Mustafa Altunok Haberleri

Mustafa Altunok haber, Mustafa Altunok son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Altunok - 22.10.2019
Teröristlerin roketli saldırısında şehit olan asker için tören
Törene, şehidin babası Mustafa Altunok, annesi Nurgül Altunok ve eşi Vildan Altunok ile yakınlarının yanı sıra Iğdır Valisi Enver Ünlü, 3.
Mustafa Altunok - 04.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Erzurum'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Mustafa Altunok - 29.08.2016
Kahramanmaraş'ta "İçme Suyundan Zehirlenme" İddiası
Ünal, Elbistan Kaymakamlığında, Vali Vahdettin Özkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun, Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Kurumu Başkanı Prof. Dr. İrfan Şencan, Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Kurum Başkanı Prof. Dr. Alper Cihan ve Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürü Mustafa Altunok ile düzenlenen basın toplantısında, vatandaşı en çok rahatsız eden konunun belirsizlik olduğunu belirtti.
Mustafa Altunok - 29.08.2016
Kahramanmaraş'ta "İçme Suyundan Zehirlenme" İddiası
Halk Sağlığı Kurumu Başkanı Prof. Dr. İrfan Şencan, Kahramanmaraş'ta "içme suyundan zehirlenme" iddiasına ilişkin, "Sularda kimyasal bir sıkıntı yok. Ancak bakteriyel, mikrobiyal kirlenme var. Kirlenmenin noktasının da su kuyuları olduğu tespit edildi. Kirlenme su kuyularında olduğu için şehrin tamamı neredeyse etkilenmiş durumda." dedi Elbistan Kaymakamlığında, Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Eski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun, Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Kurumu Başkanı Prof. Dr. İrfan Şencan, Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Kurum Başkanı Prof. Dr. Alper Cihan ve Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürü Mustafa Altunok basın toplantısı düzenledi.
Mustafa Altunok - 03.06.2016
Kaski'den Afşin'e İçme Suyu Yatırımı
KASKİ Genel Müdürü Mustafa Altunok, Afşin ilçesinde yapılan çalışmalarla ilgili incelemelerde bulundu.
Mustafa Altunok - 26.03.2016
Kaski Çalışmalarını Sürdürüyor
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kanalizasyon ve Su İşleri (KASKİ) Genel Müdürü Mustafa Altunok, Afşin ilçesinde devam eden şantiyelerde incelemelerde bulundu.
Mustafa Altunok - 01.03.2016
Kahramanmaraş'ta "185 Çağrı Merkezi" Tanıtıldı
KASKİ Genel Müdürü Mustafa Altunok, kurumda düzenlediği basın toplantısında, vatandaşların su arıza, kanalizasyon arıza, kaçak su ihbarı, su kirliliği gibi işlerle ilgili bildirimlerini yapıldığı 185 Çağrı Merkezi'nde revizyona gittiklerini söyledi.
Mustafa Altunok - 25.01.2016
Kahramanmaraş'ta Altyapı Çalışmaları
Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürü Mustafa Altunok, 811 kilometre içme suyu ve 235 kilometre kanalizyon hattı döşediklerini bildirdi.
Mustafa Altunok - 01.01.2016
Kaski Araç Filosunu Yeniledi
KASKİ Genel Müdürü Mustafa Altunok, kurum önünde düzenlenen tanıtım töreninde yaptığı konuşmada, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç'un talimatlarıyla araç kapasitelerini artırdıklarını söyledi.
Mustafa Altunok - 30.12.2015
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Erkoç Açıklaması
İl genelinde her noktaya ulaşmaya çalıştıklarını vurgulayan Erkoç, şunları kaydetti: "Göksun ilçemizin 100 yıllık içme suyuna kavuşturduk. Göksunumuz içme suyunu burada gördüğünüz kaynaktan sağlanmaktaydı. Ancak her kış gelmesiyle yağmur suları buraya karışır ve şebekelere su vermekte zorluk yaşanırdı. Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaremiz burada yaptığı kaptaj çalışmalarıyla bu kaynağı koruma altına aldı. Aynı zamanda Göksun ve bağlı mahallelerine daha kaliteli ve 100 yıl yetecek içmesuyu sağlandı. Büyükşehir Belediyesi olarak göreve gelmeden önce ne söz vermişsek hepsini tek tek yerine getiriyoruz. Bu kaptaj tesislerimizin Göksunlu hemşehrilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Çalışmaları kısa sürede tamamlayan arkadaşlarımızı da kutluyorum." Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın ve KASKİ Genel Müdürü Mustafa Altunok'un konuşmasının ardından, kaptajda incelemelerde bulunuldu.
Mustafa Altunok - 28.12.2015
Çağlayancerit'te Kanalizasyon Çalışmaları
KASKİ Genel Müdürü Mustafa Altunok ile Kanalizasyon ve Atıksu Arıtma Dairesi Başkanı Çetin Hurşitoğlu, ilçeye giderek çalışmaları yerinde inceledi.
Mustafa Altunok - 24.12.2015
Elbistan Devlet Hastanesi'nde İnceleme
KASKİ'den yapılan açıklamaya göre, KASKİ Genel Müdürü Mustafa Altunok, Kanalizasyon ve Atıksu Arıtma Dairesi Başkanı Çetin Hurşitoğlu ve KASKİ Elbistan Şube Müdürü Doğan Soner Demirci, Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun'u makamında ziyaret etti.
Mustafa Altunok - 23.12.2015
Kaski'den Kanalizasyon Çalışması
Yenilemenin ardından KASKİ Genel Müdürü Mustafa Altunok, Kanalizasyon ve Atıksu Arıtma Dairesi Başkanı Çetin Hurşitoğlu ile mahalleye giderek, yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
Mustafa Altunok - 10.06.2014
Başbakanlık Müşavirliğine Ahmet Minder Atandı
Orman ve Su İşleri Bakanlığı Erzurum 13. Bölge Müdürlüğüne Ahmet Akkiprik, Orman Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılıklarına Ali Fuat Ünal, Halil Coşkun, Orman Genel Müdürlüğü Antalya Orman Bölge Müdürlüğüne Mustafa Türk, Muğla Orman Bölge Müdürlüğüne Mustafa Kara, Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğüne Ahmet Sırrı Beşel, Denizli Orman Bölge Müdürlüğüne Mustafa Korucu, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Ankara 5. Bölge Müdürlüğüne Isparta 18. Bölge Müdürü Murat Acu, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Isparta 18. Bölge Müdürlüğüne Mustafa Altunok atandı.
Mustafa Altunok - 10.06.2014
Bakan Ala'nın Kardeşi MEB Rehberlik ve Denetim Başkanlığına "Resmen" Atandı
Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nda; Erzurum 13. Bölge Müdürlüğüne Ahmet Akkiprik, Orman Genel Müdür Yardımcılıklarına Ali Fuat Ünal ve Halil Coşkun, Antalya Orman Bölge Müdürlüğüne Mustafa Türk, Muğla Orman Bölge Müdürlüğüne Mustafa Kara, Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğüne Ahmet Sırrı Beşel, Denizli Orman Bölge Müdürlüğüne Mustafa Korucu, Ankara 5. Bölge Müdürlüğüne Murat Acu, Isparta 18. Bölge Müdürlüğüne Mustafa Altunok getirildi.
Mustafa Altunok - 03.04.2014
Susurluk ile Ergenekon Davaları Arasındaki Benzerlik ve İrtibatlar
    Susurluk davası sanıkları Mehmet Ağar, Ibrahim Şahin, Sami Hoştan, Ali Fevzi Bir, Ayhan Çarkın, Ercan Ersoy, Oğuz Yorulmaz, Haluk Kırcı, Yaşar Öz, Enver Ulu Mustafa Altunok, Abdülgani Kızılkaya, Ziya Bandırmalıoğlu ve Ayhan Akça'nın yargılandığı belirtildi.
Mustafa Altunok - 18.04.2013
Gümüşhane'de İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı
Devlet Su İşleri 22. Bölge Müdür Yardımcısı Mustafa Altunok, 2011 yılında başlanan Sadak Barajının bu yıl sonu itibarı ile biteceğini belirterek, Sadak sulamasının ihalesinin yapıldığını söyledi.
Mustafa Altunok - 08.04.2013
Özel Kılıçaslan Liselerinde Fosil Sergisi
Kılıçaslan Liseleri fuaye salonunda açılan sergide, İzzet Baysal Üniversitesi'nden Mustafa Altunok, öğrencilere fosiller ve bulunduğu yerlerle ilgili bilgiler verdi.
Mustafa Altunok - 08.04.2013
Fosil Sergisi Açıldı
Okulun, Bilim ve Paleontoloji Derneği ile birlikte gerçekleştirdiği fosil sergisi öğrenciler büyük ilgi gördü. Okulun fuaye salonunda 20 farklı fosilden oluşan sergide İzzet Baysal Üniversitesi'nden Mustafa Altunok öğrencilere fosillerle ilgili bilgiler sundu.
Mustafa Altunok - 27.10.2012
Narmanda 'Yetimlerle Buluşma Haftası' Etkinliği …
Kur'an Kardeşliği Derneği Başkanı Mustafa Altunok, yaptığı açıklamada, "İslam'a ve insanlığa her türlü konuda fayda sağlamak için farklı çalışmalar başlattık Yetimlerle buluşma haftasının ilk gününde program düzenleyerek insanları davet ettik" dedi.
Mustafa Altunok - 18.10.2012
Bayburt İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı
Toplantıya, Vali Hasan İpek, Belediye Başkan Vekili Müyesser Ağın, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gökhan Budak, Vali Yardımcısı Ali Gökay, Aydıntepe Kaymakamı Ahmet İhsan Çiğil, Demirözü Kaymakamı Haktan Gökçekuyu, DSİ XXII. Bölge Müdürü Yardımcısı Mustafa Altunok, Karayolları X.
Mustafa Altunok - 16.04.2012
Yargıtay, Mehmet Ağar'ın Cezasını Onadı
SUSURLUK'TAN CEZA ALANLAR İstanbul 6 No'lu DGM, Susurluk davasını 12 Şubat 2001 tarihinde karara bağlamıştı. Sanıklardan İbrahim Şahin ve Korkut Eken 6'şar yıl hapis cezası almıştı ve ömür boyu da kamu hizmetinden men edilmişlerdi. Eski özel harekatçı Ayhan Çarkın, Ayhan Akça, Oğuz Yorulmaz, Enver Ulu, Mustafa Altunok, Ercan Ersoy ve Ziya Bandırmalıoğlu ile milletvekili Sedat Bucak'ın şoförü Abdülgani Kızılkaya, Haluk Kırcı, Yaşar Öz, öldürülen Ömer Lütfi Topal'ın iş ortakları Sami Hoştan ve Ali Fevzi Bir de 4'er yıl hapse mahküm edilmişti.
Mustafa Altunok - 04.11.2011
Mahkemeden Mehmet Ağar'a Şok!
Bunun üzerine başlatılan soruşturma sonucunda, İbrahim Şahin, Mehmet Korkut Eken, Ayhan Çarkın, Ercan Ersoy, Oğuz Yorulmaz, Enver Ulu, Mustafa Altunok, Abdülgani Kızılkaya, Ziya Bandırmalıoğlu, Ayhan Akça, Yaşar Öz ve Ali Fevzi Bir hakkında ''cürüm işlemek için silahlı teşekkül oluşturmak ve hakkında tevkif ve yakalama müzekkeresi bulunan kişileri yetkili mercilere haber vermemek'' suçlarından dava açıldığı anlatılan kararda, yargılama sonucunda İstanbul 6 Nolu DGM'nin sanıkları çeşitli cezalara çarptırdığı, bunun Yargıtayca da onandığı belirtildi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Altunok Haberleri | Mustafa Altunok Kimdir - Haberler - Mustafa Altunok haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Altunok kimdir, hayatı ve biyografisi. Teröristlerin roketli saldırısında şehit olan asker için tören.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 21:11:52. #1.14#

title