Musa Demirci Haberleri

Musa Demirci haber, Musa Demirci son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Musa Demirci - 15.05.2020
Eski bakanlardan Musa Demirci vefat etti
Eski bakanlardan Musa Demirci, 78 yaşında Ankara'da vefat etti.
Musa Demirci - 20.06.2018
Kale Müze"Ye Rekor Ziyaretçi
- "Önceki nesillerin neler yaptığını gördük" Kale Müze'yi ziyaret edenlerden Almanya'nın Stutgart kentinden Marmaris'e tatile gelen Musa Demirci, kaledeki el emeği ve emektarlığı gördüğünü dile getirerek, "Kale düzenli ve temiz.
Musa Demirci - 08.11.2017
Ordu'daki Fetö/pdy Davasında Karar
Ordu 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanık Musa Demirci ile yakınları ve avukatı katıldı.
Musa Demirci - 10.01.2016
Eski Tarım ve Köyişleri Bakanı Demirci, Bakan Çelik'in Danışmanı Oldu
Eski Tarım ve Köyişleri Bakanı Musa Demirci, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in danışmanı oldu.
Musa Demirci - 10.12.2015
Bakan Çelik Eski Tarım Bakanlarıyla Bir Araya Geldi
Bakanlık binasında gerçekleştirilen yemeğe eski Tarım Bakanlarından Hüsnü Doğan, Lütfullah Kayalar, Musa Demirci, Mahmut Erdir, Hüsnü Yusuf Gökalp, İlker Tuncay, İsmet Attila, Mehdi Eker ve Kutbettin Arzu katıldı.
Musa Demirci - 11.09.2014
Ürdün Üniversitesindeki Sıra Arkadaşı Davutoğlu'nu Anlattı
Davutoğlu'nun Ürdün Üniversitesinde eğitim gördüğü sırada aynı sırayı paylaştığı Musa Demirci, sıra arkadaşının başbakanlık koltuğuna oturmasının mutluluğunu yaşıyor.
Musa Demirci - 06.09.2014
AGROSİVAS 2014 Tarım Hayvancılık ve Gıda Fuarı
Toprak Mahsulleri Ofisi Ekmek İsrafı Önleme Kampanyası kapsamında AGROSİVAS 2014 Tarım Hayvancılık ve Gıda Fuarında stand açtı.
Musa Demirci - 04.09.2014
TBMM Başkanı Çiçek, Sivas'ta Çiçeklerle Karşılandı
Çiçek’i; havalanında Gıda Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı Musa Demirci, Vali Alim Barut, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müsteşarı Vedat Mirmahmutoğlulları ile diğer yetkililer karşıladı.
Musa Demirci - 18.02.2014
Yerel Seçimlere Doğru
AK Parti Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu üyesi Musa Demirci, Hafik'te partililerle bir araya geldi.
Musa Demirci - 28.04.2013
Sektörde Liderliğe Yürüdü
Ankara Ostim'de radyatör hortumu imalatı yapan bir firmada işe başlayan ve sektördeki sıkıntıyı görüp fırsata çeviren iş adamı Musa Demirci, elde ettiği başarının sırrının iyi analiz yapmaktan geçtiğini söyledi.
Musa Demirci - 24.02.2013
Bakan Yılmaz: Türkiye'de Yaşayanların Ayrısını Gayrısını Görmemiz Lazım
SİVAS'A SODES MÜJDESİ Seçim döneminde ne söz verdilerse yaptıklarını söyleyen Bakan Yılmaz, sözlerine şöyle devam etti: "Hastane, stat dedik yapılıyor, bir söz daha verdik. Sosyal Destek Projesi (SODES) diye. Bu proje sadece güney doğu ve daha sonra doğuya yaygınlaşmış bir projeydi. Bu gerçekten önemli. Sivas SODES kapsamına alındı. İnşallah Sivas ile üniversiteyi, Sivas ile sivil toplumu, halkla sivil toplumu birleştirecek bir proje olacaktır. Bu proje kapsamında çok az sayıda bir il var. Bu ilin valileri Ankara'ya çağrılacaktır. Kendilerine bildirilecektir. Sivil toplumla el ele beşeri sermayenin geliştirilmesi amaçlanacaktır." Toplantıya eski Tarım eski Bakanı Musa Demirci, AK Parti Sivas Koordinatör Milletvekili Orhan Karasay ile AK Parti Sivas Milletvekili Ali Turan, AK Parti İl Başkanı Burhanettin Kuru Merkez ve ilçelerden çok sayıda partili katıldı.
Musa Demirci - 24.02.2013
Milli Savunma Bakaı İsmet Yılmaz Açıklaması
Toplantıya Eski Tarım Bakanı Musa Demirci, AK Parti Sivas Milletvekili Ali Turan, AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasay ve İl Başkanı Burhanettin Kuru katıldı Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.
Musa Demirci - 24.02.2013
Milli Savunma Bakanı Yılmaz: Siyasi Partiler AK Parti'yi Örnek Alıyor'
Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz partisinin Şubat ayı il danışma meclisi toplantısı için dün havayolu ile Sivas'a geldi. Bakan Yılmaz bugün de Sivas'taki temaslarına devam etti. Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ilk olarak İlbeyliler Derneği binasının açılışına katıldı. Yılmaz, daha sonra partililer ile birlikte basına kapalı olarak kahvaltı yaptı. Kahvaltının ardından Bakan Yılmaz Ticaret ve Sanayi Odası Konferans salonunda AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Şubat ayı İl Danışma Meclisi toplantısına katıldı. Toplantıya AKParti Sivas Milletvekili Ali Turan, Hatay Milletvekili Orhan Karasaray, Eski Tarım Bakanı ve Ak Parti Genel Merkez Hakem Kurulu Üyesi Musa Demirci, AK Parti İl Başkanı Burhanettin Kuru ve çok sayıda partili katıldı.
Musa Demirci - 25.11.2012
Bakan Yılmaz: Bu Coğrafyada Ancak Güçlü Ordusu Olan Tutunabilir
Toplantı, daha sonra basına kapandı. Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, akşam da Sivasspor'un sahasında Kayserispor'u ağırlayacağı karşılaşmayı izleyecek. Törene; Bakan Yılmaz'ın yanı sıra Tarım eski Bakanı Musa Demirci, Sivas milletvekilleri Hilmi Bilgin, Ali Turan ile İl Başkanı Burhanettin Kuru ile parti teşkilatı katıldı.
Musa Demirci - 25.11.2012
Bakan Yılmaz; Ordumuzu Güçlü Tutmak İçin Gece Gündüz Çalışıyoruz
Bazı açılışlara katılmak için dün Sivas'a gelen Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, bugün de partisinin Ticaret ve Sanayi Odası'nda düzenlenen il divan toplantısına katıldı. Toplantıya Bakan Yılmaz'ın yanı sıra HAS Parti'den gelen Tarım Eski Bakanı ve AK Parti Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Üyesi Musa Demirci, AK Parti Sivas Milletvekilleri Hilmi Bilgin, Ali Turan ile parti üyeleri katıldı.
Musa Demirci - 30.09.2012
AK Parti 4. Olağan Kongresi
Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu asil üyeleri Ethem Sancak, Mehmet Necati Çetinkaya, Musa Demirci; yedek üyeleri ise Yüksel Özden, Hüseyin Bürge oldu.
Musa Demirci - 30.09.2012
AKP'nin Yeni Vitrini Belli Oldu
AKP Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu'na da Ethem Sancak, Mehmet Necati Çetinkaya, Musa Demirci seçildi.
Musa Demirci - 30.09.2012
Erdoğan Son Kez Genel Başkan
AKP Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu'na da Ethem Sancak, Mehmet Necati Çetinkaya, Musa Demirci seçildi.
Musa Demirci - 30.09.2012
AK Parti 4. Olağan Büyük Kongresi
Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu asil üyeliklerine Ethem Sancak, Mehmet Necati Çetinkaya, Musa Demirci; yedek üyeliklere ise Yüksel Özden, Hüseyin Gürge aday oldu.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Musa Demirci Haberleri | Musa Demirci Kimdir - Haberler - Musa Demirci haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Musa Demirci kimdir, hayatı ve biyografisi. Iğdır'ın kaysısı mevsimlik işçilere emanet.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.4.2021 23:59:05. #1.15#

title