Nevzat Yalçın Haberleri

Nevzat Yalçın haber, Nevzat Yalçın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nevzat Yalçın - 23.12.2020
Bilim insanlarından mutasyona uğramış Kovid-19'a karşı "paniğe gerek yok" açıklaması
Mutlu, şunları kaydetti: "Büyük bir proteindeki küçük değişikliklerden bahsediyoruz. Dolayısıyla aşı konusundaki çekinmelere, mutasyondan dolayı koruyucu olmayacağı konusundaki kaygılara şu aşamada gerek yok. Aşı salgını sonlandırabilecek en güçlü silahımız. Salgının çıkış yolunun anahtarının aşı olduğunu düşünüyorum. Ben de gönüllü denek oldum. Mevcut tedbirlere devam etmek gerekiyor. Bulaşı engellemenin yolu normal tedbirlere daha sıkı devam etmektir. Son iki haftadaki kısıtlamalarda bile laboratuvarımızda vaka sayılarında yüzde 20'lik bir azalma olduğunu gözlemledik." "Panik olmayı gerektirecek bir durum yok" Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ata Nevzat Yalçın da mutasyonun daha hızlı yayılım gösterdiğini kaydetti.
Nevzat Yalçın - 22.12.2020
Uzmanından "uykunuzu ertelemeyin" uyarısı
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ata Nevzat Yalçın da uykunun her birey için önemli olduğuna işaret etti.
Nevzat Yalçın - 09.08.2020
"Bana bir şey olmaz" düşüncesi Kovid-19'a karşı rehavete neden oluyor
"Kimse 'Bana bir şey olmaz' düşüncesiyle hareket etmesin" Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ata Nevzat Yalçın, salgına karşı herkesin kendi tedbirini üst seviyede tutması gerektiğini söyledi.
Nevzat Yalçın - 11.06.2020
"Sağlığınız için ıslanan maskenizi hemen değiştirin" uyarısı
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ata Nevzat Yalçın, maskeye ter veya su temas ettiğinde özelliğini kaybedeceğini belirterek, "Onun için yazın yanınızda mutlaka yedek maske taşıyın, ıslanınca hemen değiştirin.
Nevzat Yalçın - 29.05.2020
Yüzerken de "sosyal mesafe"ye dikkat edilecek
"Yüzerken de sosyal mesafe korunmalı" Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ata Nevzat Yalçın da denizin çok güvenli olduğunu söyledi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nevzat Yalçın Haberleri | Nevzat Yalçın Kimdir - Haberler - Nevzat Yalçın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nevzat Yalçın kimdir, hayatı ve biyografisi. Aşı ile birlikte anneden bebeğe geçen antikorlar bebeği de koruyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.09.2021 19:09:23. #1.13#

title