Nevzat Özer Haberleri

Nevzat Özer haber, Nevzat Özer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nevzat Özer - 06.10.2021
Adana'da koruyucu aileler buluştu
Çukurova Teknokent Konferans Salonu'nda düzenlenen etkinlik öncesinde Adana Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer, aile olmak için kan bağı kadar can bağının da önemli olduğunu belirterek, "Tüm çocuklar sıcak bir aile ortamını hak ediyor.
Nevzat Özer - 24.09.2021
Adana'da kreş ve gündüz bakımevi müdürlerine konferans verildi
Adana Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer, Ramazanoğlu Konferans Salonu'ndaki programda, kişiliğin oluşmasında önemli rol oynayan 0-6 yaş grubu çocukların gelişimi için kreş ve gündüz bakımevi personellerine büyük görev düştüğünü söyledi.
Nevzat Özer - 20.04.2021
Son dakika haberi | Adana'da iki çocuklu çift, doğuştan engelli Berkcan'ın koruyucu ailesi oldu
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer, Adana'da koruyucu aile projesi kapsamında çok güzel çalışmalar yapıldığını söyledi.
Nevzat Özer - 09.03.2021
Adana'da "Mercan Hatıra Ormanı" oluşturuldu
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer, fidan dikim töreninde kadına karşı her türlü ayrımcılığı ve şiddeti önlemek amacıyla durmaksızın çalışmaya devam ettiklerini belirtti.
Nevzat Özer - 04.03.2021
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü personeline "İhmal ve İstismar" eğitimi
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer, programda yaptığı konuşmada, eğitim protokolünün ilk meyvelerini almaya başladıklarını söyledi.
Nevzat Özer - 28.01.2021
ÇÜ ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü arasında eğitim protokolü
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer de protokolle akademik camianın bilgi ve tecrübelerinden yararlanarak düzenlenecek eğitimlerle, meslek elemanlarının daha verimli olacağını belirtti.
Nevzat Özer - 25.11.2020
Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü
Kadına yönelik şiddetle mücadele, koordinasyon izleme ve değerlendirme" toplantısından görüntü Malatya Valisi Aydın Baruş'un konuşması MALATYA - Malatya'da 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla koordinasyon kurulu toplantısı düzenlendi.
Nevzat Özer - 07.11.2020
Son dakika haber: Atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete'de
Buna göre, Adana'ya Nevzat Özer, Antalya'ya Abdullah Çalışkan, Artvin'e Şentürk Ağırbaş, Aydın'a Ömer Turan, Bayburt'a Kemal Gümrükçü, Gümüşhane'ye Zekai İnan ve Karabük'e Galip Sökmen atandı.
Nevzat Özer - 06.11.2020
Üç kız kardeşe "annelik" yaparak yalnızlığını unuttu
Adana'da 187 aile 254 çocuğa evlerini açtı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer, kentte 187 koruyucu ailenin 254 çocuğa evlerini açtığını ifade etti.
Nevzat Özer - 05.11.2020
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Adana İl Müdürlüğünden kan bağışına destek
İl Müdürü Nevzat Özer yaptığı açıklamada, 145 personeli ile kan bağışında bulunduklarını kaydetti.
Nevzat Özer - 15.10.2020
İl Müdürü Nevzat Özer, şehit Kadir Görgülü'nün kardeşi için kız istedi
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer, şehit kardeşi için kız istedi.
Nevzat Özer - 11.10.2020
Adana'da huzurevi çalışanları ailelerinden 14 gün uzak kalıyor
Adana Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Nevzat Özer, yaptığı açıklamada, toplam 288 kişinin kaldığı Seyhan Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile Adana Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Serhat Sığnak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde, yaşlıların sağlığı için her türlü tedbiri aldıklarını kaydetti.
Nevzat Özer - 08.07.2020
TBMM Genel Kurulu'nda, 'Baro düzenlemesi' görüşmeleri
'BARO BAŞKANLARINI KAPI ÖNÜNDE SEFİLCE BEKLETTİNİZ' CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç ise baro başkanlarının Meclis kapısında beklediğini belirterek, teklifin görüşmeleri sürerken baro başkanlarının Meclis'e alınmamasını eleştirdi. Özkoç, Meclis'te istendiğinde ziyaretçi yasağının delindiğini ancak, baro başkanlarına gelince ziyaretçi yasağının hatırlandığını keydetti. Özkoç, "Avcılık ve Yaban Hayatını Koruma Federasyonu Başkanı Ersin Düzyol'u bir gün önce kabul ediyorsunuz. TEMA'dan Hikmet Öztürk ve Nevzat Özer'i davet ediyorsunuz, Türk Veteriner Hekimler Birliği'nden Hüseyin Aşkaroğlu'nu davet ediyorsunuz, Doğa Araştırmaları ve Doğal Hayatı Koruma Vakfı'ndan Osman Erdem'i davet ediyorsunuz.
Nevzat Özer - 30.06.2020
Kayseri'de çocukların dijital risklerden nasıl korunulacağı anlatıldı
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nevzat Özer, özel kreş ve gündüz bakımevi çalışanları ile ailelere video konferans yöntemiyle "Çocukların dijital risklerden korunması" konulu eğitim verdi.
Nevzat Özer - 28.05.2020
"Organik çocuklar yetiştirmeliyiz"
Kayseri Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Nevzat Özer, bir çocuğun sosyal ve duygusal gelişiminin fiziksel gelişimi kadar önemli olduğunu belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nevzat Özer Haberleri | Nevzat Özer Kimdir - Haberler - Nevzat Özer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nevzat Özer kimdir, hayatı ve biyografisi. Adana'da koruyucu aileler buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 22:10:57. #1.15#

title