Mustafa Erduran Haberleri

Mustafa Erduran haber, Mustafa Erduran son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Erduran - 26.02.2021
Necmettin Erbakan, İzmir'de düzenlenen programla anıldı
Saadet Partisi İzmir İl Başkanı Mustafa Erduran, Milli Görüş hareketinin kurucusu olan Necmettin Erbakan'ın, ilim ve siyaset alanında Türkiye'nin yetiştirdiği müstesna bir lider olduğunu vurguladı.
Mustafa Erduran - 04.01.2021
Saadet Partisi İzmir İl Başkanı Erduran'dan CHP'li Sağlar'ın sözlerine tepki
Saadet Partisi İl Başkanı Mustafa Erduran, CHP'li Fikri Sağlar'ın "Türbanlı hakimin adil olacağından kuşkuluyum" açıklamasına tepki gösterdi.
Mustafa Erduran - 04.11.2020
Saadet Partisi İzmir İl Başkanlığına Erduran, seçildi
Saadet Partisi İzmir İl Başkanlığı görevine Mustafa Erduran seçildi.
Mustafa Erduran - 26.10.2020
Saadet Partisi İzmir İl Kongresini 1 Kasım'da yapacak
Saadet Partisi İzmir İl Başkanı Mustafa Erduran, partilerinin İzmir il kongresini 1 Kasım'da "Yaşanabilir bir Türkiye için el ele hep birlikte" sloganı ile düzenleyeceklerini bildirdi.
Mustafa Erduran - 17.08.2020
Son dakika! Saadet Partisinden İzmir'de toplu ulaşımdaki yeni aktarma sistemine tepki
Gelen son dakika haberine göre Saadet Partisi İzmir İl Başkanı Mustafa Erduran, toplu ulaşımdaki yeni aktarma sistemine ilişkin, "İzmir'in tek ulas¸ım ayrıcalıgˆı olan uygulamanın kaldırılması yanlıs¸ olmus¸tur. I·zmirlileri zorlayan bir karar olmus¸tur.
Mustafa Erduran - 08.07.2020
Son dakika haber... Saadet Partisi İzmir İl Başkanlığından Doğu Türkistan açıklaması
Son dakika gelişmesine göre Saadet Partisi İzmir İl Başkanı Mustafa Erduran, Doğu Türkistan sorununun hem Türk hem İslam dünyası için kanayan yara olduğunu kaydetti.
Mustafa Erduran - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
İzmir'de 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Mustafa Erduran - 24.02.2019
Karamollaoğlu: Oluşturdukları Korkudan Dolayı Oy Alırlar (2)
TEMEL KARAMOLLAOĞLU, İZMİR ADAYLARINI TANITTISP İzmir İl Başkanlığı'nın düzenlediği aday tanıtım toplantısı, Karşıyaka Deniz Baykal Kültür Merkezi'nde Genel Başkan Temel Karamollaoğlu'un katılımı ile gerçekleştirildi.
Mustafa Erduran - 24.02.2019
Dha Yurt Bülteni-16
Karamollaoğlu: Oluşturdukları korkudan dolayı oy alırlar (2)TEMEL KARAMOLLAOĞLU, İZMİR ADAYLARINI TANITTISP İzmir İl Başkanlığı'nın düzenlediği aday tanıtım toplantısı, Karşıyaka Deniz Baykal Kültür Merkezi'nde Genel Başkan Temel Karamollaoğlu'un katılımı ile gerçekleştirildi.
Mustafa Erduran - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
İzmir'de 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Mustafa Erduran - 15.05.2018
İzmir'de Sandık Güvenliği İttifakı
AK Parti, MHP ve Büyük  Birlik Partisi'nin (BBP) kurduğu Cumhur İttifakı'nın karşısında Millet İttifakı'nı kuran CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi (SP) ve Demokrat Parti (DP), yerelde de sandık güvenliği için birleşti. İYİ Parti İzmir İl Başkanı Koray Ükünç'ün çağrısı ile İzmir'de bir otelde toplanan CHP İl Başkanı Deniz Yücel, Demokrat Parti İl Başkan Vekili Ahmet Nedim Turbil, Saadet Partisi İl Başkan Vekili Mustafa Erduran ile partilerin il yöneticilerinden bazıları katıldı.
Mustafa Erduran - 23.05.2017
Özel Sporcular Türkiye Cimnastik Şampiyonası
Şampiyonada ilk gün, down sendromlu seviye A kategorisinde dereceye girenler şunlar: Kızlar 8-11 yaş: 1. Esile Özel, 2. Binnur Erdağ, 3. Hatice Nur Karakaya Kızlar 12-15 yaş: 1. Özlem Özdemir, 2. Nurçin Adıyaman, 3. Zeynep Şule Çelebi Kızlar 16-21 yaş: 1. İrem Vardı, 2. Hatice Hazal Altaş, 3. Aysel Erdoğan Erkekler 8-11 yaş: 1. Yiğit Mahmutoğlu, 2. Mahmut İrvan, 3. Mustafa Erduran Erkekler 12-15 yaş: 1.
Mustafa Erduran - 23.05.2017
Özel Sporcular Türkiye Cimnastik Şampiyonası
Şampiyonada ilk gün, down sendromlu seviye A kategorisinde dereceye girenler şunlar: Kızlar 8-11 yaş: 1. Esile Özel, 2. Binnur Erdağ, 3. Hatice Nur Karakaya Kızlar 12-15 yaş: 1. Özlem Özdemir, 2. Nurçin Adıyaman, 3. Zeynep Şule Çelebi Kızlar 16-21 yaş: 1. İrem Vardı, 2. Hatice Hazal Altaş, 3. Aysel Erdoğan Erkekler 8-11 yaş: 1. Yiğit Mahmutoğlu, 2. Mahmut İrvan, 3. Mustafa Erduran Erkekler 12-15 yaş: 1.
Mustafa Erduran - 30.10.2015
Sp İzmir'deki Seçim Çalışmalarını 'Sevgi Yürüyüşü' ile Tamamladı
SP İzmir milletvekili adayları, seçim çalışmalarının son günlerini "Sevgi Yürüyüşü" ile tamamladı. Seçim bölgelerini gezen ve seçmen kitleleriyle yakın temas kuran adaylar, Buca ve Karabağlar ilçelerinde Sevgi Yürüyüşü ile final yaptı. Programda SP 1. bölge adayları, İZBAN Şirinyer İstasyonu’ndan başlamak üzere Forbes ve Menderes caddelerinde yürüdü. Yürüyüşe adaylar M.Ziyattin Tokar, Kamil Bilgili, Cemal Arıkan, Bayram Akgün, Mümin Baştürk, Mehmet İntaş, Mustafa Erduran, Halil Yalçınkaya, Mehmet Bozbey, Nazile Şanal, Mehmet Alpat ve Hamza Demir katıldı.
Mustafa Erduran - 18.09.2015
Saadet Partisi Milletvekili Aday Listesini Açıkladı
Saadet Partisi'nin (SP), 1 Kasım'da yapılacak genel seçimler için Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanlığı'na sunduğu listedeki milletvekili adaylarının isimleri yayınlandı.
Mustafa Erduran - 31.03.2014
İzmir'de İlk Resmi Sonuç Konak'tan Geldi
İl Yüksek Kurulu'nun verilerine göre, açılan sandıklara göre resmi olan sonuçlar şöyle: CHP (Sema Pekdaş): 115 bin 591 AK Parti (İlknur Denizli): 76 bin 235 MHP (Adil Özyiğit): 13 bin 988 DSP (Hakan Tartan): 19 bin 419 HDP (Yıldız Çelik): 14 bin 808 SP (Mustafa Erduran): 1.
Mustafa Erduran - 12.11.2013
"İzmir'de 1 Nisan Sürprizini Biz Yapacağız"
Adaylar konusunda çalışmaların devam ettiğini ifade eden Sakartepe, Konak'ta Mustafa Erduran, Tire'de ise Sadrettin Yakuter'in Saadet Partisi'nin adayları olacağını açıkladı.
Mustafa Erduran - 01.05.2012
Salihlili Öğrenciler Ödülleri Toplandı
Yarışmada en iyi yönetmen ödülünü Edebiyat öğretmenleri Aysel Yılmaz Irmak ve İsmail Kıran kazandı. En iyi bayan oyuncu ödülüne "Keşanlı Ali Destanı" oyunundaki Zilha rolüyle Deniz Tümer layık bulundu. Nuriye Küçükkaya, Oğuzhan Elmas ve Cennet Atlı' nın canlı müziği ile renklenen oyunda şu oyuncular rol aldılar: Nuri Cabaroğlu, Deniz Tümer, İ.Hakkı Uslu, Hatice Dirgen, Doğukan Kıyak, Yunus Emre Gürbüz, Zehra Tarım, Firdevs Türe, Aydın Cihan, Özgür Aydın, Kübra Öztürk, Samet Çalış, Selahaddin Topselvi, Mustafa Bozkurt, Mustafa B. Türker, Mustafa Erduran, Nurseva İnce, Ramazan Özdemir, Savaş Honluk, Murat H.
Mustafa Erduran - 01.08.2011
Okçulukta Müsabakalar Sona Erdi
Elmadağ Gençlik ve Spor Müdürlüğü tesislerinde gerçekleştirilen müsakalar klasik ve makaralı yay katagorilerinde tamamlandı. Okçuluk Federasyonu tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen müsabakalara 30 takım ve 94 sporcu katıldı. Erkekler ve bayanlar kategorisinde, olimpik yay ve makaralı yay branşlarında düzenlenen müsabakalar sonunda sıralamaya giren kulüplere kupaları Elmadağ Belediyesi Gazi Şahin, Okçuluk Federasyonu Genel Sekreteri Sirer Aydın, Okçuluk Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Cumhur Yavaş, Elmadağ İlçe Spor Müdürü Mustafa Erduran, Hacettepe Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Durmuş Demirci, Okçuluk Milli Takım Antrenörü Gülüşen Güler Balcı tarafından takdim edildi.
Mustafa Erduran - 03.06.2011
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kılıç Açıklaması
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir milletvekili adayı Şerafettin Kılıç, "Milli Görüş iktidarında, ülkemizde din ve laiklik üzerinden yaşanan ayrımcılıklar sona erecek, herkes inancına göre yaşama hakkına sahip olacak" ifadelerini kullandı. Saadet Partisi İzmir İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Şerafettin Kılıç, milletvekili adayları Bayram Akgün ve Mustafa Erduran ile birlikte Samet Dede Cemevleri Yaptırma Derneği Başkanı Veli Güler'i ziyaret etti.
Mustafa Erduran - 19.05.2011
Turhan Tutumlu: "Hak ve Adalet Merkezli Ekonomi Modeli Uygulayacağız"
Saadet Partisi İzmir milletvekili adayı Turhan Tutumlu, hak ve adalet merkezli ekonomi modeli uygulayacaklarını belirtti. Partiden yapılan yazılı açıklamaya göre, milletvekili adayları Bayram Akgün, Cemal Arıkan, Mustafa Erduran, Selçuk Kavuşan, Zekeriya Hazırbulan, Mümin Baştürk, Rumeysa Aslan, Mehmet İntaş, Mukadder Temur ve Mümin Güzel ile birlikte Gaziemir ve Menderes ilçelerinde seçim çalışmalarını sürdüren Tutumlu, esnaf ve vatandaşlarla buluşarak parti politikalarını anlattı.
Mustafa Erduran - 09.05.2011
Saadet Partisi Adayı Kılıç: ya Saadet ve İzzet, ya Sefalet ve Zillet
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir milletvekili adayı Şerafettin Kılıç, "Oylarımızla ya saadet ve izzeti tercih edeceğiz ya da sefaleti ve zilleti. " dedi. Saadet Partisi İzmir 1. bölge milletvekili adayları Turhan Tutumlu, Mustafa Erduran, Zekeriya Hazırbulan, Mümin Baştürk, Selçuk Kavuşan, Rumeysa Aslan, Mehmet İntaş, Mukadder Temur ile Mümin Güzel, Konya Hasanşeyh Derneği'nin Efeoğlu mesire yerinde düzenlediği pikniğe katıldı.
Mustafa Erduran - 30.04.2011
Bedensel Engelliler Badminton Türkiye Şampiyonası
Bedensel Engelliler Badminton Türkiye Şampiyonası Hatay'da başladı. Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen ve Mustafa Kemal Üniversitesi Spor Salonunda gerçekleştirilen şampiyonaya, 16 kentten 16 takım ve 70 sporcu katılıyor. MKÜ Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, şampiyonanın açılışında, Türkiye'de ikincisi düzenlenen şampiyonaya ev sahipliği yapmaktan gurur duyduklarını, etkinliğin ilk defa bir üniversitede düzenlendiğini söyledi. Şampiyonaya katılım oranının ilkine göre yüzde 100 artış gösterdiğini vurgulayan Güder, MKÜ'nün bu spor branşının yaygınlaşmasında önemli bir misyon üstlendiğini belirtti. Güder, şampiyonanın üniversitede yapılmasında, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğretmenlik bölümünün büyük çaba harcadığına değinerek, şampiyonaya katılan bütün takımların masraflarını da MKÜ'nün üstlendiğini ifade etti. Badminton Milli Takım Antrenörü Ahmet Bozdam da müsabakalara 100'ün üzerinde sporcunun katılmasının sevindirici olduğunu söyledi. Şampiyonanın milli takım seçmeleri niteliği taşıdığını vurgulayan Bozdam, organizasyonda 2-5 Haziran'da Almanya'da düzenlenen uluslararası turnuvaya katılacak sporcuların belirleneceğini kaydetti. Bozdam, "Tekerlekli sandalye", "Cüceler" ve "Ayakta" olmak üzere üç kategoride sporcuların tekler, çiftler ve mix (bayan-erkek) kategorilerinde mücadele vereceğini ifade etti. Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Asbaşkanı Hüseyin Ateşer ise bütün sporculara başarı dileyerek ev sahibi MKÜ Rektörü Güder'e de teşekkür etti. Dünya Bedensel Engelliler Badminton şampiyonu Avni Kertmen, MKÜ Rektörü Güder'e imzalı tüylü top hediye etti. Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Komisyon Başkanı Mustafa Erduran'ın da katıldığı şampiyonada, etkinliğe katkıda bulunanlara plaket verildi.
Mustafa Erduran - 29.04.2011
Aday Listesi Resmi Gazete'de
Siyasi partiler tarafından gösterilen adaylarla, seçime bağımsız olarak katılmak üzere başvuran adaylara ilişkin "Kesin Aday Listeleri" Resmi Gazete'de yayınlandı.
Mustafa Erduran - 29.04.2011
Milletvekili Kesin Aday Listeleri -İzmir 1. Bölge
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Mustafa Erduran - 29.04.2011
İzmir Kesin Aday Listeleri
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Erduran Haberleri | Mustafa Erduran Kimdir - Haberler - Mustafa Erduran haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Erduran kimdir, hayatı ve biyografisi. Necmettin Erbakan, İzmir'de düzenlenen programla anıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 16:21:54. #1.16#
title