MÜSLÜM TOSUN HABERLERİ

Müslüm Tosun haber, Müslüm Tosun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Müslüm Tosun

Müslüm Tosun

Doğum Yeri Tunceli / Türkiye

Müslüm Tosun Kimdir ?

Müslüm Tosun, 2014 Yerel Seçimlerinde Pülümür Belediye Başkanı seçildi. Müslüm Tosun, Mart 2019 Yerel Seçimleri'nde CHP'nin Tunceli Pülümür Belediye Başkan adayıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Müslüm Tosun - 27.06.2020
Kovid-19 testi pozitif çıkan Tunceli Belediye Başkanı Maçoğlu'nun tedavisi evinde sürdürülecek
Maçoğlu ile temaslı oldukları gerekçesiyle karantina sürecini evlerinde sürdüren Pülümür Belediye Başkanı Müslüm Tosun, Pertek Belediye Başkanı Ruhan Alan, Hozat Belediye Başkanı Seyfi Geyik ve Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün sağlık durumunda bir sıkıntı olmadığı, Maçoğlu'nun eşi ve kızının da tedavilerinin sürdüğü öğrenildi.
Müslüm Tosun - 24.06.2020
Tunceli'deki 4 ilçede belediye başkanları karantinaya alındı
Yapılan görüşmeler neticesinde, Maçoğlu ile toplantıya katılan ve bir etkinlikte bir araya geldiği belirlenen Pülümür Belediye Başkanı Müslüm Tosun, Pertek Belediye Başkanı Ruhan Alan, Hozat Belediye Başkanı Seyfi Geyik ve Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül evlerinde karantinaya alındı.
Müslüm Tosun - 22.01.2020
Kamer Genç mezarı başında anıldı
Anma etkinliğine, CHP'li milletvekilleri Gürsel Erol, Polat Şaroğlu, Yüksel Mensur Kılıç, Cengiz Gökçel, Pülümür Belediye Başkanı Müslüm Tosun, Hozat Belediye Başkanı Seyfi Geyik, Pertek Belediye Başkanı Ruhan Alan, Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP İl Başkanı Mesut Coşkun, partililer ve vatandaşlar katıldı.
Müslüm Tosun - 20.09.2019
Terör kurbanı kardeşlerin ismi Ovacık'ta yaşatılacak
Konuşmaların ardından terör kurbanı kardeşlerin babası Ekber Güloğlu'nun da aralarında bulunduğu katılımcılar, kurdele keserek atölyelerin açılışını gerçekleştirdi. Açılışa, Ovacık İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hasan Şahin, İzelman A.Ş. Genel Müdürü Burak Alp Ersen, Tunceli Barosu Başkanı Kenan Çetin, Hozat Belediye Başkanı Seyfi Giyik, Pertek Belediye Başkanı Ruhan Alan, Pülümür Belediye Başkanı Müslüm Tosun, Akpazar Belediye Başkanı Orhan Çelebi, öğretmenler, çocuklar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Müslüm Tosun - 24.08.2019
Pülümür 22. Geleneksel Bal Festivali başladı
Fidan, bu tür yöresel ürünlere sahip çıkılması gerektiğini vurgulayarak, şöyle devam etti: "Bu tür ürünleri artırmamız lazım ve son 1 yılda tekrar canlanma adına önemli adımlar atıldı. Bal üreticileri bir araya geldi ve bal kooperatifi kuruldu. Bunların güzel adımlar olduğunu düşünüyorum. Bizim bütün kurumlarımızla bir araya gelerek hareket etmemiz gerekiyor." Pülümür Belediye Başkanı Müslüm Tosun da bal üretiminin yapılması için fırsatların değerlendirilmesi gerektiğini ifade ederek, şunları söyledi: "Arıcılık faaliyetinin ana geçim kaynağı olduğu fikri ile üreticilerimizin örgütlenme isteği olduğu görüldü ve 22 üyesiyle Pülümür Tarımsal Kalkınma Kooperatifi kuruldu.
Müslüm Tosun - 31.03.2019
Tunceli Son
MERKEZToplam Sandık : 76Toplam Seçmen : 22.771Açılan Sandık : 66Açılan Sandık Oranı : % 86,84Kullanılan Oy : 15.629Geçerli Oy : 15.501Katılım Oranı : % 78,47PARTİADAYOY ORANIOY SAYISITKPFATİH MEHMET MAÇOĞLU% 32,315.009HDPNURŞAT YEŞİL% 28,394.401CHPYUSUF KENAN AYDIN% 20,973.
Müslüm Tosun - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Tunceli'de, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Müslüm Tosun - 25.11.2018
Başkan Kılıç'ın Babası Tunceli'de Toprağa Verildi
Cenaze törenine Başkan Kılıç ve akrabalarının yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu, Pülümür Belediye Başkanı Müslüm Tosun ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Müslüm Tosun - 22.10.2018
Sonbahar Manzarası İzlemek İçin Tunceli'ye Akın Ettiler-2
'BURADA YAŞARKEN BELKİ BUNLARIN FARKINDA DEĞİLDİK' Pülümür Belediye Başkanı Müslüm Tosun Tunceli'nin doğal güzelliği ile Türkiye'nin en güzel illerinden biri olduğunu dile getirdi ve "Burada yaşarken belki bunların farkında değildik.
Müslüm Tosun - 12.09.2018
12 Eylül Darbesinde Boşaltılan Köylerini 38 Yıl Sonra Yeniden Kuruyorlar
Pülümür ilçesinde düzenlenen tapu dağıtım törenine, Kaymakam Ömer Faruk Fiden, Belediye Başkanı Müslüm Tosun, Kayırlar ve Sarıbudak Köy Derneği Başkanı Ali Rıza Belek ile göç etmek zorunda kalan köylüler katıldı.
Müslüm Tosun - 11.05.2018
Engellilerin Bir Günlük Askerlik Heyecanı
Yemin törenine Yosunkaya, İşlek ve Kızmaz'ın yanı sıra Tunceli Vali Yardımcısı Akın Zor, 4. Komando Tugay Komutan Vekili Albay Feridun Bircan, İl Jandarma Komutanı Albay Tekin Aktemur, Pülümür Belediye Başkanı Müslüm Tosun, Çemişgezek Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy, kurum müdürleri, vatandaşlar ve askeri personel katıldı.
Müslüm Tosun - 22.01.2018
Kamer Genç Mezarı Başında Anıldı
Anma etkinliğine, Pülümür Belediye Başkanı Müslüm Tosun, Çemişgezek Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy, Hozat Belediye Başkanı Celaleddin Polat, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, CHP Tunceli İl Başkanı Şükrü Kılıç, CHP'liler ve vatandaşlar katıldı.
Müslüm Tosun - 10.01.2018
Tunceli'nin Yolları Başarılı Operasyonlarla Güvenli Hale Getirildi
Ziyaretten sonra Kaymakam Fidan, Pülümür Belediye Başkanı Müslüm Tosun ve beraberindeki yetkililerle ilçeyi gezen Vali Sonel, esnaf ziyaretinde bulunarak, vatandaşlarla sohbet etti.
Müslüm Tosun - 23.10.2017
Pülümür'ün Doğal Güzelliklerinin Tanıtımı İçin Yürüyüş
Yürüyüşe katılıp köylülere destek veren Pülümür Belediye Başkanı Müslüm Tosun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, tanıtım amaçlı gezi yapılan bölgenin dört yerleşim yerini kapsadığını belirtti.
Müslüm Tosun - 15.03.2017
Dha Yurt Bülteni - 1
Tunceli Barosu öncülüğünde bir araya gelen 'Munsur Özgür Aksın' platformu birleşenleri, Munzur ve Pülümür vadilerinde yapılması planan baraj ve HES için, yöre halkı tarafından kutsal sayılan Huri Gölü kıyısında protestoda bulundu. HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü, Ovacık Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, Pülümür Belediye Başkanı Müslüm Tosun, Mazgirt Belediye Başkanı Tekin Tirkel, Tunceli Baro Başkanı Barış Yıldırım'ın yanı sıra yaklaşık 500 kişinin katılımıyla yapılan protestoda baraj ve HES'in yapılmaması için mum yakılarak, dua etti.
Müslüm Tosun - 14.03.2017
Munzur'da Yapılması Planan Hes ve Barajlar Protesto Edildi
Tunceli Barosu öncülüğünde bir araya gelen 'Munsur Özgür Aksın' platformu birleşenleri, Munzur ve Pülümür vadilerinde yapılması planan baraj ve HES için, yöre halkı tarafından kutsal sayılan Huri Gölü kıyısında protestoda bulundu. HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü, Ovacık Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, Pülümür Belediye Başkanı Müslüm Tosun, Mazgirt Belediye Başkanı Tekin Tirkel, Tunceli Baro Başkanı Barış Yıldırım'ın yanı sıra yaklaşık 500 kişinin katılımıyla yapılan protestoda baraj ve HES'in yapılmaması için mum yakılarak, dua etti.
Müslüm Tosun - 14.03.2017
Dha Yurt Bülteni - 15
Tunceli Barosu öncülüğünde bir araya gelen "Munsur Özgür Aksın" platformu birleşenleri, Munzur ve Pülümür vadilerinde yapılması planan baraj ve HES için, yöre halkı tarafından kutsal sayılan Huri Gölü kıyısında protesto eylemi düzenledi. HDP Tunceli Milletvekili Alican Önlü, Ovacık Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, Pülümür Belediye Başkanı Müslüm Tosun, Mazgirt Belediye Başkanı Tekin Tirkel, Tunceli Baro Başkanı Barış Yıldırım'ın yanı sıra yaklaşık 500 kişinin katılımıyla yapılan protesto eyleminde baraj ve HES'in yapılmaması için mum yakılarak, dualar okundu.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Müslüm Tosun Haberleri | Müslüm Tosun Kimdir - Haberler - Müslüm Tosun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Müslüm Tosun kimdir, hayatı ve biyografisi. Maçoğlu'dan dayanışma ziyareti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.09.2021 21:56:56. #1.13#

title