Mustafa Yürekli Haberleri

Mustafa Yürekli haber, Mustafa Yürekli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Yürekli - 04.06.2020
Ahmet Haşim mezarı başında anıldı
"Ahmet Haşim'e yapılan haksızlığa son verilmesi gerekir" Törenin ardından EYSAM'da gerçekleşen söyleşide konuşan şair ve yapımcı Mustafa Yürekli, Ahmet Haşim ve sanatı hakkında değerlendirmelerde bulundu.
Mustafa Yürekli - 22.02.2016
27. Vergi Haftası
Çelenk töreni ardından Akhisar Vergi Dairesi müdürü Mustafa Yürekli beraberinde daire personeli ile Akhisar Kaymakamı Kaan Peker ziyaret etti.
Mustafa Yürekli - 21.11.2015
Diriliş Dünya Görüşü ve Sezai Karakoç Sempozyumu
Yazar Muhittin Bilge de Sezai Karakoç'un İslamcılık anlayışının ideolojik olmadığını dile getirerek dini boyutunun da bulunduğunu ve İslami bir devleti öngördüğünü dile getirdi.  Karakoç'un İslam dirilişinin Bediüzzaman'la başladığını söylediğini aktaran Bilge, Necip Fazıl Kısakürek'in Türkiye'de Müslümanları köyden kurtardığını, Sezai Karkoç'un ise Müslümanları kentli yaptığını ifade etti.  Belgesel yapımcısı ve yönetmen Mustafa Yürekli de Karakoç'un fikirleri ve eserleri çerçevesinde "diriliş görüşünde yenilenme şartı" konusunu ele alarak Karakoç'un siyasi düşüncelerini derli toplu ortaya koymaktan çekinmediğini vurguladı.
Mustafa Yürekli - 18.10.2014
Caferpaşa'da "Ötelerden Bir Ses: Mavera"
Şair Mustafa Yürekli, Eyüp Belediyesi Caferpaşa Kültür Sanat Merkezi'nde düzenlenen etkinlikte, Mavera Okulu'nu, '7 güzel adamı' ve tarihsel süreci anlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Yürekli Haberleri | Mustafa Yürekli Kimdir - Haberler - Mustafa Yürekli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Yürekli kimdir, hayatı ve biyografisi. Bayrak Şairi Arif Nihat Asya'nın belgeseli çekiliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.1.2021 14:56:12. #1.14#
title