Muharrem İnce'den MHP Milletvekili Cemal Enginyurt'a 50 Bin Liralık Dava

Muharrem İnce'den MHP Milletvekili Cemal Enginyurt'a 50 Bin Liralık Dava

CHP'li Muharrem İnce, MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'a 50 bin liralık tazminat davası açtı. Enginyurt, sosyal medya hesabından İnce için ağır sözler sarf etti!

Eski CHP Yalova Milletvekili ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'a 50 bin liralık tazminat davası açtı. Davanın açıldığını ise Enginyurt kendisine ait sosyal medya hesabından duyurdu ve CHP'li İnce'ye sert tepki gösterdi.

DAVAYI SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Twitter hesabından açıklamalarda bulunan MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, şu ifadeleri kullandı:

"Muharrem İnce ve onun muhatabım bile olamayacak avukatı, hakkımda 50 bin liralık tazminat davası açmış. Ne yapacaksın o kadar parayı, hayalini kurduğun tavuk çiftliğini kuracak ve tavukçu Muharrem mi olacaksın? Avukat ve Muharrem İnce, benimle muhatap olacak adam değilsiniz zaten. Beka sorunu yok, zeka sorunu var diyerek bize hakaret edeceksin. Devlet Bahçeli ve MHP düşmanlığı yapacaksın. Cumhur İttifakı en büyük düşmanın olacak. Boş boş konuşacaksın. Biri sana çıkıp laf edince, mahkemeye vereceksin. Hadi oradan hadsiz. Asla susturamayacaksınız."

ENGİNYURT NE DEMİŞTİ?

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Ordu Akkuş Dernekler Federasyonu'nun bir programında yaptığı konuşmada CHP'li İnce'yi eleştirerek, "Biz beka diyoruz, tavukçu Muharrem diye bir salak var. 'Zeka sorunu' diyor. Senin nerende zeka var? Sende zeka yok ki oğlum zaten" ifadelerini kullanmıştı.