NAZMİYE KABADAYI HABERLERİ

Nazmiye Kabadayı haber, Nazmiye Kabadayı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nazmiye Kabadayı

Nazmiye Kabadayı

Doğum Yeri Giresun / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Nazmiye Kabadayı Kimdir ?

Giresun'da doğmuştur. 28 Mart 2004 yılında Adalet ve Kalkınma Partisi listesinden Doğankent Belediye Başkanı seçilmiştir.
Biyografinin devamı için tıklayın
Nazmiye Kabadayı - 04.03.2019
Kesin Aday Listesi
Giresun'da, 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Nazmiye Kabadayı - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Giresun'da, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Nazmiye Kabadayı - 04.04.2014
2014 Yerel Seçim Sonuçları
Tekin, görevi Nazmiye Kabadayı'dan alarak, Kabadayı'ya bugüne kadar yaptığı hizmetler için teşekkür etti.
Nazmiye Kabadayı - 12.03.2014
Vali Karahan'ın Doğankent Ziyareti
Belediyeyi de ziyaret eden Vali Karahan, Belediye Başkanı Nazmiye Kabadayı bir süre sohbet etti.
Nazmiye Kabadayı - 13.05.2013
BBP'li Destici, Giresun'da Temaslarını Sürdürüyor
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin ilçeye gelmesiyle AK Parti ile yolları ayrıldıktan sonra BBP'ye katılan Doğankent Belediye Başkanı Nazmiye Kabadayı adeta gövde gösterisi yaptı.
Nazmiye Kabadayı - 19.01.2013
AK Parti'den İhraç Edilen Doğankent Belediye Başkanı Kabadayı Büyük Birlik Partisi'ne Katıldı
Yaklaşık 7 ay önce görevi kötüye kullanma ve parti tüzüğüne aykırı davranış nedeniyle parti disiplin kuruluna sevk edilen ve daha sonra ihraç edilen Giresun'un Doğankent ilçesinin AK Partili Belediye Başkanı Nazmiye Kabadayı bugün düzenlenen...
Nazmiye Kabadayı - 19.01.2013
AK Parti'den İhraç Edilen Belediye Başkanı BBP'ye Katıldı
Giresun İl Başkanı Selahattin Toslu'nun parti rozeti taktığı Doğankent Belediye Başkanı Nazmiye Kabadayı, Ak Parti'den ihraç edilmesine yönelik iddiaların gerçek dışı oduğunu ileri sürdü ve "İkinci dönem belediye başkanlığı yaptıktan sonra üçüncü"...
Nazmiye Kabadayı - 19.01.2013
AK Parti'den İhraç Edilen Bayan Belediye Başkanı BBP'ye Katıldı
Adalet ve Kalkınma Partisi'nden (AK Parti) ihraç edilen Giresun'un Doğankent ilçe Belediye Başkanı Nazmiye Kabadayı, Büyük Birlik Partisi'ne (BBP) törenle katıldı.
Nazmiye Kabadayı - 19.01.2013
Doğankent Belediye Başkanı Kabadayı, BBP'ye Katıldı
Doğankent Belediye Başkanı Nazmiye Kabadayı, Büyük Birlik Partisi'ne (BBP) katıldı.
Nazmiye Kabadayı - 21.12.2012
Partisinden İhraç Edilen Doğankent Belediye Başkanı Nazmiye Kabadayı'dan Açıklama
Partisi AK Parti'den ihraç edilen Doğankent Belediye Başkanı Nazmiye Kabadayı açıklamalarda bulundu.(AK Parti) ihraç edilmesinin ardından makamında düzenlediği basın toplantısında kendisine yönelik iddialara yanıtladı.
Nazmiye Kabadayı - 03.10.2012
Üç Belediye Başkanı AK Parti'den İhraç Edildi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, yaptığı yazılı açıklamada, Merkez Disiplin Kurulu kararınca partiden ihraç edilen isimleri açıkladı. Açıklamada, Giresun Doğankent Belediye Başkanı Nazmiye Kabadayı, Konya Doğanhisar Belediye Başkanı Salim Öztoklu ve Bursa Karacabey Belediye Başkanı Ergun Koç'un, haklarında yapılan inceleme ve soruşturma sonrasında, "parti program ve tüzüğünde belirtilen ilkelere uymadıkları ve görev sırasında yapmış oldukları hukuka aykırı işlem ve eylemden dolayı" tüzüğün 117/1 maddesi gereğince partiden kesin olarak ihraç edildiği bildirildi.
Nazmiye Kabadayı - 03.10.2012
Ak Parti, 3 Belediye Başkanını Hukuksuz Eylemleri Nedeniyle İhraç Etti
Tanrıverdi, "Giresun Doğankent Belediye Başkanı Nazmiye Kabadayı, Konya Doğanhisar Belediye Başkanı Salim Öztoklu ve Bursa Karacabey Belediye Başkanı Ergun Koç hakkında yapılan inceleme ve soruşturma sonrasında adı geçen başkanlar, parti program ve tüzüğünde belirtilen ilkelere uymadıkları ve görev sırasında yapmış oldukları hukuka aykırı işlem ve eylemlerden dolayı tüzüğün 117/1 maddesi gereğince partiden kesin olarak ihraç edilmişlerdir.
Nazmiye Kabadayı - 26.09.2012
Bu İddialar Belediye Başkanını Yaktı!
Nurettin Canikli, Giresun'un Doğankent İlçe Belediye Başkanı Nazmiye Kabadayı'nın partiden ihraç edildiğini söyledi.
Nazmiye Kabadayı - 26.09.2012
Canikli: Doğankent Belediye Başkanı Kabadayı İhraç Edildi
"Devlet bu mücadelede elde edilen sonuçları propaganda aracı olarak kullanma imkanına sahip değil" diye devam eden Canikli, şunları söyledi: "Terör örgütü bunu abartarak yapabiliyor ama devlet olarak biz bunu yapma imkanına sahip değiliz. Zaman zaman bu da vatandaş tarafından bize soruluyor. 'Devlet bu rakamları açıklasın, bu görüntüleri yayınlasın' deniliyor ama devlet olmanın bir takım sorumlulukları var. Hassasiyeti olan insanlar ve bölgeler var. Hatta bazen imha edilen terörist sayısının gerçek rakamlarını bile söylememek durumunda kalabiliyor. Milletimiz hiç bir şekilde moralini bozmasın. Bu millet tarihinde buna benzer hadiselerle hep uğraştı. Osmanlı döneminde, Cumhuriyetin kuruluşundan itibaren bu topraklarda özgür ve bağımsız olarak yaşamanın bedeli maalesef ağır oluyor. Bütün hükümetler de bu toplumsal maliyeti minimize etmek için ellerinden gelen bütün gayreti gösterdi." DOĞANKENT BELEDİYE BAŞKANI KABADAYI İHRAÇ EDİLDİ Canikli, bir süre önce parti disiplin kuruluna sevk edilen Doğankent Belediye Başkanı Nazmiye Kabadayı'nın alınan kadar gereği partiden ihraç edildiğini kaydederek, "Görevi kötüye kullanma ve parti tüzüğüne aykırı davranış nedeniyle disiplin kuruluna sevk edilen belediye başkanımız Nazmiye Kabadayı için karar verilmiş ve partiden ihraç edilmiştir" dedi.
Nazmiye Kabadayı - 19.07.2012
Giresun İl Başkanı Öztürk: Belediye Ben Yaptım Oldu Mantığında
Sabri Öztürk, partisinin il binasında düzenlediği basın toplantısında, Atapark, belediye başkanlığı adaylığı ve Doğankent Belediye Başkanı Nazmiye Kabadayı'nın disipline sevkini değerlendirdi.
Nazmiye Kabadayı - 18.07.2012
Ak Partili Belediye Başkanının Partisinden İhraç İstemi
AK Partili Giresun'un Doğankent Belediye Başkanı Nazmiye Kabadayı'nın partiden ihraç istemiyle Disiplin Kurulu'na sevk edilmesiyle ilgili İl Başkanı Sabri Öztürk değerlendirmelerde bulundu.
Nazmiye Kabadayı - 17.07.2012
AK Parti'den İhracı İstenen Başkanlar: Suçlamaları Bilmiyoruz
DOĞANKENT BELEDİYE BAŞKANI: BASINDAN ÖĞRENDİM Giresun'un Doğankent Belediye Başkanı Nazmiye Kabadayı ise suçlamaları bilmediğini, kendisine şu ana kadar da herhangi bir şey intikal etmediğini söyledi.
Nazmiye Kabadayı - 17.07.2012
Belediye Başkanı Kabadayı, Hakkında Çıkan İhraç Kararını Değerlendirdi
Giresun'un Doğankent Belediye Başkanı Nazmiye Kabadayı'nın AK Parti'den ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk edildiği ileri sürüldü.
Nazmiye Kabadayı - 11.05.2012
Hayırsever İşadamı Necdet Palak, Vefat Etti
Vefatıyla 5 kız 2 erkek çocuğu başta olmak üzere yüzlerce talebesi de öksüz kalan Necdet Palak'ın Görele Hasan Ağa Camiinde kılınan cenaze namazına Görele Kaymakamı Aykut Pekmez, Görele Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, Tirebolu Belediye Başkanı Burhan Takır, Doğankent Belediye Başkanı Nazmiye Kabadayı, Giresun Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mustafa Demirci STÖ temsilcileri ve yüzlerce seveni katıldı.
Nazmiye Kabadayı - 11.05.2012
Görele'de Hayırsever İş Adamı Palak'a Son Görev
Palak'ın (74), cenaze törenine Görele Kaymakamı Aykut Pekmez, eski İstanbul Milletvekili Hüseyin Besli Görele Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, Tirebolu Belediye Başkanı Burhan Takır, Doğankent Belediye Başkanı Nazmiye Kabadayı, Çavuşlu Belde Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, siyasi parti temsilcileri, kurum müdürleri, ailesi ve vatandaşlar katıldı.
Nazmiye Kabadayı - 03.05.2012
Giresun'un Doğankent İlçesinde Afet Konutlarının Temeli Atıldı
Törene Giresun Valisi Dursun Ali Şahin, Doğankent Kaymakamı Bilgehan Karanfil, Doğankent Belediye Başkanı Nazmiye Kabadayı, İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Halil Topatan ile vatandaşlar katıldı.
Nazmiye Kabadayı - 02.05.2012
Doğankent Afet Konutları Temel Atma Töreni
-Piraziz'de öğrencilerin sütten zehirlendiği iddiası- Bir basın mensubunun, Piraziz ilçesinin Bozat beldesinde 5 ilköğretim öğrencisinin, "Okul Sütü Programı" kapsamında dağıtılan sütten zehirlendiği şüphesiyle hastaneye kaldırılmasıyla ilgili sorusu üzerine Vali Şahin, şunları söyledi: "Proje kapsamında Giresun'da 40 binin üzerinde öğrenciye süt dağıtılıyor. Süte alerjisi olan çocukların tespiti yapıldı ama anneler de çocuklarının süte karşı alerjisi olduğunu bilmeyebilir. Dağıtılan süt daha 3-4 günlük. Dayanıklılık süresine bakıldığında daha yeni bir süt. Tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ancak sanırım alerjik bir durum. Süt dağıtımı nasıl planlanmışsa aynen devam edecek. Bu konuda bir sorun yok. Zehirlenme şüphesindeki öğrencilerimizle alakalı doktorlar rapor hazırlayacak. Ona göre biz de tedbirlerimizi alacağız." Törene, Doğankent Kaymakamı Bilgehan Karanfil, Doğankent Belediye Başkanı Nazmiye Kabadayı, İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, İl Müftüsü Necati Akkuş, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Halil Topatan ile vatandaşlar katıldı.
Nazmiye Kabadayı - 28.03.2012
Doğankent'te, Güvenlik Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı
Kaymakam Bilgehan Karanfil başkanlığındaki toplantıya, Belediye Başkanı Nazmiye Kabadayı, Garnizon Komutanı Cemil Aslan, Emniyet Amiri Naim Işıtan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adnan Yazıcı, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bayram Şahin, Sağlık Grup Başkanı Funda Aydemir, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Murat Sarı, mahalle ve köy muhtarları katıldı.
Nazmiye Kabadayı - 15.02.2012
Belediye Başkanının Makam Aracının Kurşunlandığı İddiası
Giresun'un Doğankent ilçesi Belediye Başkanı Namiye Kabadayı'nın makam aracının tabancayla kurşunlandığı bildirildi.
Nazmiye Kabadayı - 15.02.2012
Doğankent Belediye Başkanının Aracı Kurşunlandı
Giresun'un Doğankent İlçesi'nin Belediye Başkanı Ak Partili Nazmiye Kabadayı'nın park halindeki makam aracına ateş açıldı.
Nazmiye Kabadayı - 14.02.2012
Belediye Başkanının Makam Aracı Kurşunlandı
Giresun'un Doğankent İlçesi Belediye Başkanı Nazmiye Kabadayı'nın makam aracına ateş açıldı.
Nazmiye Kabadayı - 05.04.2011
Tirebolu'da Otomobilin Çarptığı Kişi Yaralandı
Alınan bilgiye göre, Nazmiye Kabadayı (40) yönetimindeki 41 PR 913 plakalı otomobil, ilçenin Hamam Mahallesi mevkisinde yolun karşısına geçmeye çalışan Temel Uzun'a (73) çarptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Nazmiye Kabadayı Haberleri | Nazmiye Kabadayı Kimdir - Haberler - Nazmiye Kabadayı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nazmiye Kabadayı kimdir, hayatı ve biyografisi. Kesin Aday Listesi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 17:26:50. #1.16#
title