METİN MEMİŞ HABERLERİ

Metin Memiş Haberleri

Metin Memiş haber, Metin Memiş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Metin Memiş - 17.4.2019
Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Maski'de Görev Değişimi
Öte yandan Manisa Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları şu isimlerden oluştu; İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Zeynep Alıcıoğlu, Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, Etüt ve Projeler Dairesi Başkanı Kemal Burak Gürol, Kent Estetiği Dairesi Başkanı Ulvi Kaynak, Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Halis Satılmış, Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Mustafa Genç, Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Ersoy Arslan, Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Gençoğlu, İtfaiye Dairesi Başkanı Ergün Aksoy Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Öztozlu, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Fatih Öztürk, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Emine Karatepe, Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, Mezarlıklar Dairesi Başkanı Cevdet Üstündağ, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanı Mehmet Kara, Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanı Sibel Alkın, Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Metin Memiş, Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Zafer Kasal.
Metin Memiş - 26.2.2019
Hocalı Katliamının Kurbanları Manisa'da Anıldı
26 Şubat 1992'de Azerbaycan'ın Hocalı kasabasında yaşanan katliamda 83 çocuk, 106 kadın ve 70'den fazla yaşlı dâhil 613 soydaşımız tüm dünyanın gözü önünde Ermenilerce katledildi. Tarihe kara bir leke olarak düşecek katliamın 27. yıl dönümünde Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanlığı tarafından anma programı düzenlendi. Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi Lale Salonu'ndaki programı Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Metin Memiş,MHP İl Başkanı Ömer Baysal, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, MHP Yunusemre İlçe Başkanı Buğra Çelikkanat, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanı Mehmet Balaban, Cumhur ittifakının Yunusemre ve Şehzadeler Meclis Üyesi Adayları, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve çok sayıda vatandaş takip etti.
Metin Memiş - 7.2.2019
Sağlık-Sen Adana Şube Başkanlığına Bekir Nennioğlu Seçildi
4. Olağan Genel Kurulu, DSİ Misarfirhanesi'nde yapıldı. Genel Kurul Toplantısına Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, Genel Başkan Vekili Semih Durmuş, Eğitim Bir-Sen Adana Şube Başkanı Mehmet Sezer ve şube başkanlarının katılımıyla gerçekleşti.
Metin Memiş - 4.2.2019
Memur-Sen ve Hacı Bayram Veli Üniversitesinden Eğitimde İşbirliği
Konuşmaların ardından Memur-Sen ve Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı. İmza törenine Yalçın ve Tekin'in yanı sıra Memur-Sen Genel Başkan Vekili Metin Memiş, Genel Başkan Yardımcıları Günay Kaya, Mehmet Bayraktutar, Mehmet Emin Esen, Hacı Bayram Veli Üniversitesinden öğretim üyeleri ve akademisyenler katıldı.
Metin Memiş - 21.1.2019
Sağlık-Sen Başkanı Memiş: "Sağlık Bakanlığı Paydaşlarla Bir Araya Gelsin"
Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, "Şiddet en fazla acillerin önünde, yoğun bakımlarda, polikliniklerde oluyor.
Metin Memiş - 25.11.2018
25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü"
"Üzerimize düşen her şeyi yapmaya hazırız" Memur-Sen Genel Başkan Vekili ve Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş ise çalışanlarının yüzde 60'tan fazlası kadın olan bir teşkilatın temsilcileri olarak Mardin'de farkındalık oluşturmak adına program düzenlediklerini söyledi.
Metin Memiş - 8.11.2018
Büyükşehir'den Soma Personeline Ziyaret
Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, düzenlemiş olduğu ilçe ziyaretleri kapsamında Soma ilçesine gitti. Manisa Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Metin Memiş'in de eşlik ettiği ziyarette Mustafa Genç, ilk olarak Soma Muhtarlık İşleri Sorumlusu Can Doğan Cansever'i makamında ziyaret etti.
Metin Memiş - 4.11.2018
Sağlık-Sen Edirne Şubesi Olağan Genel Kurulu
Memur-Sen Genel Başkan Vekili ve Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, bir otelde düzenlenen genel kurulda, sendikalarının çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Metin Memiş - 4.11.2018
Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş: Sağlıkta Şiddete Kesin Tutuklama Geliyor
Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, Türkiye'de son 5 yılda 60 bin sağlık çalışanının sözlü ve fiziksel şiddete maruz kaldığını ifade ederek, "Bu kanun düzenlemesiyle birlikte tutuklu yargılama eğer meclisten geçerse kesin olacak.
Metin Memiş - 4.11.2018
Son 5 Yılda 60 Bin Sağlık Çalışanlı Şiddete Maruz Kaldı"
Memur-Sen Genel Başkan Vekili ve Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, "Son 5 yılda sağlık çalışanlarına 60 bin şiddet vakası yaşanmış, bunlardan 48 bini sözel, 12 bini de fiili şiddet. Bu çok ciddi bir oran." dedi.
Metin Memiş - 28.10.2018
Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş Siirt'te
Memur-Sen Genel Başkan Vekili ve Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, "103 yıl önce Sarıkamış'ta 90 bin vatan evladımız, ecdadımız donarak şehadet şerbeti içmişti.
Metin Memiş - 28.10.2018
Memur-Sen Genel Başkan Vekili Metin Memiş Açıklaması
Memur-Sen Genel Başkan Vekili Metin Memiş, "103 yıl önce Sarıkamış'ta 90 bin vatan evladımız, ecdadımız donarak şehadet şerbeti içmişti.
Metin Memiş - 13.10.2018
Sağlık Çalışanlarımız Kalite ve Memnuniyeti Zirveye Taşımıştır"
Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, "Kısıtlı imkanlar, uzun çalışma süreleri, yoğun nöbetler, yüksek riskli ve yıpratıcı çalışma ortamlarına rağmen, istisnasız bütün sağlık çalışanlarımız hayatını ortaya koyarak, sağlık hizmetlerinde kalite ve memnuniyeti zirveye taşımıştır.
Metin Memiş - 20.9.2018
Sağlık Çalışanları Bir Araya Geldi
Sağlık-Sen İstanbul 4 No'lu Şubesince düzenlenen Zeytinburnu'ndaki 1453 Çırpıcı Sosyal Tesisi'nde sağlık çalışanlarıyla katıldığı istişare toplantısında konuşan Memur-Sen Genel Başkan Vekili ve Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, Sağlık-Sen'in İstanbul'da Anadolu ve Avrupa yakaları ile üniversite şubeleri olmak üzere 3 şubelerinin bulunduğunu belirterek, 4 nolu şubeyi de oluşturduklarını söyledi.
Metin Memiş - 16.9.2018
Kimse Bu Milleti Dize Getiremeyecek"
Memur-Sen Genel Başkan Vekili ve Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, "Bugün yine ülkemiz üzerinde bir soğuk savaş estiriyorlar.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Metin Memiş Haberleri | Metin Memiş Kimdir - Haberler - Metin Memiş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Metin Memiş kimdir, hayatı ve biyografisi. İzmir depreminde görev alan daire başkanlıklarına teşekkür plaketi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.11.2020 08:31:21. #1.14#
title