Metin Kaplan Haberleri

Metin Kaplan haber, Metin Kaplan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Metin Kaplan - 21.08.2021
TBMM Başkanımız Sayın Prof. Dr. Mustafa Şentop, Afşin Güreş Festivali'ne Katıldı
TBMM Başkanı Sayın Prof. Dr. Mustafa Şentop, 46. Geleneksel Afşin Eshab-ı Kehf Kültür ve Karakucak Gençler Türkiye Şampiyonasına katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan Afşin Güreş Festivali'nde açılış konuşmasını yapan Afşin Belediye Başkanı Fatih Mehmet Güven, "Afşin, Türkiye'de güreşin merkezlerinden birisi. Bu alandan milli takımımıza birçok sporcu verdik. Dünya şampiyonları, ülkemizi uluslararası müsabakalarda gururla ve şerefle temsil etmiş pehlivanlarımız bu alanlarda yetişmiştir. Bugün güreş festivalimize teşrif eden Sayın Meclis Başkanımıza ve beraberindeki heyete şükranlarımızı sunuyoruz" dedi. TBMM Başkanı Sayın Prof. Dr. Mustafa Şentop, "Geleneksel karakucak güreşleri gibi organizasyonları yaşatmaya devem ettiğimiz sürece sporcularımızın olimpiyatlarda da uluslararası organizasyonlarda da başarılarının artacağına yürekten inanıyorum. Bu meydanda yiğitlerimiz peşrev çekti, güreş tuttu. Birbirinden merdane yiğitlerimiz bugün de yiğitliklerini gösterdiler, göstermeye devam edecekler. Bu meydanlarda yetişen Ahmet Ak, Metin Kaplan, Hayri Yücel, Harun Doğan, Adem Kaya bizlere dünya ve Avrupa şampiyonluğunu, mutluluğunu ve gururunu yaşattılar.
Metin Kaplan - 27.05.2021
Gercüş'te bağ alanlarında inceleme yapıldı
Gercüş ilçesinde Üzüm Üreticiler Birliği, bağ alanlarında inceleme yaptıBağ alanlarındaki incelemelere, Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Gün, İlçe Tarım Orman Müdürü Metin Kaplan, Gercüş Üzüm Üreticileri Birliği Başkanı Enver Keskin, teknik personel ve çiftçiler katıldı.
Metin Kaplan - 05.05.2021
Huzurun hakim olduğu Batman'ın köyleri eski günlerine dönüyor
Atıl araziler tarıma açılıyor Gercüş İlçe Tarım ve Orman Müdürü Metin Kaplan, AA muhabirine, geçmişte güvenlik ve farklı sebeplerden dolayı birçok vatandaşın yaşadığı toprakları terk ettiğini söyledi.
Metin Kaplan - 16.04.2021
Avrupa şampiyonu eski milli güreşçi Metin Kaplan, Kilis Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü oldu
Avrupa şampiyonu eski milli güreşçi Metin Kaplan, Kilis Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü oldu.
Metin Kaplan - 25.02.2021
Gercüş'te fıstık fidanı dağıtıldı
İlçe Tarım ve Orman Müdürü Metin Kaplan, Antepfıstığının ekonomik getirisi iyi olduğundan ve hububat ekimine uygun olmayan yerlerde de yetiştirebildiği için son yıllarda ilçede fıstık alanının hızla arttığını belirtti.
Metin Kaplan - 16.02.2021
Metin Kaplan'a yeniden yargılandığı davada beraat
"Anadolu Federe İslam Devleti/İslami Cemaat ve Cemiyetler Birliği (AFİD/İCCB) yöneticisi" olduğu iddiasıyla yargılandığı davada, 17,5 yıl hapis cezasına çarptırılmasının ardından yeniden yargılanan Metin Kaplan hakkındaki hüküm kaldırılarak beraatine karar verildi.
Metin Kaplan - 22.01.2021
Gercüş'te 2021 yılı kırsal kalkınma destekleri tanıtım toplantısı yapıldı
Toplantıya, Gercüş Belediye Başkanı Gündüz Günaydın, Kayapınar Belde Belediye Başkanı Samir Özhan, Batman Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Gün, Tarım ve Orman İlçe Müdürü Metin Kaplan, muhtarlar ve çiftçiler katıldı.
Metin Kaplan - 16.12.2020
Gercüş'te fidan dağıtımı
Kaymakam Mevlüt Şekerci, İl Tarım Orman Müdürü Mehmet Gün ve İlçe Tarım Orman Müdürü Metin Kaplan ile İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından hazırlanıp Batman İl Özel İdaresi tarafından finanse edilen üzüm fidanı dağıtım etkinliğine katıldı.
Metin Kaplan - 27.11.2020
Kaymakam Şekerci sertifikalı mercimek tohumu dağıtımına katıldı
Gercüş Kaymakamı Mevlüt Şekerci sertifikalı mercimek tohumu dağıtımı nedeniyle düzenlenen etkinliğe katıldıPrograma Gercüş Ziraat Odası Başkanı Şefik Öner, Tarım ve Orman İlçe Müdürü Metin Kaplan ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Mehmet Salih Orak katıldı.
Metin Kaplan - 11.10.2020
Haftanın tarihine bakış
2004- İslami Cemiyet ve Cemaatleri Birliğinin yöneticisi Metin Kaplan, gözaltına alındığı Almanya'dan özel uçakla Türkiye'ye getirildi.
Metin Kaplan - 19.06.2020
Batman'da etçil çekirge görüntülendi
İlçe Tarım ve Orman Müdürü Metin Kaplan da Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yaygın görülen çekirgelerin boyunun 20 santimetreye kadar ulaşabildiğini, bu türün özellikle geceleri avlanan etçil çekirgeler olduğunu söyledi.
Metin Kaplan - 14.06.2020
Haftanın tarihine bakış
2005 - Almanya'dan sınır dışı edilen İslami Cemiyet ve Cemaatleri Birliği yöneticisi Metin Kaplan, "anayasal düzeni silah zoruyla değiştirmeye teşebbüs etmek" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
Metin Kaplan - 04.05.2020
Evin balkonunda görülen kara böceklere inceleme
BATMAN'ın Gercüş ilçesinde, dün evin balkonunda görülen kara böcekler, Tarım ve Orman Müdürlüğü'nce inceleme alındı.  Gercüş merkezdeki apartmanın 8'inci katında, Soyvural ailesinin oturduğu dairenin balkonunda dün görülen kara böcekler, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü'nce incelemeye alındı. Bitki koruma bölümündeki mühendisler tarafından kara böceklerle ilgili incelemelerin yapıldığını anlatan İlçe Tarım ve Orman Müdürü Metin Kaplan, kara böceğin yoğunlukla ormanlık alanda yaşadığını söyledi.
Metin Kaplan - 04.05.2020
Yılan soktuğu genç tedavi altına alındı
İlçe Tarım ve Orman Müdürü Metin Kaplan, tarlada çalışan köylülerin yılana karşı dikkatli olmasını isteyerek, "Araziye gittikleri zaman kalın giyinip özelikle çizme giyerek çoraplarını pantolon paçalarını çorabın içine koymalarında fayda var.
Metin Kaplan - 22.03.2020
Kırkat Göleti taştı
Gercüş İlçe Tarım ve Orman Müdürü Metin Kaplan,göletin 1985 yılında sulama amacıyla yapıldığını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Metin Kaplan Haberleri | Metin Kaplan Kimdir - Haberler - Metin Kaplan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Metin Kaplan kimdir, hayatı ve biyografisi. (DRONE) - Kırkat Göleti'ndeki su çekilmesi tarımsal üretimi etkiliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.09.2021 14:14:56. #1.13#

title