Mudo Haberleri

Mudo haber, Mudo son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mudo - 05.12.2019
Perakende Güneşi 2019 Ödülleri Sahiplerini Buldu
Perakende Güneşi 2019 Ödülü'ne hak kazananlar; * Yaşam Boyu Onur Ödülü Beyti Güler – Beyti Kurucusu * En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü Didem Aydın Zorlu Gayrimenkul Genel Müdürü Mete Yurddaş Watsons Türkiye Genel Müdürü *ATÜ Perakendeye Katkı Özel Ödülü Gizia Gate * En Başarılı Müşteri Deneyimi Tadında Anadolu * En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması Ödülü (Poldy Sponsorluğunda) Tab Gıda Perakende sektörünün en prestijli ödülü olarak kabul edilen 'Perakende Güneşi Ödülleri'nin jürisi de sektörün en özel isimlerinden oluşuyor. Jüride; MTD Temsilcisi, Moda Tasarımcısı Eda Güngör, KMD Temsilcisi Zorlu Tekstil Genel Müdürü Erkmen Onbulak, ATÜ Genel Müdürü Ersan Arcan, TMD Temsilcisi Make A Wish Türkiye CEO'su Füsun Kuran, Poldy Kurucu ve Yönetici Ortağı Kadri Demir, GPD Temsilcisi Özay Hukuk Bürosu Kurucusu Merter Özay, OPET Pazarlamadan Sorumlu GMY Murat Zengin, TPF Temsilcisi Altun Bilekler YKB Mustafa Altunbilek, AYD Temsilcisi Ece Türkiye CFO'su ve GM'si Nuri Şapkacı, BMD Temsilcisi Mudo YKB Ömer Taviloğlu, ATÜ İş Destekten Sorumlu GMY Pınar Şener Harput, MOSDER Temsilcisi Vettore Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Karaoğlan, Akinon Kurucu Ortağı ve CEO'Su Tolga Tatari, BÜYEM Müdürü Yrd.
Mudo - 21.12.2017
'Perakendede İnovasyon Ödülleri' Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci'nin Katıldığı Törenle...
Nord Holding Türkiye CEO'su Servet Topaloğlu'nun moderatörlüğünde gerkçekleştirilen "Duayenler ve İnovasyon" başlıklı panele Kığılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı, Mudo kurucusu ve onursal başkanı Mustafa Taviloğlu, LC Waikkiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, Derimod Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Zaim ve Boyner Genel Müdürü Serdar Sunay konuşmacı olarak katıldı.
Mudo - 21.12.2017
'Perakendede İnovasyon Ödülleri' Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci'nin Katıldığı Törenle...
Nord Holding Türkiye CEO'su Servet Topaloğlu'nun moderatörlüğünde gerkçekleştirilen "Duayenler ve İnovasyon" başlıklı panele Kığılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı, Mudo kurucusu ve onursal başkanı Mustafa Taviloğlu, LC Waikkiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, Derimod Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Zaim ve Boyner Genel Müdürü Serdar Sunay konuşmacı olarak katıldı.
Mudo - 21.12.2017
Ek Bilgi ve Görüntülerle) "Perakendede İnovasyon Ödülleri" Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci'nin...
 Nord Holding Türkiye CEO'su Servet Topaloğlu'nun moderatörlüğünde gerçekleştirilen "Duayenler ve İnovasyonö başlıklı panele Kığılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı, Mudo kurucusu ve onursal başkanı Mustafa Taviloğlu, LC Waikkiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, Derimod Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Zaim ve Boyner Genel Müdürü Serdar Sunay konuşmacı olarak katıldı.
Mudo - 21.12.2017
Panel Konuşmalarıyla Yeniden) - 'Perakendede İnovasyon Ödülleri' Gümrük ve Ticaret Bakanı...
 Nord Holding Türkiye CEO'su Servet Topaloğlu'nun moderatörlüğünde gerkçekleştirilen "Duayenler ve İnovasyon" başlıklı panele Kığılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı, Mudo kurucusu ve onursal başkanı Mustafa Taviloğlu, LC Waikkiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, Derimod  Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Zaim ve Boyner Genel Müdürü Serdar Sunay konuşmacı olarak katıldı.
Mudo - 05.08.2017
1- Bodrum'da 100 Milyon Dolarlık Proje, Sertap Erener Konseriyle Tanıtıldı
Sera Group'un bir iştiraki olan ve Peska Turizm Yatırım A.Ş. tarafından inşaatına başlanan ve 2019 yılında tamamlanması beklenen 100 milyon dolar değerindeki projenin tanıtımı, Yalıçiftlik Mahallesi Barbaros Koyu'ndaki rezidansların bulunduğu bölgede yapıldı. 75 dönüm arazi üzerinde inşa edilen Barbaros Reserve-Bodrum Residences projesinin tanıtım kokteyline; aralarında Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Bila, köşe yazarları Sedat Ergin ve Ertuğrul Özkök, Işıl Club Bodrum Genel Müdürü Emir Bağ, Trabzonspor eski Kulüp Başkanı Sadri Şener, eşi Damla Şener, Mudo Yöneticisi Mustafa Tavillioğlu, Galatasaray Kulübü eski yöneticilerinden Abdürrahim Albayrak, eşi Şükran Albayrak, Bodrum Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Kocadon, eşi Hülya Kocadon, kızı İpek Kocadon'un da bulunduğu yaklaşık 500 davetli katıldı.
Mudo - 01.05.2017
Tasarım Tomtom Sokakta'nın Bu Yılki Teması 'Yukarı Bak'
Beyoğlu'nun en dikkat çeken ve sokak kültürüyle gelişen bölgesi Tomtom Mahallesi, 11-14 Mayıs 2017'de tasarım ve yaratıcılık üzerinde iddiasını sürdüren Tasarım Tomtom Sokakta etkinliğine yine ev sahipliği yapıyor. İlki geçen yıl düzenlenen ve gördüğü büyük ilgi nedeniyle geleneksel olarak yılda iki kez düzenlenmesine karar verilen Tasarım Tomtom Sokakta; Tomtom Mahallesi'nin yaratıcı havasını güçlendirecek. Etkinlik, geçen yıl olduğu gibi Tomtom Design Management Şirket ortakları Hakan Kodal, Bahar Korçan, Serra Arıkök ve Ayşegül Temel inisiyatifinde hayata geçecek. Tasarım Tomtom Sokakta etkinliği bu yol QNB Finansbank ana sponsorluğu, Jotun, Mastercard, Mudo, Orta Anadolu, TTG sponsorluğu ve Moda Tasarımcıları Derneği, İtalyan Lisesi, Tasarım Vakfı ve White and Soft işbirliğiyle gerçekleştirilecek.
Mudo - 20.01.2016
Zorlu'daki Mağazamla Cizre'deki Arasında Fark Yok"
Buradan anladık ki ürün eğitimini eksik vermişiz. Şimdi biz Şırnak'ta ya statik dolap satıyoruz ya da yaklaşık 5 bin liralık en pahalı dolabı satıyoruz. Bu dolabı en fazla sattığımız yer de orası. Cepheye çıktığınız zaman ihtiyacı görüyorsunuz." Toplantı kapsamında, "Yaşam Boyu Başarı Ödülü"nü alan Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, ?"Genç Liderler Ödülü"nü alan Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, "Perakendeye Katkı Ödülü"nü alan Mudo Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Taviloğlu ile "ATÜ Özel Ödülü"nün sahibi Vakko Üst Yöneticisi Jaklin Güner, "En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması Ödülü"nü alan LCWaikiki Eğitim Müdürü Nilüfer Bozkurt da sektörel deneyimlerini paylaştı.
Mudo - 23.11.2015
Marka Konferansı 16-17 Aralık'ta İstanbul'da Yapılacak
Konuşmacılar arasında yazar, gazeteci ve aktivist Fatima Butto, Londra Tasarım Bienali'nin Başkanı Chris Turner, fotoğrafçı Perou, Caroline Koç, Nil Banu Yentür, Mudo Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Taviloğlu, psikoterapist ve yazar Guy Winch, psikiyatr Prof.
Mudo - 13.11.2015
İzmir'in MaviBahçe'si 14 Kasım'da Açılıyor:
Dünyaca ünlü markalar MaviBahçe'de MaviBahçe, 200'ün üzerinde ulusal ve uluslararası markaya ev sahipliği yapıyor. Beymen, Vakko, Koton, LC Waikiki, DeFacto, Mango ve Marks&Spencer'ın da aralarında yer aldığı, modaya yön veren markaların yanında, Macrocenter, TeknoSA, D&R, Fun Time, Tepe Home, Mudo Concept ve IMAX teknolojisi ile Cinemaximum da alışveriş merkezi için çekim gücü oluşturuyor.
Mudo - 10.10.2015
" Türk Kadının Stili Sade ve Güçlü"
Yenilenen Mudo Collection kadın koleksiyonunu global moda trendlerine göre modernize ederek tasarladığını belirten Saraçoğlu:"Koleksiyonu ortaya çıkarırken şehirli kadından ilham aldık.
Mudo - 20.09.2015
Sanko Park Gazileri Ağırladı
SANKO PARK Kent merkezinde, 127 bin metrekare inşaat alanı ve 55 bin 488 metrekare kiralanabilir alana sahip olan Sanko Park' ın marka karmasında H&M, YKM, Fabrika, Network, Paşabahçe, Mudo, Beymen, Beymen Club, W Collection, Big Chefs, Marks&Spencer, Swarovski, LCW, Teknosa, D&R, Twist, Toyzz Shop, Migros, İpekyol, DeFacto, Mango, Koton, flo, Stefanel ve dominos pizza gibi markaların yanı sıra, Sanko Sanat Galerisi yer alıyor.
Mudo - 04.09.2015
Kahramanmaraş Piazza'da Final İndirimler için Son Şans
Her zevke her bütçeye uygun Modern erkeğin yaşam tarzına ilham veren Piserro'nun yüzde 50'ye varan indirim uyguladığı fırsat günlerinde, Mudo Collection yüzde 70'yi bulan "Büyük yaz indirimi" ile müşterilerini karşılıyor.
Mudo - 01.09.2015
Tav ve Mudo Concept, Bodrum'da İşbirliği Yaptı
TAV İşletme Hizmetleri'nin Milas Bodrum Havalimanı iç hatlar terminalinde hizmete sunduğu "Bodrum Evi" temalı özel yolcu salonunun tasarımını Mudo Concept yaptı.
Mudo - 06.08.2015
Perakende Liderleri, Mapıc 2015 Öncesi Bir Araya Geldi
Aközer, 2014'te ilk kez kurulan Turkish Brands standına 8 firmanın katıldığını, bu yıl bu sayının 20'ye yükselmesini beklediklerini belirterek, şu an itibariyle Turkish Brands standında uluslararası temsili tercih eden firmaların Avva, Chakra, Collezione, Damat Tween, Faik Sönmez, Karaca Porselen, Kiğılı, Mavi, Penti, Mudo ve So CHIC olduğu bilgisini verdi.
Mudo - 05.06.2015
Üniversite Sanayi İş Birliği
Arçelik, Pegasus, Unilever, Mudo, Eti Gıda, Tepe Home, Man, Enerjisa, Havelsan, Anadolu Jet, LCW gibi sanayi devlerinin katılımlarıyla gerçekleşen çalışmanın bu yıl 13.sü gerçekleşti.
Mudo - 29.05.2015
Venedik'teki "MİLİON Taşı" Sergisinin Başarısı İstanbul'da Kutlandı
Ahmet Güneştekin'in ev sahipliği yaptığı kutlamaya Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Taçyıldız, Mudo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Taviloğlu, Demsa Yönetim Kurulu Başkanı Demet Sabancı Çetindoğan'ın ve FİBA Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin'in aralarında bulunduğu iş, kültür, sanat ve cemiyet dünyasının önemli isimleri katıldı.
123
title