Müge Anlı'nın 14 yaşında evlenen kadına verdiği tepki Twitter'da gündem oldu

Müge Anlı'nın 14 yaşında evlenen kadına verdiği tepki Twitter'da gündem oldu

21.11.2019 09:54 | Son Güncelleme: 21.11.2019 10:02

Müge Anlı, 14 yaşında kaçarak evlendiği eşinin kendisini aldattığını söyleyerek programına çıkan kadına "Yani biz sınavda ter dökerken sen kısır yiyordun görümcelerinle" dedi. Müge Anlı'nın canlı yayında kadına söyledikleri Twitter'da gündem oldu.

Afyonkarahisar'da yaşayan Sultan Kurum, ailesinin onayı olmadığı 12 yaşındayken anlaştığı eşi ile 14 yaşında evlendi. Müge Anlı'nın canlı yayına katılan Kurum, 31 yaşındaki eşi Metin Kurum ile 14 yaşındaki oğlu Yunur Emre'nin kaybolduğunu iddia etti. Sultan Kurum ile Müge Anlı arasındaki diyalog ise canlı yayına damga vurdu.

EŞİNİN YASAK AŞK YAŞADIĞINI SÖYLEDİ

Eşi ve oğlunun soba almaya gidiyorum diyerek evden ayrıldıklarını ve bir daha geri dönmediklerini belirten Sultan Hanım'ın anlattıkları herkesi şaşkına çevirdi. Sultan Kurum, eşinin ortadan kaybolmadan 1 ay önce Selda isminde bir kadınla yasak aşk yaşamaya başladığından şüphe duyduğunu söyledi.

CANLI YAYINA BAĞLANARAK SULTAN KURUM'U SUÇLADI

Yayına bağlanan Metin Bey, oğlunun yanında olduğunu ve eşinden boşanmak istediğini söyledi. Sultan Hanım'ı suçlayan Metin Kurum, yeni bir hayat kurmak istediğini söyledi.

"BİZ SINAVDAYKEN SEN KISIR YİYORDUN"

Sultan Kurum, canlı yayına telefonla bağlanan eşine oğlunun sağlık durumunu sormadan önce başka konular açarak tepki gösterdi. Kurum'un anlattıklarına sinirlenen Müge Anlı ise "Yani biz sınavda ter dökerken sen kısır yiyordun görümcelerinle" diyerek erken evlenmesine tepki gösterdi.

TWITTER'DA GÜNDEM OLDU

Müge Anlı'nın Sultan Kurum'a verdiği tepki ise Twitter'da gündem oldu. Kısa sürede trend listelerinin üst sıralarında yer alan Müge Anlı için şu yorumlar yapıldı:

Müge Anlı'nın 14 yaşında evlenen kadına verdiği tepki Twitter'da gündem oldu
Haber Yorumları (81)
ADINIZI YAZIN: kıskananlar çatlasın. . . . .
ADINIZI YAZIN: normalde programm iyi ama durmadan hep okumayi öne sürmesi artik cok sacma geliyor. Gerci kendim okudum ve senelerdir calisiyorum , bu aldatilan kimseyi iyi bir duruma düsürmez. Bu zamanda okumanin eskisi kadar bir anlami kalmadi, herkes kendini bilgilendirir. Bunu bir okul öncesi ögretmen olarak yaziyorum.
HULK: müge de reyting almak için kadını aşagılamış çıkarma ozaman programına
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title