Mesut Sancak Haberleri

Mesut Sancak haber, Mesut Sancak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mesut Sancak - 31.08.2021
Türkiye'nin fuarcılık çınarı İEF, 90'ıncı kez kapılarını açıyor
İEF'nin ana sporu Folkart'ın Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak ise fuarda emeği geçenlere teşekkür etti.
Mesut Sancak - 12.04.2021
Türkiye İtibar Akademisi, Folkart'ı en itibarlı markalar arasında gösterdi
Açıklamada görüşlerine yer verilen Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, "Türkiye'nin en itibarlı markaları arasında yer almak gurur verici.
Mesut Sancak - 14.09.2020
Turgay Büyükkarcı: Üç kulvarda hedefimiz şampiyonluk
FUTBOL DİREKT ÇIKACAK Futbolda 2 sene önce, 'Bu takım küme düşer' denen takımın penaltı atışıyla üst ligi kaçırdığını belirten Turgay Büyükkarcı, "Son iki sezonda futbol takımımız performansı ortada. Bu sene direk çıkmak için mücadele edeceğiz. Takımda hiç bir oyuncumuz bize maddi anlamda üzmeden anlaşma sağladı. Başta Mustafa Aşan olmak üzere hepsine teşekkür ediyorum. Taraftar merak etmesin gemi limanda. Bu işi iş adamlarıyla değil taraftarımızla yapacağız. Tribünde olamayacaklar ama her zaman desteklerini bize maddi ve manevi hissettiriyorlar" diye konuştu.  YASAĞI VE STADI SEÇİM MALZEMESİ YAPMAM Transfer yasağı ile stat olayını hiç bir zaman seçim malzemesi ve popülist gündem yapmadığının altını çizen Turgay Büyükkarcı, "Görev geldiğimiz günden beri hiç yeni borç yapmadan ve borç azaltan bir sistem oluşturduk. Böyle bir yönetim transfer yasağı ve stadyum olayına kesinlikle kayıtsız kalamaz. Tam gaz çalışmalarımız devam ediyor. Ancak biraz daha sabır istiyoruz. Biliyorum sabrımız kalmadı ancak dünya ve ülkenin içinde bulunduğu şartlarda ortada. Bizim öncelikle hedefimiz yurt dışında olan FIFA ve FIBA dosyalarıydı. O dosyalar küme düşme ve puan silme tehditleri içeriyor. Futbol takımının bir kez puanı silindi ve küme düştük" dedi.  "FIBA'da eski basketbolcu Dustin Hogue'un alacağının yüzde 40'ını ödedik" diyen Büyükkarcı, "Futbolda Duric'in alacağının üçte ikisi ödendi. Bu ay da son bölüm ödenecek. Borçlarımız azaldıkça gereken yapılacaktır. Bu dosyaların ödenmesinde ilk kıvılcımı Mesut Sancak atmıştı.
Mesut Sancak - 02.09.2020
Mesut Sancak'tan Karşıyaka'ya teşekkür
TFF 3. Lig'deki Karşıyaka'yı Şubat 2018'de eski yabancı futbolculardan Shukurov, Kovalchuk ve Juninho'nun alacakları nedeniyle FIFA'dan gelen 18 puan silme cezasından kurtarmak için verdiği 2 milyon 325 bin TL'yi hibe eden Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, kulübe teşekkür etti.
Mesut Sancak - 02.09.2020
Karşıyaka'ya büyük jest
TFF 3. Lig'deki Karşıyaka'ya Şubat 2018'de 2 milyon 325 bin TL nakit katkı sağlayıp eski yabancı futbolculardan Shukurov, Kovalchuk ve Juninho'nun alacakları nedeniyle FIFA'dan gelen 18 puan silme cezasından kurtaran Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, kulübe parayı hibe etti.
Mesut Sancak - 12.07.2020
Karşıyaka'da Duric için süre doluyor
Duric dosyasını kapatmak için son tarih yarın olmasına rağmen Kaf-Kaf ancak Sırp stoperin avukatlarının FIFA'ya yaptırım talebinde bulunmasıyla ceza alacak. Duric'e borç ödenemez, avukatları da başvuru yaparsa FIFA ilk toplantısında yeşil-kırmızılıların 6 puanı silecek. Karşıyaka, yeni sezona eksi 6 puanla başlayacak. Duric, 2015-16 sezonunun ilk yarısında kulüpte forma giymişti. Karşıyaka, daha önce Okan Şahingöz'ün bonservisi, Kahe, Banahene, Makukula, Ofoedu, Shukuruv, Kovalchuk, Juninho, Fall ve Kvesic'in alacak dosyalarını taraftarların kampanyası, Mesut Sancak ve İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin desteği ve yönetimin çabalarıyla kapatıp puan silme ve küme düşürme tehlikelerini son anda önlemişti.
Mesut Sancak - 16.06.2020
Karşıyaka'ya destek büyüyor
FIFA'dan daha önce 2 yıl transfer yasağı ve 3 puan silme cezası aldıktan sonra son 2.5 yıl içinde 9 eski yabancı futbolcunun alacaklarını taraftarın kampanyası, o dönem kulübe talip olan işadamı Mesut Sancak'ın katkısı, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin tesis desteği ve yönetimin çabasıyla kapatıp toplam 36 puan silme cezasıyla amatöre düşürülme tehlikesinden son anda kurtulan TFF 3'üncü Lig'deki 108 yıllık İzmir temsilcisi, 2015'te takımda forma giyen Duric'in kesinleşen 170 bin Euro alacağını da 13 Temmuz'a kadar ödemeye çalışıyor.
Mesut Sancak - 18.12.2019
Engelsiz yılbaşı kermesi
Alyans Küçük Klüp'te düzenlenen kermes için tüm standlar özenle süslendi ve yöresel ürünler büyük ilgi gördü. Kermese akın eden İzmirliler, satışa sunulan ürünler arasından seçim yapmakta zorlandı. Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak'ın da aralarında bulunduğu ziyaretçiler hem özel gereksinimli çocuklarla yakından ilgilendi hem de standlardaki ürünlerden alarak destek verdi.
Mesut Sancak - 21.11.2019
Yargıtay TÜRKSAT baskını davasında sanıkların cezasını onadı
Yargıtay 16. Ceza Dairesi, FETÖ'nün 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında yayınların kesilmesi için Gölbaşı'nda bulunan TÜRKSAT yerleşkesine yapılan baskına ilişkin davada Ankara 14. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından 13 sanık hakkında verilen karara yönelik temyiz incelemesini tamamladı. Daire, Özel Kuvvetler Komutanlığı (ÖKK) eski personeli Eray Uçkun, Mustafa Altunay, İbrahim Altınok, Mesut Sancak, Melih Varol, Fatih Arslan, Ersan Kuluçlu, Osman Kemal Küçük ve sivil sanıklar Aydın Yavuz, Birol Baki, Burhan Güneş ile Salih Mehmet Dağköy hakkında "anayasayı ihlal" suçundan verilen ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını onadı.
Mesut Sancak - 21.11.2019
Yargıtay, TÜRKSAT baskını davasında kararını verdi
Yargıtay 16. Ceza Dairesi, Özel Kuvvetler Komutanlığı (ÖKK) eski personeli Eray Uçkun, İbrahim Altınok, Melih Varol, Mustafa Altunay, Mesut Sancak, Fatih Arslan, Ersan Kuluçlu, Osman Kemal Küçük ile sivil sanıklar Aydın Yavuz, Birol Baki, Burhan Güneş ve Salih Mehmet Dağköy'e "anayasayı ihlal" suçundan verilen ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını onadı.
Mesut Sancak - 18.10.2019
Gece sirenleri sergisi açıldı
Açılış töreninde konuşan Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, "Selim İleri'nin yazı serüveni, Ali Kotan'ın köprübaşı tabloyla dönüştü.
Mesut Sancak - 01.10.2019
Dünya yaşlılar günü'nde huzurevi sakinlerine 'bocce' sürprizi
Yaşlı bireylerin sağlık alanında bilinçlenmesi amacıyla her yıl 1 Ekim'de kutlanan 'Dünya Yaşlılar Günü', Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Zübeyde Hanım Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde de unutulmadı. Yaşlılar Günü için düzenlenen etkinliğe İzmir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nesim Tanğlay, Karşıyaka Kaymakamı Ali Rıza Çalışır ve iş insanı Mesut Sancak ile huzurevi sakinleri katıldı.
Mesut Sancak - 01.10.2019
Dha yurt bülteni-16
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Törenden görüntü -Feyzioğlu'nun konuşması -Detay Haber-Kamera: Hasan AKYILDIZ/KIRIKKALE, ============================== DÜNYA YAŞLILAR GÜNÜ'NDE HUZUREVİ SAKİNLERİNE 'BOCCE' SÜRPRİZİ İzmir'in Karşıyaka ilçesindeki Zübeyde Hanım Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte, huzurevi sakinleri için 'Bocce Sahası' açıldı. Huzurevi sakinlerinin fiziksel sağlığını koruması amacıyla 2 yıl önce oluşturulan takım, yeni sahalarında ilk atış denemelerini gerçekleştirdi.  Yaşlı bireylerin sağlık alanında bilinçlenmesi amacıyla her yıl 1 Ekim'de kutlanan 'Dünya Yaşlılar Günü', Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Zübeyde Hanım Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde unutulmadı. Yaşlılar Günü nedeniyle düzenlenen etkinliğe İzmir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nesim Tanğlay, Karşıyaka Kaymakamı Ali Rıza Çalışır ve iş insanı Mesut Sancak ile huzurevi sakinleri katıldı.
Mesut Sancak - 01.10.2019
Dünya Yaşlılar Günü'nü bocce oynayarak kutladılar
Aile ve Sosyal Politikalar İI Müdürü Nesim Tanğlay, Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, Karşıyaka Kaymakamı Ali Rıza Çalışır ve AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı İsmail Çiftçioğlu'nun da aralarında bulunduğu protokol üyeleri, pasta keserek huzurevi bahçesinde yapılan bocce sahasının açılışını yaptı.
Mesut Sancak - 01.10.2019
"Otoyolun açılması İzmir konut sektörünü yüzde 40 hareketlendirdi"
Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, İstanbul-İzmir Otoyolu'nun açılmasının ve faizlerdeki indirimin İzmir gayrimenkul piyasasını yüzde 30-40 hareketlendirerek konut satışlarını artırdığını söyledi.
Mesut Sancak - 08.05.2019
Karşıyaka'da Bilet Kampanyası
TFF 3. Lig 2. Grup'taki Play-Off yarı final ilk maçında 10 Mayıs Cuma günü saat 20.30'da Van Büyükşehir Belediyespor'u ağırlayacak Karşıyaka'da taraftarlar, Atatürk Stadı'nı doldurmak için kampanya başlattı. Yeşil-kırmızılılar, yerel yönetimler, milletvekilleri, odalar, şirketler, eski yöneticeler ve kentteki diğer spor kulüplerinin başkanlarına çağrı yaptı. Taraftarlar, kulübün yanında olmaya davet ettikleri belediye başkanları, milletvekilleri ve oda başkanlarını maç için başlatılan bilet kampanyasına destek olmaya davet etti. Karşıyaka Taraftarlar Derneği'nin açıklamasında, "Karşıyaka, transfer yasağına rağmen altyapıdan yetiştirdiği gençleriyle şampiyonluğa koşuyor. Zafere giden bu yolda şehrin bütün dinamiklerinden desteklerini bekliyor. Gelin bilet kampanyamıza katılın, 3. Lig'de taraftar rekorunu kırıp, Atatürk Stadı'nı hep birlikte dolduralım. Adımızı finale yazdıralım" ifadeleri yer aldı.  Taraftarlar, "İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener, EBSO Başkanı Ender Yorgancılar, Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, Bayraklı Belediye Başkanı Serdal Sandal, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, Taraftarın Vekili Kerem Ali Sürekli ve bütün İzmir Milletvekilleri, büyük firmalar ve işadamları, semtimizin bütün sivil toplum örgütleri ve dernekleri, kulübümüzün eski başkanları ve eski yöneticileri, Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Altay Başkanı Özgür Ekmekcioğlu ve saymayı unuttuğumuz nice isimler.
Mesut Sancak - 19.04.2019
Muhafız Alayı Darbe Girişimi Davasında Ara Karar
Verilen müzakere arasının ardından ara kararını açıklayan mahkeme, yakalamalı sanıkların infazlarının beklenilmesine, haklarında aynı sevk maddeleri ile açılan ve başka mahkemelerde görülen kamu davaları bulunduğu anlaşılan sanıklar Ahmet Müfit Küçük, Özgür Çiloğlu, Rasim Eşref Çıtak, Veysel Ezgin, Eray Uçgun, Melih Varol, Mesut Sancak, Ersan Kuluçlu ve Osman Kemal Küçük hakkındaki açılan tüm kamu davalarının tefrikine karar verdi.
Mesut Sancak - 29.12.2018
Karşıyaka'ya Yeni Yıl Morali
TFF 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta ikinci yarıya hazırlanan Karşıyaka'da yönetim, yeni yıl öncesi kulüp ve tesis personeli ile futbol takımı çalışanlarınlarına maaş ödemesi yaptı. Yeşil-kırmızılılar, futbolculara da bir miktar para ödeyerek moral aşıladı. Karşıyaka'da yönetimin Van Büyükşehir Belediyespor'la 20 Ocak'ta oynanacak ikinci yarının ilk maçı öncesi başlattığı hatıra bileti kampanyasına da destekler sürüyor.  Eski futbolcu ve teknik direktörlerden Cihat Arslan, Timuçin Aşçıgil, Tufan Apaydın, Mutlu Kızıltan, Bülent Ataman, Birand Yaytaş, Fatih Şen'den sonra Recep Umut ve Ülken Durak da destek videosu yayınladı. Mesut Sancak, Cihat Arslan, Azat Yeşil, Osman Avcı, Atatürk Organize Sanayi, Okşan Özdeker, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Çiftçioğlu ve Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar'ın toplu bilet alarak destek verdiği kampanya kapsamında sosyal medyadaki taraftar siteleri de 100'er bilet aldı.
Mesut Sancak - 19.10.2018
TBMM Başkanı Yıldırım, 'Büyük Dahi Gazi Mustafa Kemal' Adlı Sergiyi Açtı (2)
Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak ise yaptığı konuşmasına fotoğraf sanatçısı Ara Güler'in hayatını kaybettiğini anımsatarak başladı.
Mesut Sancak - 18.10.2018
TBMM Başkanı Yıldırım, 'Büyük Dahi Gazi Mustafa Kemal' Adlı Sergiyi Açtı
Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak ise yaptığı konuşmasına fotoğraf sanatçısı Ara Güler'in hayatını kaybettiğini anımsatarak başladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mesut Sancak Haberleri | Mesut Sancak Kimdir - Haberler - Mesut Sancak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mesut Sancak kimdir, hayatı ve biyografisi. Tunç Soyer: İzmir, Türkiye'ye centilmenlik dersi verecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.9.2021 22:40:01. #1.15#

title