Mustafa Karaarslan Haberleri

Mustafa Karaarslan haber, Mustafa Karaarslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Karaarslan - 13.06.2019
SÜTAŞ'ın yatırımı çiftçiyi yem bitkisine yönlendirdi
"Sulama kanalları onarılırsa birim alandan daha fazla verim elde edilecek" Bingöl Ziraat Odası Başkanı Mustafa Karaarslan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, SÜTAŞ'ın kaba yem ihtiyacını karşılamak amacıyla çiftçileri desteklemesi sayesinde kentte boş tarla kalmayacağını belirterek, yatırımın çiftçileri ikinci ürünü üretmeye yönlendirdiğini söyledi.
Mustafa Karaarslan - 31.08.2018
Bingöl Ovası'nda Mısır Hasadı
Sadece köyde 7 bin ton üretiliyor Bingöl Ziraat Odası Başkanı Mustafa Karaarslan, hayvanların yem ihtiyacını karşılamak ve ticaretini yapmak için ektikleri mısırın hasadını yerinde izledi.
Mustafa Karaarslan - 31.08.2018
Bingöl Ovası'nda Mısır Hasadı
Sadece köyde 7 bin ton üretiliyor Bingöl Ziraat Odası Başkanı Mustafa Karaarslan, hayvanların yem ihtiyacını karşılamak ve ticaretini yapmak için ektikleri mısırın hasadını yerinde izledi.
Mustafa Karaarslan - 03.08.2018
Gazlı İçeceklere Karşı Ücretsiz Hoşaf İkram Ettiler
Bingöl Ziraat Odası Başkanı Mustafa Karaarslan, etkinlikte yaptığı açıklamada, yerli ürünlerden yapılan hoşaf ve komposto gibi içeceklerin tüketilmesini istedi.
Mustafa Karaarslan - 10.05.2018
Devletten Aldığı Destekle Ürettiği Kinoayı İhraç Etti
"Zengin besin değeriyle tercih ediliyor" Kinoanın zengin besin değerinden dolayı ABD başta olmak üzere bir çok ülkede tercih edildiğine dikkat çeken Güven, şunları aktardı: "Unlu mamül yemeyenler kinoayı tüketiyor. İçindeki zengin besin bir çok ürünle eşdeğerdir. Astronotların daha çok kullandığı kinoayı zenginler tercih etmeye başladı. Üretim maliyeti buğdayla eşdeğer. Masrafı ve bakımı da aynı. Az emek istiyor, üstelik kazancı daha yüksek." Buğdaydan karlı Bingöl Ziraat Odası Başkanı Mustafa Karaarslan da kinoanın buğdaya göre daha kazançlı olduğunu söyledi.
Mustafa Karaarslan - 18.10.2016
Bingöl'de Çiftçiye Mazot Desteği
Bingöl Ziraat Odası Başkanı Mustafa Karaarslan, çiftçiye verilecek mazot desteğiyle birlikte ekilmeyen tarım arazilerinin de ekilmeye başlanacağını bildirdi.
Mustafa Karaarslan - 03.09.2016
Antalya'da Son Khk ile Meslekten İhraç Edilenlerin Sayısı Bin 23 Kişi Oldu
Emniyet Müdürlüğü'nde 98 personel Antalya İl Emniyet Müdürlüğü'nde ise Hassas Bölgeleri Koruma Şube Müdürü 3.Sınıf Emniyet Müdürü Önder Maç, İnşaat Emlak Şube Müdürü 3. Sınıf Emniyet Müdürü Olcay Yakup İnankur, Gazipaşa Hava Limanı Şube Müdürü 3. Sınıf Emniyet Müdürü Murat Coşkuner, Koordinasyon Şube Müdürü 3. Sınıf Emniyet Müdürü Nurullah Güler, Özel Harekat Şube Müdürlüğü 3. Sınıf Emniyet Müdürü Tunay Erdem, Kaş İlçe Emniyet Müdürü 4. Sınıf Emniyet Müdürü Murat Şahin, 4. Sınıf Emniyet Müdürü Rafet Çalışkan, Kumluca İlçe Emniyet Müdürü 4. Sınıf Emniyet Müdürü Mustafa Karaarslan, Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğünde 4.
Mustafa Karaarslan - 02.09.2016
Kamuda Görevden Almalar
Açığa alınanlar arasında daha önce Kumluca Emniyet Müdürlüğü yapan Hüseyin Boz ve Mustafa Karaarslan'da yer alıyor.
Mustafa Karaarslan - 25.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Bingöl İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Kaysadu, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Doğan Koç, Ziraat Odası Başkanı Mustafa Karaarslan ve Arıcılar Birliği Başkanı Mehmetcan Özer tarafından yayınlanan ortak bildiride, FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi kınandı.
Mustafa Karaarslan - 21.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Bingöl Ziraat Odası Başkanı Mustafa Karaarslan, odaya kayıtlı çiftçiler ile birlikte merkez binası önünde bir araya gelerek basın açıklaması yaptı.
Mustafa Karaarslan - 05.07.2016
Kumluca'da Ramazan Bayramı
Kumluca Belediyesi 50. Yıl Kültür Merkezi Kalekule'de gerçekleştirilen bayramlaşma törenine Kaymakam Polat Kara, AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Gürcan Yıldırım, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Emniyet Müdürü Mustafa Karaarslan, daire amirleri, siyasi parti ilçe başkanları ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Karaarslan - 23.06.2016
Kumluca'da İftar Programı
Belediye tesislerinde gerçekleştirilen etkinliğe, Kaymakam Polat Kara, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Gürcan Yıldırım, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Emniyet Müdürü Mustafa Karaarslan, AK Parti ilçe Başkanı Arif Yavuzer, sivil toplum örgütü temsilcileri, belediye meclis üyeleri ve hayırseverler katıldı.
Mustafa Karaarslan - 20.05.2016
Kumluca'da Karma Resim Sergisi Açıldı
Fatih Sultan Mehmet Parkında bulunan Yunus Emre Kültür evindeki serginin açılışına Kaymakam Polat Kara, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Gürcan Yıldırım, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Emniyet Müdürü Mustafa Karaarslan, AK Parti İlçe Başkanı Arif Yavuzer, daire amirleri ve davetliler katıldı.
Mustafa Karaarslan - 20.05.2016
Kumluca Mobese Sistemi Hizmete Girdi
MOBESE sisteminin hizmete girmesi dolayısıyla düzenlenen törene, Kaymakam Polat Kara, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Gürcan Yıldırım, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Ceylan, Emniyet Müdürü Mustafa Karaarslan, AK Parti ilçe Başkanı Arif Yavuzer ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Karaarslan - 13.05.2016
Kumluca'da Yıl Sonu Sergisi
Törene, Kaymakam Polat Kara, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Gürcan Yıldırım, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Emniyet Müdürü Mustafa Karaarslan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin, AK Parti İlçe Başkanı Arif Yavuzer, kurum müdürleri, kursiyerler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mustafa Karaarslan - 04.05.2016
Kaymakam Kara'dan Emniyete Ziyaret
Kara, İlçe Emniyet Müdürlüğüne yaptığı teşekkür ziyaretinde, ilçede gerçekleştirilen festival etkinliklerinde emniyet mensuplarının özveriyle çalıştıklarını belirterek, vatandaşların can ve mal güvenliklerinin korunması için mesai mefhumu gözetmediklerini söyledi. Kara, festival boyunca herhangi bir olumsuzluğun yaşanmamasının takdire şayan olduğunu dile getirerek, Emniyet Müdürü Mustafa Karaarslan ve ekibine teşekkür etti.
Mustafa Karaarslan - 27.04.2016
17. Tarım ve Seracılık Festivali
Geceye Kaymakam Polat Kara, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Gürcan Yıldırım, Emniyet Müdürü Mustafa Karaarslan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin, daire amirleri ve vatandaşlar izledi.
Mustafa Karaarslan - 26.04.2016
17. Tarım ve Seracılık Festivali
Kumluca Belediyesi 50. Kültür Merkezi girişinde bulunan alana kurulan Yörük obaları önünde gerçekleştirilen etkinliğe, Kaymakam Polat Kara, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Emniyet Müdürü Mustafa Karaarslan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin, AK Parti ilçe Başkanı Arif Yavuzer, daire amirleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Karaarslan - 25.04.2016
17. Tarım ve Seracılık Festivali
Etkinliği, Kara ve Çetinkaya başta olmak üzere Emniyet Müdürü Mustafa Karaarslan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin ve diğer protokol üyeleri ile öğretmen ve öğrenci aileleri izledi.
Mustafa Karaarslan - 24.04.2016
17. Tarım ve Seracılık Festivali
Yarışmayı, Kumluca Kaymakamı Polat Kara, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Emniyet Müdürü Mustafa Karaarslan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin, AK Parti ilçe Başkanı Arif Yavuzer, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve velileri izledi.
Mustafa Karaarslan - 14.04.2016
Ziraat Odaları İl Koordinasyon Toplantısı Kumluca'da Yapıldı
Toplantıların tarım üretimi, yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri açısından verimli olduğunu ifade eden Kayhan, toplantının son değerlendirme bölümüne Kumluca Kaymakamı Polat Kara, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Gürcan Yıldırım, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya ve Emniyet Müdürü Mustafa Karaarslan da katıldı.
Mustafa Karaarslan - 13.04.2016
17. Tarım ve Seracılık Festivali Programı Belli Oldu
Kumluca Belediyesi Toplantı Salonunda yapılan toplantıya Kaymakam Polat Kara, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Gürcan Yıldırım, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Ceylan, Emniyet Müdürü Mustafa Karaarslan, daire amirleri, siyasi parti ilçe başkanları, sivil toplum örgütü temsilcileri ve davetliler katıldı.
Mustafa Karaarslan - 10.04.2016
Türk Polis Teşkilatı'nın 171'inci Yıl Dönümü
- Kumluca Kumluca Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen törene Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Gürcan Yıldırım, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Ceylan, Emniyet Müdürü Mustafa Karaarslan, daire amirleri, siyasi parti ilçe başkanları ve sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.
Mustafa Karaarslan - 31.03.2016
Kumluca'da "Engel Siz Olmayın, Yeter" Projesi Uygulamaya Başladı
Kumluca Kaymakamı Polat Kara, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Gürcan Yıldırım, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Falay, Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Ceylan, Emniyet Müdürü Mustafa Karaarslan ve daire amirlerinin de katıldığı etkinlikte, Sarıcasu Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi öğrencileri tarafından halk oyunu gösterisi sunuldu.
Mustafa Karaarslan - 18.03.2016
Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 101. Yılı
Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrenci ve öğretmenleri tarafından Kumluca Sultan Alpaslan İlkokulu toplantı salonunda gerçekleştirilen programa, Kaymakam Polat Kara, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Gürcan Yıldırım, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, AK Parti İlçe Başkanı Arif Yavuzer, Emniyet Müdürü Mustafa Karaarslan, daire amirleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Karaarslan Haberleri | Mustafa Karaarslan Kimdir - Haberler - Mustafa Karaarslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Karaarslan kimdir, hayatı ve biyografisi. Bingöl çiftçisinin yüzü, yerli Guldar ve Dodan fideleriyle gülecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 16.1.2021 18:30:17. #1.14#
title