Müge Anlı'da şaşkına çeviren dolandırıcılık! 300 kilo altın için 600 rekat namaz kıldılar

Müge Anlı'da şaşkına çeviren dolandırıcılık! 300 kilo altın için 600 rekat namaz kıldılar

Nişanlısı tarafından dolandırıldığını söyleyerek babasıyla Müge Anlı'nın programına çıkan genç kadının yaşadıklarını anlatmasıyla birçok dolandırıcı mağduru olan kişi programa dahil oldu. Dolandırıldığını söyleyen Musa Cihangir, "300 kilo altın için 600 rekat namaz kıldım" dedi.

05.02.2020 15:52 | Son Güncelleme: 06.02.2020 12:20

İzmir'de ailesiyle birlikte yaşayan Adile Yeşilgöz, nişanlısı tarafından dolandırıldığını iddia ederek babası Mehmet Hayri Yeşilgöz ile Müge Anlı'nın programına konuk oldu. Canlı yayında yaşadığı dolandırıcılığını anlatan aile 'evinizde büyü var, bozmamız lazım' yalanına inanarak ve 350 bin TL dolandırıldığını söyledi. Bunun üzerinepek çok kişi programa bağlanarak kendilerinin aynı kişiler tarafından farklı yöntemlerle dolandırıldığını söyledi.

DOLANDIRILAN İNSANLAR BİR BİR ARADI

Sosyal medyada tanıştığı İhsan Çapar isimli kişi ile nişanlanan Adile Yeşilgöz, 'evinizde büyü var, bozmamız lazım' yalanına inanarak ve 350 bin TL dolandırıldığını anlattı. Baba-kızın ardından Türkiye'nin dört bir yanından insanlar aynı yöntemle dolandırıldığını iddia eden birçok kişi, Anlı'nın programına başvurdu.

ALTIN BULMAK İÇİN BİNLERCE LİRA HARCADI

İhsan Çapar'ın kendisine 300 kilo altın vaadinde bulunduğunu söyleyen Musa Cihangir, yaptığı açıklamalarla izleyenleri şaşırttı. Neytullah Bozkurt, altınlarını ve paralarını evleneceğini düşündüğü kadına verirken, Musa Cihangir ise altın bulmak için harcadığı paraları anlattı. Neytullah BozkurT "Önce beni kadınla tanıştırdılar. Bir gün onun evinde, ardından ertesi gün kendi evimde kaldım. Sürekli beni 'evimize git boş kalmasın' diye gönderiyordu. Ben de en sonunda gitmeyeceğim kalacağım dedim. 'Yok gideceksin' dedi."

300 KİLO ALTIN İÇİN 600 REKAT NAMAZ KILDILAR

Müge Anlı Musa Cihangir'in de 300 kilo altınla kandırıldığını belirterek harcadıklarını aktardı. Müge Anlı, "105 bin dolar toplamışsınız, tarlasını satmış, 100 tane koyun, 1 traktör ve 1 araba satmış. 70 bin TL'ni de verdin." diyerek Cihangir'in verdiklerini açıkladı. Cihangir, Anlı'nın "Bunların karşılığında size ne vermeyi vadetti?" sorusuna da "Yüzde 35 bana, 65 Musa'ya. Bir de ortak olması için Neytullah bana 35 bin dolar borçlandı. Senet bende." dedi. Dikkat çeken açıklamalar yapan Musa Cihangir "300 kilo altın için 600 rekat namaz kıldık" şeklinde konuştu.

Müge Anlı'da şaşkına çeviren dolandırıcılık! 300 kilo altın için 600 rekat namaz kıldılar
Haber Yorumları (40)
LAEDRİ: Dininizi iyi öğrenin yoksa yaşadığınızı din zannedersiniz .
YURTSEVER: Vay be nasıl bir Müslüman Ülkeysek artık namazı bile rüşvetle kılar hale geldik. Allah sonumuzu hayreylesin.
SİYANÜR: Namazını altına satarsan seni de satarlar yavrumm. Sen git nikahsız kadının evinde yat kalk utanma. Deseydin ya altın nedir ben 1 dakika Hazreti Allah ı göreceğimi bilsem evimi de kendimi de malımı da veririm. Uyanık
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Şu an buradasınız: Müge Anlı'da şaşkına çeviren dolandırıcılık! 300 kilo altın için 600 rekat namaz kıldılar - Magazin
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.8.2020 21:25:02. #1.15#
title