaroğlu ve 72 CHP Milletvekili Hakkında Suç Duyurusu
Kılıçdaroğlu dışında, hakkında suç duyurusunda bulunulan CHP milletvekilleri şöyle sıralandı: "Müzeyyen Şevkin, Burhan Bulut, Burcu Köksal, Ali Haydar Hakverdi, Gamze Taşçıer, Murat Emir, Yıldırım Kaya, Nihat Yeşil, Çetin Osman Budak, Cavit Arı, Uğur Bayraktutan, Süleyman Bülbül, Ahmet Akın, Ensar Aytekin, Mehmet Göker, Lale Karabıyık, Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Muharrem Erkek, Özgür Ceylan, Kazım Arslan, Haşim Teoman Sancar, Okan Gaytancıoğlu, Utku Çakırözer, Jale Nur Süllü, Bayram Yılmazkaya, İrfan Kaplan, Suzan Şahin, Serkan Topal, Alpay Antmen, Ali Mahir Başarır, Onursal Adıgüzel, Fethi Açıkel, Oğuz Kaan Salıcı, Mahmut Tanal, Aykut Erdoğdu, Yüksel Mansur Kılınç, Gökan Zeybek, Ali Şeker, Engin Altay, Özgür Karabat, Turan Aydoğan, Emine Gülizar Emecan, Murat Bakan, Kani Beko, Tacettin Bayır, Kamil Okyay Sındır, Atila Sertel, Mahir Polat, Hasan Baltacı, Çetin Arık, Haydar Akar, Tahsin Tarhan, Veli Ağbaba, Özgür Özel, Bekir Başevirgen, Ali Öztunç, Mürsel Alban, Süleyman Girgin, Ömer Fethi Gürer, Seyit Torun, Engin Özkoç, Kemal Zeybek, Ulaş Karasu, Faik Öztrak, İlhami Özcan Aygün, Kadim Durmaz, Aziz Aydınlık, Özkan Yalım, Deniz Yavuzyılmaz, Aysu Bankoğlu, Özcan Özel, Baha Ünlü.
Nihat Yeşil - 02.07.2018
Milletvekilleri Kayıt Yaptırıyor
CHP Bursa Milletvekili Yüksel Özkan da kayıt yaptıran diğer bir isim oldu. Ardından CHP Ankara Milletvekilleri Haluk Koç, Bülent Kuşoğlu, Gamze Taşçıer, Nihat Yeşil, ve Levent Gök, CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç kayıtlarını yaptırdı.
Nihat Yeşil - 18.06.2018
CHP Seçim Güvenliği İçin 12 Milletvekili Görevlendirdi
Buna göre, Şanlıurfa'da Zeynel Emre, Murat Emir ve Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Erzurum'da Mahmut Tanal, Sibel Özdemir ve Ahmet Akın, Van'da Ali Haydar Hakverdi ile Orhan Sarıbal, Gümüşhane'de Tahsin Tarhan ile Murat Bakan, Çankırı'da ise Nihat Yeşil ile Levent Gök görev yapacak.
Nihat Yeşil - 01.06.2018
Balalılar İftarda Buluştu
Balalılar Derneği'nin belediyenin İlkadım Salonu'nda gerçekleştirdiği iftar programına Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, CHP Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, CHP milletvekili adayları Ali Başkaraağaç, Servet Ünsal, CHP il yöneticileri, CHP Yenimahalle İlçe Başkanı Feridun Güngör, CHP Bala İlçe Başkanı Cengiz Ünlü, İYİ Parti Bala İlçe Başkanı Necati Deli, Yenimahalle Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Boran, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, Ankara Kulübü Derneği Başkanı Metin Özaslan, seğmenler katıldı.
Nihat Yeşil - 31.05.2018
CHP Milletvekillerinden Beypazarı'na Ziyaret
CHP Ankara Milletvekili ve adayı Nihat Yeşil ile milletvekili adayı Battal Yıldız, Beypazarı ilçesini ziyaret ederek, CHP İlçe Başkanı Ali Uysal eşliğinde sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile esnafla bir araya geldi.
Nihat Yeşil - 21.05.2018
CHP'de Milletvekillerinin Yarıya Yakını Liste Dışı Kaldı
İYİ Parti'ye geçen milletvekilleri listede Kılıçdaroğlu'nun talimatıyla İYİ Parti'ye katılan, daha sonra yeniden partilerine dönen Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Bursa Milletvekilleri Nurhayat Altaca Kayışoğlu ile Erkan Aydın, Çorum Milletvekili Tufan Köse, Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer ve Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş yine aynı bölgelerden milletvekili adayı gösterildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nihat Yeşil Haberleri | Nihat Yeşil Kimdir - Haberler - Nihat Yeşil haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nihat Yeşil kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP 40 milletvekili ile Erzurum'da.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.09.2021 15:01:27. #1.13#

title