MÜCAHİT DURMUŞOĞLU HABERLERİ

Mücahit Durmuşoğlu haber, Mücahit Durmuşoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mücahit Durmuşoğlu

Mücahit Durmuşoğlu

Doğum Yeri Osmaniye /
Doğum Tarihi 1.1.1965

Mücahit Durmuşoğlu Kimdir ?

1965 yılında Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde doğan Mücahit Durmuşoğlu, yüksek lisansını İşletme Yönetimi ve Organizasyon üzerine yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mücahit Durmuşoğlu - 14.09.2021
AK Parti Osmaniye Milletvekili Durmuşoğlu'ndan demir yolu müjdesi
AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, TCDD 6. Bölge Müdürlüğü'nce hazırlanan Adana İmamoğu, Kozan ve Osmaniye Kadirli Demir Yolu Bağlantısı Projesi'nin Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) raporunda kararın olumlu olarak alındığını belirtti.
Mücahit Durmuşoğlu - 12.09.2021
Osmaniye'de orman yangınlarında zarar görenlere 170 bin liralık destek sağlandı
AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, temmuz ayında yaşanan iki orman yangınında zarar gören vatandaşlar için 170 bin liralık destek verildiğini belirtti.
Mücahit Durmuşoğlu - 03.09.2021
Osmaniye'de 133 çiftçiye toplam 4000 adet Plastik Zeytin Kasası Dağıtıldı
Zeytin Hasadında Plastik Kasa Kullanımın Yaygınlaştırılması Projesi kapsamında 133 çiftçiye toplam 4000 adet plastik zeytin kasası dağıtıldı. İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde düzenlenen dağıtım törenine Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya, siyasi parti temsilcileri ve zeytin üreticileri katıldı.
Mücahit Durmuşoğlu - 25.08.2021
AK Parti'li Durmuşoğlu'ndan Yarbaşı Belediye Başkanı Kaynar'ın iddialarına ilişkin açıklama
AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu,"Geçtiğimiz günlerde CHP'li Yarbaşı Belediye Başkanı Mustafa Kaynar'ın Sayın Cumhurbaşkanı'mızı, AK Parti teşkilatlarımızı ve şahsımı hedef alan hezeyan dolu açıklamalarını şaşkınlıkla izledim.
Mücahit Durmuşoğlu - 04.08.2021
Azra Gülendam Haytaoğlu'nun Cenazesi Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde Toprağa Verildi
Antalya'da cinayete kurban giden Azra Gülendam Haytaoğlu'nun cenazesi Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde toprağa verildi. Düzenlenen cenaze törenine; Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mücahit Demirtaş, Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya, Baro Başkanı İbrahim Halil Yavuzdoğan, Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık, Kadirli Belediye Başkanı Dr.
Mücahit Durmuşoğlu - 01.08.2021
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Derya Yanık Karatepe, Kızyusuflu ve Kazmaca Köylerinde Yangından Zarar Gören Vatandaşlarımızı Ziyaret Etti
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Derya Yanık, Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekillerimiz Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya ile birlikte Karatepe, Kızyusuflu ve Kazmaca Köylerinde yangından zarar gören vatandaşlarımızı ziyaret etti.
Mücahit Durmuşoğlu - 31.07.2021
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sayın İhsan Selim Baydaş, Osmaniye Valiliği'ni Ziyaret Etti
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sayın İhsan Selim Baydaş, Osmaniye Valiliğini ziyaret etti. Beraberinde Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Emre Topoğlu ile birlikte Osmaniye Valiliğini ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sayın İhsan Selim Baydaş Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul, İl Emniyet Müdür Vekili Murat Sönmez, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu, AK Parti Osmaniye İl Başkanı Seydi Gülsoy tarafından karşılandı.
Mücahit Durmuşoğlu - 31.07.2021
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sayın İhsan Selim Baydaş, Yangın Kontrol Merkezini Ziyaret Etti
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sayın İhsan Selim Baydaş, Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya ile birlikte, yangın kontrol merkezini ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Mücahit Durmuşoğlu - 30.07.2021
Vali Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Durmuşoğlu ve Kaya, Karatepe Köyünde Yangından Zarar Gören Vatandaşlarımızı Ziyaret Ettiler
Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya, Karatepe Köyünde söndürme çalışmaları devam eden yangın bölgesinde yaptıkları incelemelerin ardından, Karatepe Köyünde yangından zarar gören vatandaşlarımızı ziyaret ettiler.
Mücahit Durmuşoğlu - 13.07.2021
AK Partili Durmuşoğlu: "15 Temmuz, biz olduğumuzun, omuz omuza verdiğimizin, güçlü bir ilanıdır"
AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, "15 Temmuz, biz olduğumuzun, bir olduğumuzun, omuz omuza verdiğimizin, Türkiye olduğumuzun güçlü bir ilanıdır.
Mücahit Durmuşoğlu - 21.06.2021
Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Protokol Mensupları, Temel Kazı Çalışmaları Başlayan Kadirli Kaymakamlığı Hizmet Binası Arazinde İncelemelerde Bulundu
Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Protokol Mensupları, temel kazı çalışmaları başlayan Kadirli Kaymakamlığı Hizmet Binası arazinde incelemelerde bulundu. Vali Yılmaz'ın incelemelerinde Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mesut Ovalı, Kadirli Belediye Başkanı Dr.
Mücahit Durmuşoğlu - 21.06.2021
Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Protokol Mensupları, Alevi Kültür Dernekleri Kadirli Cemevi'ni Ziyaret Ettiler
Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve Protokol Mensupları, Alevi Kültür Dernekleri Kadirli Cemevi'ni ziyaret ettiler. Ziyarette Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık, Kadirli Belediye Başkanı Dr.
Mücahit Durmuşoğlu - 21.06.2021
Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Kadirli'deki Hasan Dede Türbesi'nde İncelemelerde Bulunarak Restorasyon ve Çevre Düzenlemesi Çalışmaları Hakkında Bilgi Aldı
Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Kadirli İlçesindeki Hasan Dede Türbesinde incelemelerde bulunarak, yapılması planlanan Hasan Dede Makamı Restorasyonu ve Çevre Düzenlemesi hakkında bilgi aldı. Vali Yılmaz'ın inceleme ziyaretinde Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık, Kadirli Belediye Başkanı Dr.
Mücahit Durmuşoğlu - 08.05.2021
AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu Anneler Günü mesajı yayımladı
AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Anneler Günü dolayısla mesaj yayımladı.
Mücahit Durmuşoğlu - 28.04.2021
Aile Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Osmaniye'de şehit ailesini ziyaret etti
Şehidin babası Osman ve annesi Medine ile görüşen Bakan Yanık'a, Vali Erdinç Yılmaz, Belediye Başkanı Kadir Kara, AK Parti Osmaniye milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya ile diğer yetkililer eşlik etti.
Mücahit Durmuşoğlu - 26.04.2021
AK Parti'li Durmuşoğlu'ndan, HDP'nin 1915 olaylarıyla ilgili açıklamasına tepki Açıklaması
AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, HDP'nin, 1915 olaylarına ilişkin açıklamasına tepki göstererek, "Siz, önce sırtınızı dayadığınız PKK ve ASALA terör örgütü utancıyla yüzleşin.
Mücahit Durmuşoğlu - 05.04.2021
AK Parti'li Durmuşoğlu, emekli amirallerin hezeyanlarının milli iradeye ve taşıdıkları üniformaya saygısızlık olduğunu söyledi
AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, bazı emekli amirallerin açıklamasına ilişkin, "Emekli amirallerin bu hezeyanları hem milli iradeye hem bir dönem taşıdıkları üniformaya saygısızlıktır.
Mücahit Durmuşoğlu - 16.03.2021
AK Partili Durmuşoğlu, Türkiye'nin başarılarının salgın sonrasında da konuşulacağını söyledi
AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, "Çalışmalarımız neticesinde salgın öncesinde olduğu gibi salgın sonrasında da dünya, inşallah Türkiye'nin başarılarını konuşmaya devam edecektir.
Mücahit Durmuşoğlu - 03.03.2021
AK Partili Durmuşoğlu: "İnsan Hakları Eylem Planı, değişim ve reform iradesinin sürdüğünün açık bir örneğidir"
AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, daha güçlü bir toplum için hazırlanan İnsan Hakları Eylem Planı'nın, değişim ve reform iradesinin devam ettiğinin açık bir örneği olduğunu söyledi.
Mücahit Durmuşoğlu - 09.02.2021
AK Parti Osmaniye Milletvekili Durmuşoğlu, turp işçilerini ziyaret etti
AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Kadirli'de turp yıkama ve paketlemesi yapan işçileri ziyaret etti.
Mücahit Durmuşoğlu - 05.02.2021
Son dakika! AK Parti Osmaniye İl Kadın Kolları 6. Olağan Kongresi yapıldı
Şehit Mehmet Karacatilki Kültür Sanat ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın canlı bağlantıyla katıldığı AK Parti Osmaniye İl Kadın Kolları 6. Olağan Kongresi'nde, AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, AK Parti Osmaniye milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya ile partinin yönetim kurulu üyeleri ve partililer yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mücahit Durmuşoğlu Haberleri | Mücahit Durmuşoğlu Kimdir - Haberler - Mücahit Durmuşoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mücahit Durmuşoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Osmaniye Milletvekili Durmuşoğlu'ndan demir yolu müjdesi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 23:44:41. #1.14#

title