Murat Uysal Haberleri

Murat Uysal haber, Murat Uysal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Uysal - 25.12.2020
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Merkez Bankasının faaliyetlerine ilişkin bilgilendirme toplantısı
CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, bir önceki Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal'ın gidiş şeklinin Merkez Bankasının bağımsızlığına halel getirecek tarzda olduğunu iddia etti.
Murat Uysal - 16.12.2020
Son dakika haberleri! Finansal piyasalarda 2020 böyle geçti (1)
TCMB Başkanı Murat Uysal, rapora ilişkin düzenlenen toplantıda, "Çin'deki koronavirüs salgınının etkilerini değerlendirmek için henüz çok erken.
Murat Uysal - 16.12.2020
Son dakika haberi: Finansal piyasalarda 2020 böyle geçti (2)
TCMB Başkanı Murat Uysal, rapora ilişkin düzenlenen toplantıda, "Yüksek frekanslı veriler, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ikinci çeyrek için belirgin bir yavaşlamaya işaret ediyor.
Murat Uysal - 16.12.2020
Finansal piyasalarda 2020 böyle geçti (4)
Kasım ayının başında Murat Uysal, TCMB Başkanlığı görevinden alınarak, yerine Naci Ağbal atandı.
Murat Uysal - 16.12.2020
Ekonomide 2020 böyle geçti (4)
AA muhabirlerinin yaptığı derlemeye göre, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Murat Uysal görevinden alınarak, yerine Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal atandı.
Murat Uysal - 20.11.2020
Türk lirası varlıklar güven vermeye devam ediyor
Murat Uysal'ın, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile 7 Kasım'da Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanlığı görevinden alınarak, yerine Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal'ın atanması, ekonomide yeni dönemin ilk sinyali oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Murat Uysal Haberleri | Murat Uysal Kimdir - Haberler - Murat Uysal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Uysal kimdir, hayatı ve biyografisi. Dolar sürpriz faiz indirimi ile rekor kırdı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 19:33:01. #1.15#

title