Mustafa Pala Haberleri

Mustafa Pala haber, Mustafa Pala son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Pala 17.3.2019
Dha Yurt Bülteni-21
İlçede doğal yetiştirilen; pirinç, buğday, ceviz, mısır, susam, maş fasulyesi, kuru üzüm, incir, dut ve pestil gibi ürünler, artık 'Zap Markası' adı altında satışa sunulacak. Aile Destek Merkezi'nde bu amaçla açılan üretim tesisi ve yöresel yemeklerin verildiği restoranın açılışı da yapıldı. Organik olarak yetiştirilen ürünlerin paketlenip satışa sunulacağı tesisin açılışı ise Hakkari Vali Yardımcıları Mustafa Pala, Aziz Gölbaşı, İlçe Kaymakamı Temel Ayca, İlçe Emniyet Müdürü Oktay Kapsız ile davetlilerin katılımı ile yapıldı.
Mustafa Pala 16.3.2019
Çukurca'nın Doğal Ürünleri 'Zap' Markasıyla Satılacak
Çukurca'nın doğal ürünleri 'Zap' markasıyla satılacak HAKKARİ - Hakkari'nin Kuzey Irak'ın sıfır noktasında bulunan Çukurca ilçesinde üretilen organik ürünler 'Zap' markasıyla satışa sunulmaya başladı. Kuzey Irak'ın sıfır noktasında bulunan Çukurca Kaymakamlığı ve Belediyenin desteklediği "Zap Vadisi Projesi" kapsamında ilçede yetiştirilen organik ürünler 'Zap' markasıyla satışa sunulmaya başlayacak olan organik market düzenlenen törenle hizmete girdi. Vali yardımcıları Mustafa Pala ve Aziz Gölbaşı, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Temel Ayca, İlçe Emniyet Müdürü Oktay Kapsız ve davetlilerin katılımıyla Zap markası üretim tesisi ve yöresel yemeklerin bulunduğu restoranın yer aldığı binanın açılış töreni gerçekleştirildi.
Mustafa Pala 16.3.2019
Çukurca "Zap" ile Tanıtılacak
Ardından Vali yardımcıları Mustafa Pala ve Aziz Gölbaşı, Kaymakam Temel Ayca ve davetlilerin katılımıyla, içerisinde Aile Destek Merkezi, Zap markası üretim tesisi ve yöresel yemeklerin bulunduğu restoranın yer aldığı binanın açılış töreni gerçekleştirildi.
Mustafa Pala: Çukurca 'Zap' ile TanıtılacakMustafa Pala 16.3.2019
Mustafa Pala 5.11.2018
Hakkari Valisi Akbıyık Görevine Başladı
Ardından kara yolu ile Hakkari'ye geçen Akbıyık'ı Valilik önünde Vali Yardımcıları Mustafa Pala, İdris Koç, Mustafa Doruk, Çukurca Kaymakamı Temel Ayca ve kurum amirleri karşıladı.
Mustafa Pala 28.10.2018
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlanıyor
Çelenk sunma törenine Vali Cüneyit Orhan Toprak, Belediye Başkan Vekili Cüneyt Epcim, Vali Yardımcıları Mustafa Pala ve İdris Koç, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Balık, Baro Başkanı Zeydin Kaya, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Nuri Öztürk, Dağ ve Komando Tugay Komutan Vekili Albay Bülent Soykan, İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, kurum amirleri ve siyasi parti temsilcileri katıldı.
Mustafa Pala 1.12.2016
Gümüşhane'de Vali Yardımcısı ve Kaymakam Atamaları
Kararname ile 1. derece kadrolu Gümüşhane Valiliği Hukuk Müşavirliğine ise Hatay'ın Hassa ilçesi Kaymakamı Mustafa Pala atandı.
Mustafa Pala 28.6.2016
Hassa'da Aşçı Çıraklığı Kursu
Yeni Mahallede açılan kurs binasında düzenlenen törende konuşan Hassa Kaymakamı Mustafa Pala, kursiyerlere 272 saat süren teorik ve uygulamalı eğitimler verildiğini belirtti.
Mustafa Pala 19.5.2016
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Törene, Hassa Kaymakamı Mustafa Pala, İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Nuri Dilek, Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel katıldı.
Mustafa Pala 18.5.2016
Kaymakam Pala'ya Sporculardan Ziyaret
Hassa Kaymakamı Mustafa Pala, Osmaniye'de düzenlenen Okullararası Yıldız Erkekler Hokey müsabakalarında grup birincisi olarak Türkiye'de ilk 8'e kalan Hassa Hatsaş AŞ Ortaokulu Hokey takımı öğrencilerini makamında kabul etti.
Mustafa Pala 16.5.2016
Buğday Tarlasında Çıkan Yangın Ormana Sıçradı
Öte yandan, Kaymakam Mustafa Pala ve İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Nuri Dilek olay yerine gelerek yetkililerden bilgi aldı.
Mustafa Pala 30.4.2016
Hatay'da Şehit İçin Mevlit Okutuldu
Limonata ve yemek ikramında da bulunulan programa, Kaymakam Mustafa Pala, İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Nuri Dilek, İlçe Emniyet Amiri Mustafa Ateş, askeri personel ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Pala 12.4.2016
Teog Öncesi Öğrencilere Moral Programı
Aktepe Mahallesi'nde düzenlenen etkinliğe katılan Kaymakam Mustafa Pala, yaptığı konuşmada, her koşul ve şartta öğrencilerin yanında olacaklarını söyledi.
Mustafa Pala 30.3.2016
Suriyeli Öğrencilerden Resim Sergisi
Kaymakam Mustafa Pala, İncesu Geçici Eğitim Merkezi'ndeki serginin açılışında, Suriyeli mültecilere hem devletin hem de halkın kucak açtığını söyledi.
Mustafa Pala 29.3.2016
Suriyeli Öğrencilerden Resim Sergisi
Kaymakam Mustafa Pala, İncesu Geçici Eğitim Merkezinde serginin açılışında, Suriyeli mültecilere hem devletin hem de halkın kucak açtığını söyledi.
Mustafa Pala 18.3.2016
Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. Yılı
Etkinliğe, Hassa Kaymakamı Mustafa Pala, Hassa Belediye Başkan Vekili Halil Yavşalak, İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Nuri Dilek, İlçe Emniyet Amiri Mustafa Ateş, diğer kurum amirleriyle öğrenciler katıldı.
Mustafa Pala 8.3.2016
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Hassa Kaymakamı Mustafa Pala, serginin açılışında yaptığı konuşmada Kadınlar Günü'nü kutladı.
Mustafa Pala: Hassa'da Trafik SemineriMustafa Pala 1.3.2016
Mustafa Pala 8.2.2016
Hassa Kaymakamı Pala'ya Sporculardan Ziyaret
Hassa Kaymakamı Mustafa Pala, Hassa Belediye Spor Kulübü bünyesinde çalışmalarını sürdüren Hassa Belediyesi U16 hokey takımını makamında kabul etti.
Mustafa Pala 29.12.2015
Manisa, Diğer Büyükşehir Belediyelerine Örnek Oluyor
Moderatörlüğünü Manisa Birlik Başkanı Mustafa Pala'nın yaptığı panele konuşmacı olarak Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, 'Yerel Yönetimlere Genel Bakış', Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş 'Yerel Yönetimlerde Büyükşehir Belediyesi', Prof.
Mustafa Pala: Manisa'da Yerel Yönetimler PaneliMustafa Pala 29.12.2015
Mustafa Pala 17.12.2015
Türkiye'nin İlk Lav Tünelleri
HASSA İLÇESİNİN COĞRAFYASI YAZILDIĞI SIRADA BULUNUYOR Hassa ilçesinin coğrafyasını yazdıkları sırada bölgedeki bütün köylerle anket yaptıklarını ve bu vesileyle Haydarlar Köyü'ne gittiklerini söyleyen Atasoy şöyle devam etti: "Haydarlar Köyü muhtarıyla yaptığımız söyleşi sırasında 'Yalak mevki' olarak adlandırılan bir yerde çok büyük bir lav tünelinin olduğunu öğrendik. Biz de o bölgeye gittiğimizde o bölgenin tamamen düz olduğunu gördük. Çünkü arsa sahibi tarla açmak amacıyla o çevrede topladığı bütün taşları iş makineleriyle mağaranın ağzına yığmış. Bu sebeple buraya girmenin mümkün olmayacağını fark ettik. Daha sonra bizler Hassa Kaymakamlığının kapısını çaldık. Amacımızı Kaymakam Mustafa Pala Beye takdim ettik.
Mustafa Pala: Hassa Zeytincilikte İddialıMustafa Pala 17.12.2015
Mustafa Pala 10.12.2015
10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü
Okulun konferans salonunda gerçekleşen programda insan haklarını anlatan slayt gösterisi sunuldu, öğrenciler şiir okudu. Tiyatro gösterisi ve müzik dinletisi gerçekleşen etkinlikte, yarışmalarda derceye giren öğrencilere ödülleri verildi.  Programa, Kaymakam Mustafa Pala, İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Nuri Dilek, Belediye Başkan vekili Seyfettin Araz, İlçe Emniyet Amiri Mustafa Ateş, resmi kurum müdürleri öğrenci ve veliler katıldı.
Mustafa Pala 2.12.2015
Hassa'da Muhtarlar Toplantısı
Hassa Kaymakamı Mustafa Pala, mahalle muhtarlarıyla aylık değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Mustafa Pala 28.11.2015
Hassa'da Yatırımcılara Bilgilendirme Toplantısı
Toplantıya, Kaymakam Mustafa Pala, Hassa Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Çinçin ve Recep Tufan, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Reşat Duymaz ve ilçedeki iş adamları katıldı.
Mustafa Pala 10.11.2015
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
Törene, Hassa Kaymakamı Mustafa Pala, Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel, Hassa Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Nuri Dilek, Hassa Hudut Bölük Komutanı Üsteğmen Yasin Gönültaş, İlçe Emniyet Amiri Mustafa Ateş, siyasi parti temsilcileriyle öğrenciler katıldı.
Mustafa Pala 29.10.2015
Cumhuriyet Bayramı Kutlanıyor
Hassa Kaymakamı Mustafa Pala, yaptığı konuşmada, Cumhuriyetin ilanının 92.
Şu an buradasınız: Mustafa Pala Haberleri | Mustafa Pala Kimdir - Haberler - Mustafa Pala haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Pala kimdir, hayatı ve biyografisi. Hakkari'de 1 vali yardımcısı ile 4 kaymakamın görev yeri değiştirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.4.2020 07:23:29. #1.14#
title