Necati Şaşmaz'dan Kuzey Vargın'a Büyük Vefasızlık

Necati Şaşmaz'dan Kuzey Vargın'a Büyük Vefasızlık

Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz, bir dönem aynı dizide rol aldığı usta oyuncu Kuzey Vargın'ı son yolculuğunda yalnız bıraktı.

Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde geçen pazar günü hayatını kaybeden sinema sanatçısı Kuzey Vargın, dün düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı. Bir dönem Kurtlar Vadisi dizisinde de rol alan Vargın'ın cenazesine Necati Şaşmaz'ın katılmaması dikkat çekti.

GÖZLER NECATİ ŞAŞMAZ'I ARADI

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olarak tarihe geçen Kurtlar Vadisi'nde "Aksaçlı" karakterine hayat veren usta oyuncu Kuzey Vargın, bugün düzenlenen cenaze töreniyle son yoluculuğuna uğurlandı. Son yolculuğunda sanatçı dostlarının yalnız bırakmadığı Vargın'ın cenazesinde gözler Necati Şaşmaz'ı aradı.


BÜYÜK VEFASIZLIK

Dizide canlandırdığı Polat Alemdar karakteri ve kestiği raconlarla önemli bir hayran kitlesi kazanan Şaşmaz'ın Kuzey Vargın'ın cenaze törenine katılmaması "büyük vefasızlık" olarak nitelendirildi.

Cenaze töreninden kareler;