MUHARREM AKDEMİR HABERLERİ

Muharrem Akdemir haber, Muharrem Akdemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muharrem Akdemir

Doğum Tarihi 18.10.1948

Muharrem Akdemir Kimdir ?

ADAY - CHP - ZONGULDAK - MERKEZ 18 Ekim 1948 Devrek doğumlu olup, ilk, orta ve lise eğitimini Zonguldak İlinde tamamlayarak, Zonguldak Öğretmen Okulunu bitirmiştir. Öğretmenliğe 1970 yılında Merkez Tasmacı köyünde başlamış, sırasıyla Cengiz Topel İlkokulunda müdür yardımcılığı, Rat Cumhuriyet ve Zonguldak İlköğretim Okullarında Okul Müdürü olarak görev yapmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Muharrem Akdemir - 14.11.2019
2 kişinin öldüğü pazar çatısı çökmesinde eski başkan ve 6 kişiye hapis cezası
18 Ocak 2012 günü, Terakki Mahallesi'ndeki Soğuksu Pazaryeri'nin çatısının bir kısmı biriken kar nedeniyle çöktü. Pazar esnafı Fatma Sarıoğlu(44) ile Güngör Durmuş(57) hayatlarını kaybederken, 20 kişi yaralandı. Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında alınan bilirkişi raporunda, çatı yapılırken görevde olan yetkililer ile pazar yerinin yapımını üstlenen müteahhit firma kusurlu bulundu. Çatı çöktüğünde görevde olan Belediye Başkanı CHP'li Muharrem Akdemir hakkında ise, çatıdaki aksaklıklar konusunda kendisinin bilgilendirildiğine yönelik somut bilgiye rastlanmadığı gerekçesiyle İçişleri Bakanlığı tarafından soruşturma izni verilmedi.
Muharrem Akdemir - 14.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ -12
18 Ocak 2012 günü, Terakki Mahallesi'ndeki Soğuksu Pazaryeri'nin çatısının bir kısmı biriken kar nedeniyle çöktü. Pazar esnafı Fatma Sarıoğlu(44) ile Güngör Durmuş(57) hayatlarını kaybederken, 20 kişi yaralandı. Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında alınan bilirkişi raporunda, çatı yapılırken görevde olan yetkililer ile pazar yerinin yapımını üstlenen müteahhit firma kusurlu bulundu. Çatı çöktüğünde görevde olan Belediye Başkanı CHP'li Muharrem Akdemir hakkında ise, çatıdaki aksaklıklar konusunda kendisinin bilgilendirildiğine yönelik somut bilgiye rastlanmadığı gerekçesiyle İçişleri Bakanlığı tarafından soruşturma izni verilmedi.
Muharrem Akdemir - 08.03.2019
Planlama Müdürü, İntiharından Önce 'Hakkınızı Helal Edin' Yazmış
Muhammet Uğur E. için bugün Zonguldak Valiliği önünde tören düzenlendi. Törene Vali Erdoğan Bektaş, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, İl Jandarma Komutanı Gökhan İnan, siyasi partilerin temsilcileri, daire müdürleri ve Muhammet Uğur E.
Muharrem Akdemir - 03.03.2019
Aday Listeleri Kesinleşti
CHP'de Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir'in yerine Şenol Şanal, Kırklareli'de Mehmet Siyam Kesimoğlu yerine Mehmet Tuna Soykan, Sinop'ta Baki Ergül yerine Barış Ayhan aday gösterildi.
Muharrem Akdemir - 01.03.2019
Kozlu'daki Grizu Faciasının 27. Yılı
Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Kozlu Müessese Müdürlüğü'nde 3 Mart 1992'de 263 maden işçisinin hayatını kaybettiği grizu faciası dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muharrem Akdemir - 20.02.2019
Kazada Ölen Mert'in İsmi Müzik Sınıfında Yaşatılacak
Kazada ölen Mert'in ismi müzik sınıfında yaşatılacak Oğlunun piyanosuyla hayata tutunan baba, ilkokula müzik sınıfı yaptırdı ZONGULDAK - Zonguldak'ta 5 yıl önce meydana gelen kazada işçi servisinin altında motosikletiyle 10 metre sürüklenerek hayatını kaybeden 23 yaşındaki Mert Çebi'nin ismi babasının yaptırdığı müzik sınıfında yaşatılacak. 23 yaşındaki Mert Çebi, 21 Şubat 2014 günü yeni aldığı 67 DU 859 plakalı motosikletiyle Zonguldak-İstanbul karayolu üzerinde seyrederken, G.G. idaresindeki 34 GG 5287 plakalı otomobille çarpıştıktan sona karşı şeride geçerek İ.K.'nin kullandığı 67 ND 038 plakalı işçi servisinin altında 10 metre sürüklenerek hayatını kaybetmişti. Oğlunun odasındaki piyanosunu çalmaya başlamasıyla birlikte müziğe olan ilgisini artıran baba Mehmet Çebi, oğlunun adını Yayla İlkokulu'nda yaşattı. Okulun müzik sınıfını yeniden dizayn ettirdi. Sınıfa piyano, gitar, elektronik davul gibi müzik aletlerinin yanı sıra sınıfın tefrişatını da yaptıran baba Mehmet Çebi ve beraberindekiler sınıfın açılışını törenle gerçekleştirdi. Öğrencilerin müzik dinletilerinin de yer aldığı açılış töreninde Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından da baba Çebi'ye plaket ve teşekkür belgesi verildi. Törende duygu dolu anlar yaşayan baba Mehmet Çebi, "Mert 8 yaşından beri müzikle uğraşıyordu. İyi bir müzisyen oldu. İyi bir öğrenci oldu. O'nu güzel yetiştirdik. Sonra elim bir kaza sonucu kaybettik. Evde piyanosu vardı. Piyano dururken ben de onun hatırasına piyano öğreneyim dedim. Oğlumun peşinden gitmeye çalıştım. Her çocuk babasının peşinden gider bende tersi oldu. Oğlumun peşinden gitmeye çalıştım. Müzikle tanıştım, Piyano hocam okulda böyle bir ihtiyaç olduğunu söyledi. Oğlumun anısını yaşatmak için eşimle konuştum. Biz de destek olmak için bu işe giriştik. Güzel bir iş oldu. Çok mutluyuz. Sınıfa oğlumuzun adının verilmesi için de mutluyuz. Müzik öğretmenimize de çok teşekkür ediyorum" dedi. Öte yandan açılış törenine Mert Çebi'nin annesi Özlem Çebi, TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Milli Eğitim Şube Müdürleri ve davetliler katıldı.
Muharrem Akdemir - 14.02.2019
Zonguldak'ta "Yöneticilerin Eğitimi" Semineri
Seminerin ardından Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, bayan personele gül takdim etti.
Muharrem Akdemir - 06.02.2019
Vali Erdoğan Bektaş'tan İş İstedi
Vali Erdoğan Bektaş, trafikte yaya önceliği bilincinin yaygınlaştırılması amacıyla gerçekleştirilen yürüyüşün ardından valilik önündeki programa katıldı. Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, İl Emniyet Müdürü Metin Turanlı ve İl Jandarma Alay Komutanı Albay Gökhan İnan ile birlikte sohbet eden Vali Bektaş'ın yanına daha sonra Hicran Üzerli gelerek kendisinden iş talebinde bulundu.
Muharrem Akdemir - 04.02.2019
Şehrin Simgesi Olacaktı, 13 Yıldır Bir Çivi Çakılmadı
BELEDİYE BAŞKANI PROJE HAYATA GEÇİRİLMELİ Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, lavuar alanındaki sorunun çözülmesi durumunda belediyenin yaptığı projeyi hayata geçirmek istediklerini söyledi.
Muharrem Akdemir - 28.01.2019
Kentin Nefes Alacağı Alan Olacaktı, Çöplük Oldu
'DEREDEN GELEN KİRLİLİK LİMANI DOLDURUYOR' Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir de yıkılan bölgenin devletin tasarrufunda olduğunu söyledi.
Muharrem Akdemir - 09.01.2019
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Muharrem Akdemir - 06.01.2019
Sarıkamış Şehitleri Zonguldak'ta Anıldı
Sarıkamış'ta şehit düşen Mehmetçikleri anmak için toplanan grup, Milli Egemenlik Caddesi'nden yürüyüşe başladı. Yürüyüşe, Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Ak Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, İl Jandarma Komutanı Albay Gökhan İnan, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Muharrem Akdemir - 04.01.2019
Bir Bölümü 'Yanlışlıkla' Yıkılan Tarihi Bina Tamamen Yıkıldı
Zonguldak Belediyesi, geçen Temmuz ayında, kullanılmayan ve yıkılma tehlikesi bulunan 76 bina için yıkım kararı aldı. Yıkım kararı alınan yapılar arasında Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı Kültür Varlıklarını Koruma Kurulu Karabük Bölge Müdürlüğü tarafından koruma altında olan Mithatpaşa Mahallesi Sağlık Sokak'taki tarihi Fransız evlerinden biri de vardı. Belediye ekiplerinin tarihi binada başlattığı yıkım çalışması, mahalle sakinlerinin şikayeti üzerine Koruma Kurulu tarafından durduruldu. Ancak binanın bir bölümünün iş makinesi tarafından yıkıldığı belirlendi. Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, binanın 'yanlışlıkla' yıkıldığını ifade etti.
Muharrem Akdemir - 01.12.2018
Tüm Bireyler Eşit Hak ve Özgürlüklere Sahiptir"
Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, toplumdaki tüm bireylerin eşit hak ve özgürlüklere sahip olduğuna işaret ederek, "Engelli vatandaşlarımızın yaşama sevincini yitirmeden mutlu bir yaşam sürmeleri için çaba sarf etmeliyiz" değerlendirmesinde bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Muharrem Akdemir Haberleri | Muharrem Akdemir Kimdir - Haberler - Muharrem Akdemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muharrem Akdemir kimdir, hayatı ve biyografisi. Benzin döktüğü soba evi yaktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.9.2021 11:28:49. #1.15#

title