MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT HABERLERİ

Mustafa Hüsnü Bozkurt haber, Mustafa Hüsnü Bozkurt son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Hüsnü Bozkurt

Mustafa Hüsnü Bozkurt

Doğum Yeri Çanakkale / Türkiye
Doğum Tarihi 27.12.1950

Mustafa Hüsnü Bozkurt Kimdir ?

Mustafa Hüsnü Bozkurt, 27 Aralık 1950 tarihinde Çanakkale’ nin Ezine İlçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Anadolu’ nun çeşitli il ve ilçelerinde tamamladıktan sonra İstanbul Tıp Fakültesinden 1973 yılında mezun oldu. 1980 yılında KBB Uzmanlık eğitiminin ardından atandığı Konya’ da 35 yıldır hizmet vermektedir.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 01.02.2018
TBMM Genel Kurulu Toplandı
CHP Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt, Türkiye'ye ait bazı Ege adalarının Yunanistan'ın işgali altında olduğunu öne sürdü.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 15.12.2017
2018 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
CHP Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ortak basın toplantısı düzenleyen Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras'ın Kıbrıs'a ilişkin, "43 yıl önce yasa dışı bir işgal olmuştu bu nedenle bu konu ortaya çıktı.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 22.11.2017
CHP'li Şeker ve Bozkurt'un, Kahraman Hakkındaki İddiaları
TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker ile Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt'un, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'a yönelik açıklamalarının asılsız olduğu, bu konuda yargıya başvurulacağını bildirdi.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 01.11.2017
TBMM Milli Savunma Komisyonu
CHP Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası özellikle ordunun komuta bütünlüğünün kalmamasının sıkıntılarının önümüzdeki dönemlerde çok daha fazla çekileceğini savundu.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 04.04.2017
Zonguldak'ta Toplu Açılış Töreni
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt'un sözlerine ilişkin "Şimdi bu adama terbiyesiz demeyeceksin de kime diyeceksin?
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 08.02.2017
Çorakçı Son Yolculuğuna Uğurlandı
CHP Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt, cenaze töreninde yaptığı konuşmada, Çorakçı'nın görev yaptığı süre içerisinde çok başarılı çalışmalara imza attığını ifade ederek, "Tevfik abi öyle bir ömür yaşadı ki yaptıkları ile arkasındakileri ağlatı.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 04.02.2017
Bozkurt, CHP Ilgın Teşkilatını Ziyaret Etti
CHP Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt, Cumhuriyet Halk Partisi Ilgın İlçe Teşkilatını ziyaret etti Teşkilat binasında yapılan ziyarette Bozkurt'u CHP Ilgın İlçe Başkanı Tahir Dilek ve partililer karşıladı.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 10.01.2017
TBMM Genel Kurulu
CHP Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt, darbe girişiminin ne olduğunun samimiyetle ortaya çıkarılmadığını, bu nedenle çok sayıda kişinin yeterli soruşturmalar yapılmadan görevlerinden alındığını ya da ihraç edildiğini savundu.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 24.11.2016
TBMM Genel Kurulu
Genel Kurul, Meclis Başkanvekili Ahmet Aydın başkanlığında toplandı. HDP Diyarbakır Milletvekili Sibel Yiğitalp, hak ihlalleri, CHP Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü, AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez ise 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle gündem dışı birer konuşma yaptı.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 09.11.2016
TBMM Genel Kurulu
"Astsubaylara dedektörle paşa arattınız" CHP Grubu adına söz alan Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt da görüşülen kararnamenin 2 bin 100 yıllık yazılı tarihi olan Türk ordusunu yeniden düzenlediğini ifade ederek, şunları söyledi: "Türk ordusunu yeniden düzenliyorsunuz.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 02.11.2016
CHP'den Çocuk İstismarını Önleme Komisyonu Raporu'na Şerh
"Komisyon toplumun önünü açıcı çalışma gösterememiştir" CHP Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt, "Bu komisyon toplumun önünü açıcı, TBMM'nin onurunu yükseltici işlevini ortaya koyan çalışma gösterememiştir.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 25.10.2016
TBMM Genel Kurulu
Genel Kurulda gündem dışı söz alan CHP Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt, OHAL sürecinde yaşanan mağduriyetlere ilişkin konuşmasında, Türkiye'nin 15 Temmuz akşamında büyük bir ihanet girişimiyle karşı karşıya kaldığını belirtti.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 21.04.2016
Çocuk İstismarı Araştırma Komisyonu Başkanı Belirlendi
Komisyon üyeleri AK Parti'den Hatice Dudu, Jülide Sarıeroğlu, Salim Kışla, Fatma Benli, Erkan Kandemir, Mehmet Metiner, Yusuf Beyazıt, Ayşe Sula Köseoğlu, CHP'den Burcu Köksal, Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Mehmet Bekaroğlu, Mustafa Hüsnü Bozkurt, HDP'den Filiz Kerestecioğlu, MHP'den Deniz Depboylu'dan oluşuyor.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 19.04.2016
İçişleri Bakanı Ala Hakkındaki Gensoru
Buna göre komisyonda AK Parti'den Hatice Dudu Özkal, Jülide Sarıeroğlu, İsrafil Kışla, Yılmaz Tunç, Fatma Benli, Erkan Kandemir, Mehmet Metiner, Yusuf Beyazıt, Ayşe Sula Köseoğlu, CHP'den Burcu Köksal, Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Mehmet Bekaroğlu, Mustafa Hüsnü Bozkurt, HDP'den Filiz Kerestecioğlu, MHP'den Deniz Depboylu görev yapacak.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 13.04.2016
TBMM Genel Kurulu
Genel Kurulda "10 Nisan Laiklik Günü" dolayısıyla gündemdışı söz alan CHP Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt, Türkiye'nin son 14 yıldır AK Parti tarafından yönetildiğini anımsatarak, son 4-5 yıldır da iktidarın laikliği yok sayan, laik eğitimi ortadan kaldıran, yasaların Milli Eğitim Bakanlığına verdiği yurt açma görevini de vakıf ve derneklere devreden bir anlayışla ülkeyi yönettiğini öne sürdü.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 05.03.2016
CHP'li Bozkurt, 25 Bin Kadro Açılması İçin Kanun Teklifi Verdi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt, KPSS 1 2016 atamalarında 25 bin kadro açılması için kanun teklifi verdi.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 03.03.2016
CHP Konya Milletvekili Bozkurt Açıklaması
CHP Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt, Türkiye'nin 3 Mart 1924 kararlarına bugün her zamankinden daha çok ihtiyacı olduğunu söyledi.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 21.02.2016
Terör Saldırılarına Tepkiler
Savaş çığırtkanlığının günden güne arttığını ifade eden Polat, şunları kaydetti: "Her gün yeni bir yeni bir şehit haberiyle uyanmamız tesadüf olabilir mi? Şehitlerimizin sayısı daha net olarak bilinmeden parçalara ayrılmış bir canlı bombanın kimliği nasıl tespit edilebiliyor? Halkımızın aklında olan bu soru işaretlerini yetkililere iletmek bizlerin birinci görevidir. Bizler bu topaklarda yaşadığımız sürece kimlerin ve nelerin çıkarı uğruna kaybettiğimiz şehitlerimizin hesabı her zaman sorulacaktır." CHP Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt ise Türkiye'nin terör saldırılarının hedefinde olduğunu bildirdi.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 15.02.2016
CHP Konya Milletvekili Bozkurt, Ülke Gündemini Değerlendirdi
(AA) - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 11.02.2016
TBMM Milli Savunma Komisyonu
-"Gerilla" tartışması Toplantıda söz alan CHP Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt, 4 bin civarında yeni polisin Doğu ve Güneydoğu illerine atandığını ve bunların 20 günlük bir eğitimle bölgeye gönderildiği yönünde haberler aldıklarını ifade etti.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 27.01.2016
TBMM Genel Kurulu
CHP Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt, bu haftanın demokrasi haftası olduğunu anımsatarak, Türkiye'nin, ulusal birliğinin ve sınırlarının tartışıldığı, ciddi sorunlarla karşı karşıya olduğu bir dönemden geçtiğini savundu.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 17.01.2016
CHP'nin 35. Olağan Kurultayı
CHP'nin mevcut milletvekillerinden Mevlüt Dudu, Tanju Özcan, İlhan Cihaner, Dursun Çiçek, Murat Emir, Necati Yılmaz, Aylin Nazlıaka, Mehmet Tüm, Ahmet Akın, Aykut Erdoğdu, Fikri Sağlar, Utku Çakırözer, Hilmi Yarayıcı, Gaye Usluer, Seyit Torun, Öztürk Yılmaz, Gülsün Bilgehan, Candan Yüceer, Zeynep Altıok, Eren Erdem, Mustafa Hüsnü Bozkurt ve Gürsel Erol PM'ye aday oldu.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 11.01.2016
Sümeyye Erdoğan'a Devlet Protokolü' Başbakan Davutoğlu'na Soruldu
CHP Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt, Sümeyye Erdoğan'a Safranbolu ilçesinde devlet protokolü uygulandığı gerekçesiyle TBMM başkanlığına soru önergesi verdi.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 24.12.2015
Müsiad Heyeti Konyalı Vekilleri Ziyaret Etti
Şimşek sözlerini söyle sürdürdü: "İş aleminin aktörleri olarak bu dört yıllık süreçte ülkemizin ve şehrimizin 2023 hedeflerine daha emin adımlarla ilerlemesi adına elimizden geleni yapmaya hazır olduğumuzu ve bu noktada yürüttüğümüz çalışmalarımızı artırarak sürdüreceğimizi ifade ettik. MÜSİAD Konya Şubesi olarak, şehrimizi ve ülkemizi ilgilendiren konularda bundan sonra da milletvekillerimizle koordineli bir şekilde çalışmaya ve sık sık bir araya gelmeye devam edeceğiz" MÜSİAD heyeti Ankara'da Konya milletvekilleri Mustafa Baloğlu, Hüsnüye Erdoğan, Ahmet Sorgun, Ziya Altunyaldız, Muhammet Uğur Kaleli, Leyla Şahin Usta, Mehmet Babaoğlu, Abdullah Ağralı, Halil Etyemez, Hacı Ahmet Özdemir, Ömer Ünal, Mustafa Hüsnü Bozkurt, Mustafa Kalaycı ile aslen Konyalı olan İstanbul milletvekili Abdullah Başcı ve Karaman milletvekili Recep Konuk'u TBMM'deki makamlarında ziyaret ederek tebrik ettiler.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 23.12.2015
CHP'li Akkaya, İşten Atılan İşçilerle TBMM'de Basın Toplantısı Yaptı
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya ve CHP’li vekiller, Konya Cihanbeyli'de bulunan Panplast fabrikasında işten atılan işçilerle birlikte TBMM'de basın toplantısı düzenledi. Akkaya, “Bugün Konya’dan gelen işten atılan bu kış soğuğunda orada ekmek mücadelesi veren işine sahip olmak için, mücadele veren anayasal özgürlüklerini kullandıkları için kapı önüne konulan bu işçi arkadaşların yanındayız. Bu süreci Meclis'te bütün milletvekili arkadaşlarımızla takip edeceğiz.” diye konuştu. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Yakup Akkaya ve Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) basın toplantısı düzenledi.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 23.12.2015
CHP Konya Milletvekili Bozkurt Açıklaması
CHP Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt, Konya'nın Cihanbeyli ilçesinde faaliyet gösteren Panplast'ta işçilerin sendikal örgütlenme nedeniyle işten çıkarıldığını ve işveren baskısına maruz kaldığını söyledi.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 23.12.2015
Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi
POLİTİKA - Başbakan Ahmet Davutoğlu, Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın 175 eserinin açılışını yapacak. (11.00 - Ankara) - MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, MHP milletvekilleri Emin Haluk Ayhan ve Ahmet Kenan Tanrıkulu, CHP milletvekilleri Ömer Süha Aldan, Mustafa Hüsnü Bozkurt, Namık Havutça, Gaye Usluer, HDP Grup Başkanvekili Çağlar Demirel ve Meral Daniş Beştaş basın toplantısı düzenleyecek.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 08.12.2015
Milli Savunma Komisyonu, İlk Toplantısını Yaptı
Ardından milletvekilleri de komisyonun çalışmasına ilişkin önerilerde bulundu. CHP Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt, komisyonun Doğu ve Güneydoğu'da yaşanan olayları yerinde takip etmesini istedi.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 04.12.2015
Türkpa 6. Genel Kurulu
Merkezi Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de bulunan ve 2008 yılında İstanbul Antlaşması ile kurulan TÜRKPA'nın 6. Genel Kurul toplantısı, Astana'da yapıldı.  Toplantıya Türkiye'den, TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın başkanlığında TÜRKPA Türk Grubu Üyesi ve AK Parti Amasya Milletvekili Haluk İpek, AK Parti İstanbul milletvekilleri Ekrem Erdem ve Feyzullah Kıyıklık, AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, CHP Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt, HDP Bitlis Milletvekili Mahmut Celadet Gaydalı ve TBMM Genel Sekreteri İrfan Neziroğlu'dan oluşan parlamento heyeti katıldı.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 13.11.2015
CHP Milletvekillerinden Kılıçdaroğlu'na Destek
CHP'nin Ankara, Eskişehir, Konya, Kayseri ve Sivas milletvekilleri yaptıkları ortak açıklama ile Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na destek verdiklerini bildirdi.  Grup Başkanvekili ve Ankara Milletvekili Levent Gök ile Ankara Milletvekilleri Gülsün Bilgehan, Murat Emir, Ali Haydar Hakverdi, Bülent Kuşoğlu, Aylin Nazlıaka, Şenal Sarıhan, Nihat Yeşil, Necati Yılmaz, Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer, Gaye Usluer, Cemal Okan Yüksel, Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt ve Sivas Milletvekili Ali Akyıldız, ortak yazılı açıklama yaptı.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 03.11.2015
CHP 1 Kasım Seçimlerinde Oy Oranını Koruyarak 134 Vekil Çıkardı
Gaziantep: Akif Ekici, Mehmet Gökdağ Giresun: Bülent Yener Bektaşoğlu Hatay: Hilmi Yarayıcı, Mevlüt Dudu, Serkan Topal, Birol Ertem Isparta: İrfan Bakır İstanbul 1. Bölge: Şafak Pavey, Gamze Akkuş İlgezdi, Gürsel Tekin, Barış Yarkadaş, Mehmet Akif Hamzaçebi, Mahmut Tanal, İlhan Kesici, Oğuz Kaan Salıcı, Onursal Adıgüzel, Ali Özcan, Yakup Akkaya İstanbul 2. Bölge: Selina Doğan, Aykut Erdoğdu, Mustafa Sezgin Tanrıkulu, Dursun Çiçek, Süleyman Sencer Ayata, Gülay Yedekci, Kadri Enis Berberoğlu, Didem Engin İstanbul 3. Bölge: Bihlun Tamaylıgil, İlhan Cihaner, Engin Altay, Ali Şeker, Erdoğan Toprak, Eren Erdem, Zeynel Emre, Mehmet Bekaroğlu, Sibel Özdemir İzmir 1. Bölge: Selin Sayek Böke, Musa Çam, Ahmet Tuncay Özkan, Tacettin Bayır, Özcan Purçu, Ali Yiğit, Murat Bakan İzmir 2. Bölge: Zeynep Altıok, Kemal Kılıçdaroğlu, Zekeriya Temizel, Mustafa Ali Balbay, Aytun Çıray, Kamil Okyay Sındır, Atilla Sertel Kayseri: Çetin Arık Kırklareli: Turabi Kayan, Vecdi Gündoğdu Kocaeli: Fatma Kaplan Hürriyet, Haydar Akar, Tahsin Tarhan Konya: Mustafa Hüsnü Bozkurt Malatya: Veli Ağbaba Manisa: Özgür Özel, Mazlum Nurlu, Tur Yıldız Biçer Mersin: Hüseyin Çamak, Durmuş Fikri Sağlar, Aytuğ Atıcı, Serdal Kuyumcuoğlu Muğla: Akın Üstündağ, Ömer Süha Aldan, Nurettin Demir Niğde: Ömer Fethi Gürer Ordu: Seyit Torun Sakarya: Engin Özkoç Samsun: Kemal Zeybek, Hayati Tekin Sinop: Barış Karadeniz Sivas: Ali Akyıldız Tekirdağ: Faik Öztrak, Candan Yüceer, Emre Köprülü Tokat: Kadim Durmaz Trabzon: Haluk Pekşen Tunceli: Gürsel Erol Uşak: Özkan Yalım Yalova: Muharrem İnce Zonguldak: Şerafettin Turpcu, Ünal Demirtaş.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 02.11.2015
CHP 35 İlde Milletvekili Çıkaramadı
Konya:  Mustafa Hüsnü Bozkurt.
Mustafa Hüsnü Bozkurt - 02.11.2015
Milletvekili Genel Seçimleri 01.11.2015 - Seçim Çevresi M.vekili İsimleri - Konya
- MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMLERİ – 01.11.2015 SEÇİM ÇEVRESİNE GÖRE, MİLLETVEKİLİ DAĞILIMI ANKARA (AA) – Resmi olmayan sonuçlara göre seçim çevrelerindeki milletvekili dağılımı şöyle: Seçim çevresi : Konya Açılan sandık oranı : 0,00 1 - AK Parti AHMET DAVUTOĞLU 2 - AK Parti MUSTAFA BALOĞLU 3 - AK Parti.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Hüsnü Bozkurt Haberleri | Mustafa Hüsnü Bozkurt Kimdir - Haberler - Mustafa Hüsnü Bozkurt haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Hüsnü Bozkurt kimdir, hayatı ve biyografisi. Hüsnü Bozkurt kimdir? Hüsnü Bozkurt kaç yaşında?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 06:23:48. #1.16#

title