METİN LEVENT YILDIZ HABERLERİ

Metin Levent Yıldız haber, Metin Levent Yıldız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Metin Levent Yıldız

Metin Levent Yıldız

Doğum Yeri Tunceli / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1970

Metin Levent Yıldız Kimdir ?

1970 yılında Tunceli‘nin Çemişgezek İlçesinde doğdu.. İlk, orta ve lise eğitimini Çemişgezek‘te bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. 1994 yılına kadar Çemişgezek Belediyesi’nde çalışmasının ardından medya kuruluşunda işletmecilik ve yöneticilik yaptı. Elazığ‘da esnaflık yapmaya zaman içerisinde aktif siyasetle ilgilenmeye başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Metin Levent Yıldız - 30.03.2021
Çemişgezek Belediye Başkanı Yıldız'dan hakkındaki "5 ay hapis cezasının onanmasına" ilişkin açıklama Açıklaması
Tunceli'nin Çemişgezek Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız, "görevi kötüye kullanma" suçlamasıyla yargılandığı davada yerel mahkemece verilen 5 ay hapis ve hak yoksunluğu cezasını Yargıtayın onamasına ilişkin açıklama yaptı.
Metin Levent Yıldız - 19.12.2019
Çemişgezek'te 5 taksi hattı için ihale yapıldı
Belediyeden yapılan açıklamada, ihalenin belediyenin toplantı salonunda, Başkan Metin Levent Yıldız'ında yer aldığı ihale komisyonunca yapıldığı belirtildi.
Metin Levent Yıldız - 31.03.2019
Tunceli Son
MERKEZToplam Sandık : 76Toplam Seçmen : 22.771Açılan Sandık : 66Açılan Sandık Oranı : % 86,84Kullanılan Oy : 15.629Geçerli Oy : 15.501Katılım Oranı : % 78,47PARTİADAYOY ORANIOY SAYISITKPFATİH MEHMET MAÇOĞLU% 32,315.009HDPNURŞAT YEŞİL% 28,394.401CHPYUSUF KENAN AYDIN% 20,973.
Metin Levent Yıldız - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Tunceli'de, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Metin Levent Yıldız - 13.01.2019
AK Parti'nin Tunceli Belediye Başkan Adayları Tanıtıldı
'TUNCELİ BÜYÜK BİR DEĞİŞİM İÇİNE GİRMİŞ HİZMETLER HALKI MUTLU ETMİŞTİR' İl Başkanı Tek'in ardından söz alan İstanbul Milletvekili ve MKYK Üyesi Mustafa Yeneroğlu ise kayyumlar tarafından kente yapılan hizmetlerin Tunceli'de büyük değişim yarattığını ve bu değişimin ve hizmetlerin devamı için AK Parti'li belediye başkanlığının Tunceli'ye yakışacağını belirterek şunları söyledi: "Sadece iki yılı geçmeyen bir zaman diliminde belki de Tunceli son 30-40 yılda almadığı hizmeti almıştır. Bunu sokakta takdir etmeyecek insan yoktur diye düşünüyorum. Demek ki, biz de bunu sadece orada bırakmayacağız. Birilerinden çekinen, korkan, birilerinin kimlik siyasetine alet olan kişi ve gruplara karşı demokratik iradenin en güçlü bir biçimde, kimlikten ziyade hizmetten yana olduğu, hizmetin olduğu yerde de herkesin kimliğini özgür bir biçimde yaşayabileceği bir ortam oluşturmakla hep birlikte mükellefiz. Tunceli büyük bir değişim içine girmiş hizmetler halkı mutlu etmiştir. AK Parti bu çalışmaları ile Tunceli'de belediyeyi kazanacağından ve hizmetlerini devam ettireceğinden hiçbir şüphem yoktur." Tunceli Belediye Başkan adayı Gökhan Arasan ise Tunceli'de yıllardır baskı altında tutulan halk iradesini hiçbir zaman istediği gibi sandığa yansıtmadığı o dönemlerin bittiğini ifade ederek, halkın bu kez doğru tercih yaparak AK Parti'yi seçeceğini söyledi.  Konuşmaların ardından Yeneroğlu, Tunceli'de AK Parti belediye başkanı adayı olarak belirlenen,Tunceli Belediye Başkan adayı, Gökhan Arasan, Pertek İlçe Belediye Başkan adayı Recai Vural, Çemişgezek İlçe Belediye Başkan adayı Metin Levent Yıldız, Mazgirt İlçe Belediye Başkan adayı Murat Becerikli, Nazimiye İlçe Belediye Başkan adayı Erkan Özdoğan, Ovacık İlçe Belediye Başkan adayı Turhan Kılınç, Pülümür İlçe Belediye Başkan adayı Şevket Tanık, Hozat İlçe Belediye Başkan adayı Songül Acar ile Mazgirt -Akpazar Belde Belediye Başkan adayı Murat Gerçek'i tanıtmasıyla program son buldu.
Metin Levent Yıldız - 13.01.2019
AK Parti'den Tunceli'de Aday Tanıtım Toplantısı
AK Parti'nin Tunceli'deki ilçe belediye başkan adayları şöyle: "Tunceli merkez, Gökhan Arasan. Hozat, Songül Acar. Nazımiye, Erkan Özdoğan. Mazgirt, Murat Becerikli. Ovacık, Turhan Kılıç. Pülümür, Şevket Tanık. Pertek, Recai Vural. Çemişgezek, Metin Levent Yıldız.
Metin Levent Yıldız - 29.09.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Metin Levent Yıldız - 18.09.2015
AK Parti'nin Milletvekili Adayları Belli Oldu
7 Haziran genel seçimlerinde AK Parti, Tunceli'den Mehmet Tunç ve Ali Ulvi Seyrek'i aday göstermişti. 1 Kasım seçimleri ise AK Parti'nin tercih ettiği isimler Ali Ulvi Seyrek ve Metin Levent Yıldız oldu.
Metin Levent Yıldız - 18.09.2015
AK Parti'nin Milletvekili Aday Listesi
AK Parti'nin, 1 Kasım Genel Seçimleri için hazırladığı milletvekili aday listesi Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanlığı'na sunuldu.
Metin Levent Yıldız - 18.09.2015
AK Parti Aday Listesi Belli Oldu
AK Parti milletvekili aday listesi YSK’ya teslim edildi.
Metin Levent Yıldız - 17.11.2014
Çemişgezek'te TOKİ'nin Yaptığı Konutlar
  "Bu evi, bir rant olarak ifade etmek mümkün değildir" Eski Çemişgezek Belediye Başkanı Metin Levent Yıldız da milletvekili Ataş'a yapılan eleştirilere değinerek, "Çemişgezek TOKİ evlerinde bir Milletvekilimizin halkımızın teveccühüyle almış olduğu bu evi, bir yolsuzluk, bir rant olarak ifade etmek mümkün değildir" ifadesini kullandı.
Metin Levent Yıldız - 13.11.2014
Tunceli'de Milletvekiline Konut Tepkisi
    Dönemin Çemişgezek Belediye Başkanı AK Parti'li Metin Levent Yıldız ile Çemişgezekli olan AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş'ın da bu konutlardan aldığı ortaya çıktı.
Metin Levent Yıldız - 04.04.2014
Çemişgezek'te CHP Kazandı, Ak Partili Ümraniye Belediyesi Hibe Ettiği Kepçeyi Geri İstedi
Ak Partili başkanların yönetimindeki Tunceli'nin Çemişgezek İlçesi ile İstanbul'un Ümraniye İlçesi belediyeleri 2004 yılında 'kardeş belediye' protokolü imzaladı. Ümraniye Belediyesi daha sonra Çemişgezek'e bir kepçe hibe etti. Çemizgezek'te 2004'den beri Belediye Başkanlığı'nı yapan AK Partili Metin Levent Yıldız, 30 mart seçimlerinde aday gösterilmedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Metin Levent Yıldız Haberleri | Metin Levent Yıldız Kimdir - Haberler - Metin Levent Yıldız haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Metin Levent Yıldız kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika... Bakan Pakdemirli, AK Parti Tunceli İl Başkanlığını ziyaret e
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 20:06:24. #1.16#

title