Memiş Çelik Haberleri

Memiş Çelik haber, Memiş Çelik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Memiş Çelik - 31.05.2021
Şereflikoçhisar'da haşereyle mücadele çalışmaları
Belediye Başkanı Memiş Çelik, yaptığı açıklamada, sineksiz bir yaz döneminin yaşanabilmesi için her yıl olduğu gibi bu sene de ilaçlama çalışmalarının aralıksız devam ettiğini söyledi.
Memiş Çelik - 18.05.2021
Şereflikoçhisar Belediyesinden yardıma muhtaç ailelere destek
Belediye Başkanı Memiş Çelik Ramazan yaptığı açıklamada, yaptıkları sosyal yardımlaşmayla aile ekonomilerine destek sağladıklarını belirtti.
Memiş Çelik - 05.03.2021
Son dakika haberi... Şereflikoçhisar'da iş yerleri denetlendi
Kaymakam Zafer Engin, Belediye Başkanı Memiş Çelik ve Emniyet Müdürü Gökhan Çitken, ilçe merkezinde kontrollü normalleşme sürecinde yeniden faaliyetlerine başlayan iş yerlerini denetledi.
Memiş Çelik - 03.03.2021
Şereflikoçhisar'da kontrollü normalleşme sürecinde yeniden açılan iş yerleri dezenfekte ediliyor
Belediye Başkanı Memiş Çelik, koronavirüs salgınının ülkede görülmeye başladığı andan itibaren sıkı tedbirler uygulayarak çalışmalarına devam ettiğini belirtti.
Memiş Çelik - 07.12.2020
Şereflikoçhisar'da ana arterler dezenfekte ediliyor
Koronavirüs tedbirleri kapsamında ilçe genelinde bir dizi çalışmaların yürütüldüğünü belirten Belediye Başkanı Memiş Çelik, "İlçe merkezinde insan popülasyonunun yoğun olduğu noktalarda, araçlı ve yaya dezenfeksiyon ekiplerimizle, dezenfekte çalışmalarımız kesintisiz olarak devam ediyor.
Memiş Çelik - 02.12.2020
Türkiye Muhtarlar Derneği Başkanı Özünal'den Şereflikoçhisar Belediyesine ziyaret
Türkiye Muhtarlar Derneği Başkanı Ramazan Özünal, Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Memiş Çelik'i ziyaret etti.
Memiş Çelik - 24.11.2020
Şereflikoçhisar'da ağaçlandırma çalışması
Belediye Başkanı Memiş Çelik, yüz binlerce fidanın toprakla buluşturulacağını belirtti.
Memiş Çelik - 06.08.2020
Son dakika haber | Ankara Kent Konseyi'nden Tuz Gölü'nü turizme kazandıracak projelere destek
Konseyden yapılan yazılı açıklamaya göre, Tuz Gölü ve Hirfanlı'daki incelemelerin ardından Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Memiş Çelik ile ilçenin turizm potansiyeli hakkında görüş alışverişinde bulunuldu ve belediye tarafından hazırlanacak turizm projelerine destek verilmesi kararı alındı.
Memiş Çelik - 09.06.2020
Şereflikoçhisar'da üniversite sınavına girecek adaylara deneme testi seti hediyesi
Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Memiş Çelik, üniversite sınavına girecek adayların adreslerine deneme testi seti hediyesi gönderiyor.
Memiş Çelik - 06.06.2020
Son dakika haberleri: Ankara'daki belediye başkanları Ankaragücü'nde bir araya geldi
Ankaragücü Başkanı Mert Ankaragücü'nün Ankara'ya yakışır bir şekilde yönetilmesi için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz ANKARA,- Süper Lig ekiplerinden MKE Ankaragücü, Beştepe Tesisleri'nde düzenlediği kahvaltıda Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve ilçe belediye başkanlarını konuk etti. Beştepe Tesisleri'nde düzenlenen toplantıya, Ankaragücü Başkanı Fatih Mert, Yönetim Kurulu Üyeleri, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur  Yavaş, Akyurt Belediye Başkanı Hilal Ayık, Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş,  Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran, Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Evren Belediye Başkanı Hüsamettin Ünsal, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Haymana Belediye Başkan Yardımcısı Serdar Doğru, Kalecik Belediye Başkanı Duhan Kalkan, Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş, Polatlı Belediye Başkan Yardımcısı Sinan Güven, Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin ve Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Memiş Çelik katıldı.
Memiş Çelik - 31.03.2020
Şereflikoçhisar'da koronavirüs tedbirleri
Belediye Başkanı Memiş Çelik, gazetecilere yaptığı açıklamada, temizlik ekiplerinin dezenfeksiyon ve sterilizasyon çalışmalarına gece gündüz demeden devam ettiğini belirtti.
Memiş Çelik - 23.03.2020
Ankara'da koronavirüs tedbirleri
Belediye Başkanı Memiş Çelik, yaptığı açıklamada, özellikle 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşların sokağa çıkma yasağına uymalarını ısrarla istediklerini belirterek, "Şu an çok kritik bir dönemden geçiyoruz alınan önlemler, sürdürülen çalışmalar koronavirüs illetinden etkilenmememiz için yapılmaktadır.
Memiş Çelik - 21.07.2019
Tuz Gölü üzerinde nikah kıydılar
ANKARA'nın Şereflikoçhisar ilçesindeki Tuz Gölü üzerinde ilk kez gerçekleşen nikah töreni, renkli anlara sahne oldu. Damla Aygün ve Mert Koçak çiftinin nikahını kıyan Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Memiş Çelik, çiftin parlak fikrini takdir ederek, "Tuz Gölü'nü tanıtmak ve bu güzel anı yaşamak adına inşallah diğer nikahlara da örnek olur" dedi.
Memiş Çelik - 21.07.2019
DHA  YURT BÜLTENİ-4
-------------------------------- -Üstü açık camiden drone ile görüntü -Namaz kılanlardan görüntüler -Üstü açık camide namaz kılanlardan detaylar -Röportajlar -Kadırga şenliğine gelen kalabalıktan detaylar -Şenlikte yöresel kıyafetleriyle uzun horon halkası oluşturan kadınlardan görüntüler -Kemençecilerin birbirlerinin kafası üstünde kemençe çalması detayı Haber: Fatih TURAN Kamera: Selçuk BAŞAR-İNAN KALYONRCU/DHA-TRABZON ========================================================= 5)TUZ GÖLÜ ÜZERİNDE NİKAH KIYDILAR   ANKARA'nın Şereflikoçhisar ilçesindeki Tuz Gölü üzerinde ilk kez gerçekleşen nikah töreni, renkli anlara sahne oldu. Damla Aygün ve Mert Koçak çiftinin nikahını kıyan Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Memiş Çelik, çiftin parlak fikrini takdir ederek, "Tuz Gölü'nü tanıtmak ve bu güzel anı yaşamak adına inşallah diğer nikahlara da örnek olur" dedi.
Memiş Çelik - 21.07.2019
Tuz Gölü üzerinde nikah kıydılar
ANKARA'nın Şereflikoçhisar ilçesindeki Tuz Gölü üzerinde ilk kez gerçekleşen nikah töreni, renkli anlara sahne oldu. Damla Aygün ve Mert Koçak çiftinin nikahını kıyan Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Memiş Çelik, çiftin parlak fikrini takdir ederek, "Tuz Gölü'nü tanıtmak ve bu güzel anı yaşamak adına inşallah diğer nikahlara da örnek olur" dedi.
Memiş Çelik - 04.04.2019
Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Çelik, Mazbatasını Aldı
AK Parti'den Şereflikoçhisar Belediye Başkanı seçilen Memiş Çelik, mazbatasını aldı.
Memiş Çelik - 01.04.2019
Şereflikoçhisar'da AK Parti Adayı Memiş Çelik Başkan Seçildi
Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesinde AK Parti adayı Memiş Çelik, oy çoğunluğuna sahip olarak başkan seçildi.
Memiş Çelik - 01.04.2019
Şereflikoçhisar'da AK Parti Adayı Çelik, Başkan Oldu
ANKARA'nın Şereflikoçhisar ilçesinde, yerel seçimin resmi olmayan sonuçlarına göre AK Parti'nin adayı Memiş Çelik, belediye başkanı seçildi.
Memiş Çelik - 31.03.2019
Ankara Şereflikoçhisar'da AK Parti Adayı Çelik, Başkan Oldu,
Şereflikoçhisar'da AK Parti adayı Çelik, başkan olduZeynep GÖRGÜLÜŞEREFLİKOÇHİSAR (Ankara), (DHA) - ANKARA'nın Şereflikoçhisar ilçesinde, yerel seçimin resmi olmayan sonuçlarına göre AK Parti'nin adayı Memiş Çelik, belediye başkanı seçildi.
Memiş Çelik - 31.03.2019
Ankara'da Kesin Olmayan Sonuçlara Göre İlçe Belediye Başkanları Belli Oldu
Ankara'da sandıklar açılmaya devam edilirken, kesin olmayan rakamlara göre ilçe belediye başkanları belli oldu.
Memiş Çelik - 31.03.2019
Ankara'nın Şereflikoçhisar İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti...
Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesinde belediye başkanlığını AK Parti adayı Memiş Çelik kazandı.
Memiş Çelik - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Ankara'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Memiş Çelik - 01.01.2019
Erdoğan: Sen Partinin İçindeki Meşruiyetini Sorgula Bay Kemal (2)
CUMHURBAŞKANI ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek, "Şimdi de tutmuş bizim meşruiyetimizi sorguluyor.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Memiş Çelik Haberleri | Memiş Çelik Kimdir - Haberler - Memiş Çelik haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Memiş Çelik kimdir, hayatı ve biyografisi. Şereflikoçhisar'dan Kastamonu'ya destek için 2 kamyon ve 1 kepçe gönderildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.09.2021 11:57:16. #1.13#

title