MUSA ERTAŞ HABERLERİ

Musa Ertaş haber, Musa Ertaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Musa Ertaş

Musa Ertaş

Doğum Yeri Nevşehir / Türkiye
Doğum Tarihi 3.4.1958 - ...

Musa Ertaş Kimdir ?

03 Mart 1958 tarihinde Nevşehir’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Nevşehir'de tamamlamıştır. Evli ve 4 çocuk babasıdır.1979 yılında ticarete mobilyacılık ile başlamış, 1982 oto alım-satım, 1986 da ise Göre kasabasında 1.ci Akaryakıt istasyonunu açmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Musa Ertaş - 14.6.2018
Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne Doğru
İyi Parti Nevşehir milletvekili adayı Musa Ertaş, kent merkezinde esnafı ziyaret ederek destek istedi.
Musa Ertaş - 22.5.2018
Nevşehir Milletvekili Adayları Belli Oldu
24 Haziran Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem milletvekilliği seçimleri öncesinde siyasi partilerin milletvekili adayları belli oldu.
Musa Ertaş - 12.4.2018
Dha Yurt Bülteni- 4
FURKAN SOHBETLERİNE KATILDI Suriye'nin El Kaide'nin yapılanmasına destek vermek için sosyal medya üzerinden terör örgütünün propagandasını yapan Musa Ertaş'ın(34) ise, kapatılan Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'ndaki sohbetlere katılıp sokak eylemlerinde gösteri yaptığı, aynı operasyonda yakalanan Doğan Dişkaya ve hamile olan eşi Berika Dişkaya'nın da yine terör örgütünün yurtdışında bulunan kamplarla görüntülü arama yaparak irtabat kurdukları öğrenildi.
Musa Ertaş - 12.4.2018
Deaş'ın İstihbaratçısı Suriye'de Yumurta Satarak Gizlenmiş
FURKAN SOHBETLERİNE KATILDI Suriye'nin El Kaide'nin yapılanmasına destek vermek için sosyal medya üzerinden terör örgütünün propagandasını yapan Musa Ertaş'ın (34) ise kapatılan Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'ndaki sohbetlere katılıp sokak eylemlerinde gösteri yaptığı, aynı operasyonda yakalanan Doğan Dişkaya ve hamile olan eşi Berika Dişkaya'nın da yine terör örgütünün yurtdışında bulunan kamplarla görüntülü arama yaparak irtabat kurdukları öğrenildi.
Musa Ertaş - 12.2.2018
İyi Parti Derinkuyu İlçe Kongresi
Kongrede, divan başkanlığına seçilen Musa Ertaş konuşmasında, il genelinde teşkilatlanma sürecinin devam ettiğini belirtti.
Musa Ertaş - 3.11.2017
Puis Şube Başkanı Ertaş: Kaçak Mazot Sektöre Ciddi Zarar Veriyor
PETROL Ürünleri İşverenler Sendikası (PUİS) Kırıkkale Şube Başkanı Musa Ertaş, kaçak mazotun sektöre ciddi anlamda darbe vurduğunu belirterek, bunun önüne geçilmesi gerektiğini söyledi.
Musa Ertaş - 3.11.2017
Dha Yurt Bülteni-5
Görüntü Dökümü ---------------------- -Engelsiz Yaşam Akademisinden görüntüler -Engellilerin akademiye gelişi -Engellilerin akademideki faaliyetleri -Engelli ailesiyle ropörtaj -Engelsiz Yaşam Akademisi Müdürü Ömer Durmiş ile ropörtaj -Engellilerin akadamiden ayrılması -Detaylar Orhan AŞAN/VAN, ===================================================== 7)PUİS ŞUBE BAŞKANI MUSA ERTAŞ: " KAÇAK MAZOT,  SEKTÖRE CİDDİ ZARAR VERİYOR .
Musa Ertaş - 23.10.2017
İşadamından Güneş Enerjisine Yatırım Çağrısı
NEVŞEHİRLİ işadamı Musa Ertaş, bölgede güneş enerji yatırımlarının artmasına önem verdiklerini belirtirken, diğer iş adamlarını da bu alanda yatırım yapmaya çağırdı.
Musa Ertaş - 23.10.2017
Dha Yurt Bülteni-8
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------------------------- Toplantının salonu ve katılımcılar Murat Azaklı'nın konuşması - Genel ve detay görüntüler Haber- Kamera: Eyyüp BURUN-GAZİANTEP-DHA) ========================= Nevşehirli işadamından yatırım çağrısı NEVŞEHİR'li işadamı Musa Ertaş, Nevşehir ve yöresinde güneş enerjisi yatırımlarının artmasına önem verdiklerini söyledi.
Musa Ertaş - 14.7.2017
Dha Yurt Bülteni-4
Çeşitli sosyal ve kültürel içerikli faaliyetin gerçekleştirileceği ve 3 gün sürecek olan yaz kampına katılan otizmli çocukların Türkiye'de önemli bir farkındalığı paylaştıklarına dikkat çeken Kapadokya Rotary kulübü dönem başkanı İlknur Sönmez Karakaya, "Bu yıl Kapadokya'da 11.cisi düzenlediğimiz Otizmli çocuklar yaz kampımıza katılan çocuklarımıza ve ailelerine bölgemize bir kez daha hoş geldiniz diyoruz. Her yıl Temmuz ayının ikinci haftasında düzenlediğimiz bu kampı geleneksel hale getirmiş bulunuyoruz. Bu kampın uzun yıllar sürmesini temenni ediyoruz. 11 yıldan beri 1000 aileyi bölgemizde misafir ettik ve masum yüreklere dokunduk. Bizlere her yıl destek veren iş adamı   Musa Ertaş Kapadokya Üniversitesine de teşekkür ederimö dedi.
Musa Ertaş - 25.6.2017
Dha Yurt Bultenı - 2
Görüntü Dökümü ------------------------ Avrupa Birliği Bakanı Ömer Çelik'in camiden çıkışı Çelik'in konuşması Camiden ayrılması Haber-Kamera: ADANA, ==================================================== (EKİYLE YENİDEN) 4)GENELKURMAY BAŞKANI AKAR, TİLLO'DA VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI GENELKURMAY Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, dün akşam Siirt'e gelerek Eruh İlçesi'ndeki 3'üncü Komando Tugay Komutanlığı'na bağlı askerlerle birlikte Ramazan ayının son iftarını açtı. geceyi Siirt'te geçiren Orgeneral Akar, bugün sabah saatlerinde de Tillo İlçesi'ne giderek, Bayram Namazı'nı vatandaşlarla birlikte kılıp, güneşin doğuşunu izledi.  Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal, Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, ve daire müdürleri Tillo İlçesi'nde bulunan camiye gelerek sabah namazını kıldı. Kılınan namazın ardından Tillo sokaklarında yürüyen Orgeneral Akar ve beraberindeki kuvvet komutanları, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Orgeneral Akar ve beraberindekiler daha sonra buradaki türbeyi gezerek, görevlilerden bilgi aldı.  Kılınan Bayram Namazı'nın ardından Orgeneral Akar ve beraberindekiler, İbrahim Hakkı Hazretleri'nin hocası, İsmail Fakirullah Hazretleri için yaptırdığı türbeyi ziyaret etti. Burada bir süre yetkililerden bilgi alan Orgeneral Akar, ziyaret sonrasında vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.  Orgeneral Hulusi Akar ve beraberindeki kuvvet komutanları daha sonra da geçtiğimiz günlerde teröristlerle çıkan 1 güvenlik korucusunun da şehit olduğu çatışmada yaralanan ve Siirt Devlet Hastanesi'nde tedavi gören güvenlik korucusu Musa Ertaş ziyaret ederek, hem bayramlaştı, hem de geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Musa Ertaş - 1.1.2016
Kapadokya 2016 Yılına Kar Yağışı Altında Girdi
Kapadokya Hill Otel Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertaş ise yaptığı açıklamada, tüm Türkiye'den konuklarının bulunduğunu söyleyerek, "2016 yılının ülkemize sağlıklı, huzurlu, mutluluklar ile dolu geçen bir yıl olmasını temenni ediyoruz" şeklinde konuştu.
Musa Ertaş - 14.9.2015
Nevşehirli Firma Kurşun Geçirmez Bims Üretti
Ertaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, fiziksel ve kimyasal etkilere karşı dayanıklı, volkanik bir kayaç türü olan bimsin üretiminde, Nevşehir'in önemli yere sahip olduğunu söyledi.
Musa Ertaş - 24.4.2013
Zağlanmış: Çözüm Üreterek Talip Olduk
Nevşehir Sanayi ve Ticaret Odası başkanlığına aday olan iş adamı Yakup Zağlanmış, beraberinde Nevşehir Sanayi ve Ticaret Odası Meclis Başkanı Sacit Uzer, iş adamları Musa Ertaş, Ali Ersan Erdoğan, Sedat Doğan ve Mehmet Ali Varol ile birlikte basın mensuplarıyla toplantıda biraraya geldi.
Musa Ertaş - 24.4.2013
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Asayı Yakup Zağlanmış Açıklaması
Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı İşadamı Yakup Zağlanmış, beraberindeki meclis başkan adayı Musa Ertaş ve Sacit Uzer ile birlikte gazetecilerle kahvaltıda buluştu.
Musa Ertaş - 20.4.2013
Nevşehir'den Türkiye'nin Enerji Açığına Dev Katkı
Ertaş Group Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertaş, Nevşehir'in merkez ilçeye bağlı Kaymaklı beldesi yakınlarında faaliyet gösteren Ertaş Group'a bağlı Blokbims İzolasyonlu Hafif Yapı Elemanları Maden İnşaat Sanayi ve Ticaret A.
Musa Ertaş - 20.4.2013
Nevşehir'li Firmadan 'Altı Milyar Dolarlık' Öneri
Ertaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertaş, Blokbims İzolasyonlu Hafif Yapı Elemanları Maden İnşaat Sanayi ve Ticaret A.
Musa Ertaş - 16.3.2013
Kamu-Sen Tarafından 'Milli Birlik Meselemiz' Konulu Panel Düzenlendi
MHP İl Başkanı Göksel Taşçı, MHP Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu, MHP Kadın Kolları Başkanı Sevgi Ay, Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Mustafa Uğur, Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Meclis Başkan Adayı İş Adamı Musa Ertaş, Türk Ocağı Başkanı Mesut Özdemir ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Musa Ertaş - 23.3.2012
Musa Ertaş
Kütahya'da, yük treninin hemzemin geçitteki kapalı bariyerin arasından karşıya geçmeye çalışan taksiye çarpması sonucu 4 kişi öldü, 1 kişi ağır yaralandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Musa Ertaş Haberleri | Musa Ertaş Kimdir - Haberler - Musa Ertaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Musa Ertaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne Doğru.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.12.2020 21:58:31. #1.14#
title