Murat Ağaoğlu Haberleri

Murat Ağaoğlu haber, Murat Ağaoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Ağaoğlu - 02.04.2021
Kahveciler pandemi sürecinde sorunlarını anlattı
Türkiye Kahveciler Federasyonu (TKF) Genel Başkan Murat Ağaoğlu," Çay ocaklarının, paket servislerinin açılmasını istiyoruz.
Murat Ağaoğlu - 16.10.2020
Kahveciler Federasyonu Başkanı Ağaoğlu'nun Kovid-19 testi pozitif çıktı
Türkiye Kahveciler, Kıraathaneciler ve Büfeciler Esnaf ve Sanatkarlar Federasyonu Başkanı Murat Ağaoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin "pozitif" çıktığını bildirdi.
Murat Ağaoğlu - 03.07.2020
Kahvehaneciler "oyun" için esneklik istiyor
Türkiye Kahveciler, Kıraathaneciler ve Büfeciler Esnaf ve Sanatkarlar Federasyonu Başkanı Murat Ağaoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında bir süre kapalı tutulduktan sonra açılan kahvehanelerde sosyal mesafe, maske ve dezenfektan şartıyla oyunların oynanmasına izin...
Murat Ağaoğlu - 22.06.2020
Kahveciler, kıraathaneciler ve büfeciler destek talebinde bulundu
Türkiye Kahveciler, Kıraathaneciler ve Büfeciler Esnaf ve Sanatkarlar Federasyonu Başkanı Murat Ağaoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında geçici olarak kapatılan, internet kafe ve oyun salonlarının halen açılmaması nedeniyle esnafın tamamen kepenk kapatma noktasına...
Murat Ağaoğlu - 18.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 3
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------- Eczanedeki brandadan görüntü Gelen müşterilerle alışverişten görüntüler Detaylar RÖP: Mehmet Kütmeç HABER- KAMERA: Semih ERSÖZLER/ANTALYA,   ============================ Çay ocakları kepenk kapatıp sandalyelerini zincirledi TÜRKİYE Kahveciler, Kıraathaneciler ve Büfeciler Federasyonu Başkanı Murat Ağaoğlu, koronavirüs önlemleri kapsamında işletmelerin kapatılması kararını desteklediklerini, ancak esnafın mağdur edilmemesi için borçların ertelenmesi gerektiğini söyledi.
Murat Ağaoğlu - 15.05.2017
Kahveciler Kafelerden Şikayetçi
'FRANCHİSİNG MARKALAR KAHVECİ ESNAFINA DARBE VURDU' Türkiye Kahveciler, Kıraathaneciler ve Büfeciler Genel Başkanı Murat Ağaoğlu ise kahveci, kıraathaneci esnafının teknolojiye ayak uyduramadığını belirtti.
Murat Ağaoğlu - 15.05.2017
Dha Yurt Bülteni-15
'FRANCHİSİNG MARKALAR KAHVECİ ESNAFINA DARBE VURDU' Türkiye Kahveciler, Kıraathaneciler ve Büfeciler Genel Başkanı Murat Ağaoğlu ise kahveci, kıraathaneci esnafının teknolojiye ayak uyduramadığını belirtti.
Murat Ağaoğlu - 09.02.2017
Kahveciler Federasyon Başkanı: En Büyük Sıkıntı Sigara Yasağı
TÜRKİYE Kahveciler Kıraathaneciler ve Büfeciler Esnaf ve Sanatkarlar Federasyonu Başkanı Murat Ağaoğlu, sigara yasağıyla ilgili son çıkan yasağın esnafı büyük sıkıntıya soktuğunu söyledi.
Murat Ağaoğlu - 06.06.2016
Eskişehir'e 6 Yeni Hakim 6 Cumhuriyet Savcısı
Eskişehir Adliyesi'nde görevli hakimler Derman Cönk, Oğuzhan Selçuk ve Hatice Korkmaz ile Cumhuriyet Savcıları Mehmet Yazıcı, Alp Giray Yapar ve Mevlüt Karataş başka illere atandı. Kararname ile Eskişehir Adliyesi'ne, hakimler Faruk Şener, Ertem Küçük, Murat Güle, Kıvılcım Soydan, Harun Bayram ve Aslıhan Akyıldız Elçi ile Cumhuriyet Savcıları Ömer Faruk Oral, Mevlüt Kısır, Hacı Mustafa Yılmaz, İbrahim Temel, Murat Ağaoğlu ve Mehmet Emin Elçi atandı.
Murat Ağaoğlu - 12.05.2016
Kahveciler, Değişime Ayak Uyduracak
Türkiye Kahveciler Kıraathaneciler ve Büfeciler Federasyonu Başkanı Murat Ağaoğlu, odaya kayıtlı üyelerinin başta kahveciler olmak üzere ayakta kalabilmeleri için değişime ayak uydurmaları gerektiğini belirtti.
Murat Ağaoğlu - 08.01.2016
Ceza İnfaz Kurumu'ndan Futbol Turnuvası
Kurum Müdürü Mustafa Şen, Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahiner ve Ceza İnfaz Kurumundan sorumlu Cumhuriyet Savcısı Murat Ağaoğlu ile personelin izlediği final karşılaşmasında, ceza infaz kurumlarında görev yapan personelin, birlik ve beraberlik içerisinde olmalarının, bir araya gelerek bu tür etkinliklere katılmalarının, sevgi ve sevinçlerini paylaşmalarının gurur verici olduğunu belirterek, bu tür faaliyetlerin personellerin moral ve motivasyon sağladığını söyledi.
Murat Ağaoğlu - 21.02.2015
AK Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı Evin Bayraktar Ağaoğlu Açıklaması
Evin Bayraktar Ağaoğlu Ak Parti’den milletvekilliği aday adaylığını açıkladı.
Murat Ağaoğlu - 18.06.2014
Lüleburgaz Ülkü Ocakları Başkanlığına Bahadır Polat Atandı
Kıvılcım, gazetecilere yaptığı açıklamada, Murat Ağaoğlu'nun yeniden başkan olduğu 24.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Murat Ağaoğlu Haberleri | Murat Ağaoğlu Kimdir - Haberler - Murat Ağaoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Ağaoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. 2 doz aşı olmayanı kahvehanelere almayacağız diyen federasyon başkanı geri adım attı:
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 23:45:42. #1.14#

title