Mete Çağdaş Haberleri

Mete Çağdaş haber, Mete Çağdaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mete Çağdaş - 30.8.2019
Karadeniz'de muz yetiştirdi, görenler şaştı kaldı
Kent sakini Mete Çağdaş, meyve veren muz ağacını kendisini şaşırttığını ifade ederek, "60 yıldır Sinop'tayım ve muz yetiştiğini ilk kez görüyorum.
Mete Çağdaş - 30.8.2019
Dha yurt bülteni - 7
Kent sakini Mete Çağdaş, meyve veren muz ağacını kendisini şaşırttığını ifade ederek, "60 yıldır Sinop'tayım ve muz yetiştiğini ilk kez görüyorum.
Mete Çağdaş - 31.3.2019
Sinop Son
MERKEZToplam Sandık : 113Toplam Seçmen : 36.386Açılan Sandık : 100Açılan Sandık Oranı : % 88,5Kullanılan Oy : 26.854Geçerli Oy : 26.072Katılım Oranı : % 83,45PARTİADAYOY ORANIOY SAYISICHPBARIŞ AYHAN% 57,0614.876AK PARTİALİ ÇÖPCÜ% 39,0210.
Mete Çağdaş - 4.3.2019
Kesin Aday Listesi - Sinop
Sinop'ta 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin ve bağımsız adayların kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Mete Çağdaş - 1.8.2016
Aa'nın "Dakika Dakika Fetö'nün Darbe Girişimi" Kitabı
Darbe girişimin ardından hazırlanan kitapla vatandaşların gerçeği görmesinin sağlandığını ifade eden Cirit, şöyle konuştu: "Milletimiz Sinop'ta da olduğu gibi yurdun her tarafında darbecilere karşı bir darbe gerçekleştirmiştir. Dünyaya demokrasi dersi veren bir milletten bahsediyoruz. 15 Temmuz bu ülkenin geleceği için bir milat olmuştur. Bu demokrasi mücadelesini güzel bir yayınla ortaya koyduğunuz için teşekkür ediyorum. Tarihe ışık tutacak bir çalışma olmuş, emeği geçen tüm Anadolu Ajansı ekibini tebrik ediyorum." Demokrasi nöbeti tutan vatandaşlardan Mete Çağdaş da AA'ya çok önemli bir çalışmayı kendileri ile paylaştığı için teşekkür etti.
Mete Çağdaş - 7.9.2015
Hakkari'deki Terör Saldırısı
Yürüyüş esnasında emniyet tedbirleri nedeniyle HDP'nin olduğu binaya yaklaştırılmayan grup, şehitler için saygı duruşunda bulunduktan sonra İstiklal Marşı'nı okudu.   Sinop'ta sosyal paylaşım sitelerinden örgütlenen grup, terörü lanetlemek için kent merkezindeki Uğur Mumcu meydanında toplandı. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı alanda şehitler için Kur'an-ı Kerim okunup, dua edildi. Daha sonra saygı duruşunda bulunan grup, İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra çeşitli sloganlar attı.     Alanda grup adına konuşan Mete Çağdaş, "Bugün burada toplanmamızın tek bir amacı vardır.
Mete Çağdaş - 28.10.2014
Atatürk'e, Bayrağa ve Cumhuriyetine Sahip Çık Yürüyüşü
Samsun'da Cumhuriyet için Güçbirliği Platformu tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle yürüyüş düzenlendi.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Mete Çağdaş Haberleri | Mete Çağdaş Kimdir - Haberler - Mete Çağdaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mete Çağdaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Karadeniz'de muz yetiştirdi, görenler şaştı kaldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 14:28:52. #1.15#
title