Mustafa Ali Haberleri

Mustafa Ali haber, Mustafa Ali son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Ali - 07.01.2021
TÜBA, Türk-İslam Bilim Kültür Mirası Projesi kapsamında 5 eser daha yayımladı
Türkiye Bilimler Akademisi (TÜBA), Türk-İslam Bilim Kültür Mirası (TİBKM) Projesi kapsamında, Ahmedi'nin "İskendername", Aşık Çelebi'nin "Tercüme-i Miracü'l-Ayale ve Minhacü'l-Adale", Remzi'nin "Medh-i Lalezar-ı Bağ-ı Kadim", Mehmet Nadir'in "Hesab-ı Nazari" ile Gelibolulu Mustafa Ali'nin "Künhü'l-Ahbar'ında Medrese ve İlmiye" eserlerini yayımladı.
Mustafa Ali - 17.11.2020
Sürdürülebilir sektörler masaya yatırılacak
Açılış konuşmalarının ardından, 'Değişen Dünya ve Yeni Senaryolar' başlıklı panele geçilecek. Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası Bölgesel Başekonomisti Roger Kelly, 'Türkiye ve Avrupa'da 2020-2021 Ekonomik Büyüme Tahminleri'; Fark Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Fark Labs Kurucusu Ahu Büyükkuşoğlu Serter, 'İş Dünyasında Kadın Liderliği ve Stratejik İş Planlaması'; TÜRKONFED International ve TUİD Yönetim Kurulu Başkanı Burak Pehlivan, 'Yeni Normalde Uluslararası Ticaretin Değişen Dinamikleri'; European Neighbourhood Council Yönetici Direktörü Samuel Doveri Vesterbye, 'Türkiye Ekonomisinin Sürdürülebilirlik Gelişimi ve Yeşil Ekonomiye Uyumu' ve UNDP Türkiye Kapsayıcı Sürdürülebilir Büyüme Portföyü Yöneticisi Mustafa Ali Yurdupak, 'Pandeminin Pençesinde İş Dünyasının Sürdürülebilirlik Notu' başlıklı konuşmalarıyla sürdürülebilirliği farklı yönlerden ele alacak.
Mustafa Ali - 27.10.2020
TBMM Başkanı Şentop'tan, vefat eden Osman Durmuş için taziye mesajı
TBMM Başkanı, paylaşımında ayrıca Romanya'da Dobruca bölgesi Gürgenli köyünden, Türkçe ders kitapları yazarı, Kuran-ı Kerim'in Rumence tercümesini hazırlayan Rumeli'nin önemli Türkolog ve tarihçisi Mustafa Ali Mehmet'in vefat ettiğini dile getirerek, merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diledi.
Mustafa Ali - 27.10.2020
TBMM Başkanı Şentop'tan başsağlığı mesajı
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş ve Rumelinin önemli Türkolog ve tarihçisi Mustafa Ali Mehmet vefat dolayısıyla birer başsağlığı mesajı yayımladı.
Mustafa Ali - 18.09.2020
Zeka Gücü'nün parlak çocukları TEKNOFEST finallerinde
3D yazıcıdan 'Uçan Küre' prototip üretildi Gaziantep Nuray Tuncay Kara Bilim ve Sanat Merkezi'nden Matematik Kodlama Tasarım Takımı,TEKNOFEST Teknoloji Yarışmaları - Uçan Araba Tasarım Yarışması'nda 'Uçan Küre' isimli tasarımıyla finale kaldı. Tuana Kapıdere, Nehir Özkeleş ve Mustafa Ali Şahin'den oluşan takımın geliştirdiği zamandan ve enerjiden tasarruf eden, ulaşım sorununa çözüm getirmek amacıyla tasarlanan 'Uçan Küre', hem karada hem havada ulaşım olanağı sağlıyor.
Mustafa Ali - 18.09.2020
Son dakika haberi... Zeka Gücü'nün özel yetenekli çocukları TEKNOFEST finallerinde
Gaziantep Nuray Tuncay Kara Bilim ve Sanat Merkezi'nden Matematik Kodlama Tasarım Takımı, TEKNOFEST Teknoloji Yarışmaları - Uçan Araba Tasarım Yarışması'nda "Uçan Küre" isimli tasarımıyla finale kaldı. Tuana Kapıdere, Nehir Özkeleş ve Mustafa Ali Şahin'den oluşan takımın geliştirdiği zamandan ve enerjiden tasarruf eden, ulaşım sorununa çözüm getirmek amacıyla tasarlanan "Uçan Küre", hem karada hem havada ulaşım olanağı sağlıyor.
Mustafa Ali - 05.09.2020
AK Parti Efeler İlçe Başkanı Elbir, güven tazeledi
Tek liste halinde gidilen seçimde Hüsnü Elbir başkanlığındaki ilçe yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: "Ayşegül Budaklı, Dilek Sarıkaya, Emine Gül, Emrah Yavuz, Fatma Ersoy, Kazım Yalçın, Levent Baysan, Mehmet Çıldırmaz, Mehmet Özgür, Murat Yavuz, Mustafa Ali Uyar, Mustafa Candaş, Mustafa Uludağ, Muzaffer Koca, Nazmi Özdemir, Onur Ak, Orhan Arslan, Osman Gümüşhan, Ramazan Subaşı, Recep Bilal Aksu, Seracettin Demirbaş, Serkan Çetinoğlu, Serkan Edgü, Şencan Polat, Şennur Özdemir, Tamer Tuna, Uğur Karabulut ve Zeki Zedeli.
Mustafa Ali - 20.08.2020
Bir bavul dolusu para huzur mu getirecek bela mı?
Kalk Gidelim'in yeni bölümünde neler olacak: Seyfettin, Kelle İsmail'den kızını Samim'e istemiştir. Kelle İsmail, Seyfettin'in istediğini kabul edecekmiş gibi davranıp, Seyfettin'i zora sokacak çok komik bir plan yapar. Seyfettin' in kızı istediği anlarda Mustafa Ali ise abisini kırmamak için reddettiği CEO'luk teklifini kabul eder.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Ali Haberleri | Mustafa Ali Kimdir - Haberler - Mustafa Ali haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Ali kimdir, hayatı ve biyografisi. SPOR Kumluca Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde Orhan Okulu başpehlivan oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.9.2021 02:05:10. #1.14#

title