Melikşah Üniversitesi Haberleri

Melikşah Üniversitesi haber, Melikşah Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Melikşah Üniversitesi - 22.12.2020
FETÖ sanığı eski askeri öğrenciye 6 yıl 3 ay hapis cezası
Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyeliğinden yargılanan eski askeri öğrenciye 6 yıl 3 ay hapis cezası verildi.
Melikşah Üniversitesi - 13.06.2019
Kayseri'de FETÖ sanıklarına hapis cezası
Kayseri 4. Ağır Ceza Mahkemesinde ayrı ayrı görülen duruşmalarda tutuksuz sanıklar Boğazlıyan Şeker ve Mamulleri Entegre Tesisi eski müdürü Bilal Karaköse, astsubaylar Ali Karaefe ve Muhammed Kürşat Demir, kapatılan Melikşah Üniversitesi öğretim görevlisi M.
Melikşah Üniversitesi - 13.06.2019
Eski dekan ve eşi FETÖ'den beraat etti
Erciyes Üniversitesi'nde bir dönem dekanlık yapan, FETÖ'ye ait olan Melikşah Üniversitesi'nde 2011 ila 2014 yılları arasında geçici görevlendirilen ve sosyal medyada twitler attığı iddiasıyla tutuksuz yargılanan ihraç Prof.
Melikşah Üniversitesi - 30.04.2019
Fetö Sanıklarına Hapis Cezası
4. Ağır Ceza Mahkemesinde ayrı ayrı görülen duruşmalarda tutuksuz sanıklar ev kadını Ayşe Ekiz, kapatılan Melikşah Üniversitesinin eski öğretim görevlisi Hasan P.
Melikşah Üniversitesi - 30.04.2019
İtirafçı Astsubay: "Şefkat Tokadı ile Tehdit Ettiler"
Melikşah'ta doçent olan sanık beraat etti Aynı mahkemede farklı FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuksuz yargılanan R.C. de etkin pişmanlık hükümlerince 1 yıl 10 ay 15 gün hapis cezası, KHK ile kapatılan Melikşah Üniversitesi'nde doçent olan ve Bank Asya hesabı gerekçesiyle yargılanan tutuksuz sanık H.
Melikşah Üniversitesi - 24.04.2019
Fetö Sanığı Okutmana 6 Yıl 3 Ay Hapis
Kayseri 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde tutuklu yargılanan sanık Cavit Parlak, karar duruşmasında hazır bulundu. Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile kapatılan Melikşah Üniversitesi'nde okutman olarak çalıştığı ve örgütün şifreli haberleşme programı 'ByLock'u kullandığı iddia edilen Parlak, son savunmasında, "Bildiklerimi anlattım.
Melikşah Üniversitesi - 28.03.2019
Kendi Evlerinde Kira Ödüyorlar
Kayseri merkez Konaklar Mahallesi'nde 4 yıl önce inşa edilen Melikşah Üniversitesi'nin inşa edilmesi için Burç Eğitim Vakfı'na arsalarını veren 46 aile, Talas Mevlana Mahallesi, Turgut Özal Caddesi'ndeki 14 katlı Fatihhan Apartmanı'na yerleştirildi.
Melikşah Üniversitesi - 27.03.2019
Örgüt Üyelerine By Lock Yükleten Fetö Sanığına 9 Yıl Hapis
Son olarak Melikşah Üniversitesi'nde memur olarak çalışan A.
Melikşah Üniversitesi - 21.02.2019
İş Adamına Fetö'den Hapis Cezası
Savcılık iddianamesinde, şüphelinin, yapılan imar değişikliklerini kullanarak Melikşah Üniversitesi yerleşkesi çevresinde bulunan arsaların sahiplerine, arsalarını üniversite veya bulunduğu Burç Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfına satmaları konusunda hileli hareketlerde bulundukları, özellikle belediye imar değişiklikleri ve üniversitenin kamulaştırma yapacağını belirttikleri ifade edildi.
Melikşah Üniversitesi - 19.02.2019
Fetö'den Yargılanan Mahkeme Yazı İşleri Müdürü Beraat Etti
Sanık M.S.Ö., 24 Ocak'ta görülen davanın ilk celsesinde şunları söylemişti: "2006 yılına kadar Pınarbaşı'nda zabıt katibiydim, o tarihten sonra Kayseri Adliyesi'ne tayinim çıktı. Adalet Komisyon Başkanlığı'nda katip oldum, sınavı kazanarak 2012'de müdür vekilliği, 2016'da da müdür olarak atandım. Daha sonra Kayseri Bakanlık Muhabere Bürosu'nda görev aldıktan sonra 2 ay önce 2. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde Yazı İşleri Müdürü oldum. Halen görevdeyim, geçici olarak uzaklaştırıldım. FETÖ/PDY ile hiçbir alakam yoktur, hiçbir etkinliklerine katılmadım. İddia edilen gizli belgeleri UYAP programına eklememezlik yapmadım, verilen emirleri uyguladım. Melikşah Üniversitesi'ne kayıt yaptım ama mezun olmadım, o okulda okuduğum için ismimin olduğunu duyunca mesai arkadaşlarıma da söyledim.
Melikşah Üniversitesi - 15.02.2019
Görme Engelli Fetö Ev Ağabeyine 6 Yıl Hapis
Kayseri'de FETÖ evlerinde 'ev ağabeyliği' yaptığı, KHK ile FETÖ'den kapatılan Melikşah Üniversitesi'nde memur olarak çalıştığı iddia edilen görme engelli sanığa 6 yıl 10 ay 15 gün hapis cezası verildi.
Melikşah Üniversitesi - 01.01.2019
Kayseri'de 2019'a 198 Terör Dava Dosyası Kaldı
4 Aralık 2018'de FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Boydak Holding eski yöneticisi, KAYSO eski başkanı Mustafa Boydak'ın eşi Müjgan Boydak'ın 'abla' pozisyonunda olduğu ve Melikşah Üniversitesi'de 50 bin TL havale yaptığı gerekçeleriyle 'üyelik' suçundan yargılandığı davada mahkeme heyeti, sanık Müjgan Boydak'a 7 yıl 6 ay hapis cezası verdi.
Melikşah Üniversitesi - 26.12.2018
Kapatılan Üniversitenin Fetö Sanığı Araştırma Görevlisine Beraat
KAYSERİ'de FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile kapatılan Melikşah Üniversitesi'nde araştırma görevlisi olan ve 'örgüt üyesi' olduğu iddiasıyla tutuksuz yargılanan Yusuf G., beraat etti.
Melikşah Üniversitesi - 04.12.2018
Mustafa Boydak'ın Eşine Fetö'den 7 Buçuk Yıl Hapis
FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, kapatılan Melikşah Üniversitesine 50 bin TL havale yaptığı ve ‘abla’ pozisyonunda olduğu gerekçeleriyle terör örgütüne ‘üyelik’ suçundan yargılanan sanık Müjgan Boydak’a, mahkeme heyeti 7 yıl 6 ay hapis cezası verdi.
Melikşah Üniversitesi - 25.10.2018
Fetö Sanığı Eski Dekana 12 Yıl Hapis Cezası
Kayseri'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik davada yargılanan, Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile kapatılan Melikşah Üniversitesi'nin eski Hukuk Fakültesi dekanı Murat Şen, 12 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Melikşah Üniversitesi - 25.10.2018
Fetö Davasında, Kapatılan Üniversitenin Eski Dekanına 12 Yıl Hapis
KAYSERİ'de, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile kapatılan Melikşah Üniversitesi'nin Hukuk Fakültesi eski Dekanı Prof. Dr. Murat Şen, 'silahlı terör örgütüne üye olma' suçundan 12 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Melikşah Üniversitesi - 17.10.2018
Fetö Sanığı Eski Dekan: Sanık Sandalyesinde Oturmayı Rüyamda Görsem İnanmazdım
KAYSERİ'de FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile kapatılan Melikşah Üniversitesi'nin Hukuk Fakültesi eski Dekanı Prof. Dr. Murat Şen, ilk kez hakim karşısına çıktı.
Melikşah Üniversitesi - 11.10.2018
Fetö'ye Ait Vakıf Çalışanına 6 Yıl Hapis
KHK ile kapatılan Melikşah Üniversitesi'nin kurucu vakfı Burç Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı'nda elektrik ve muhasebe işlerinde çalıştığı, örgüte ait Bank Asya'da hesabı olduğu iddiası ile yargılanan sanık H.
Melikşah Üniversitesi - 27.09.2018
Müjgan Boydak'a 'Fetö Ablası' İddiası
İddianamede FETÖ soruşturması kapsamında KHK ile kapatılan Melikşah Üniversitesi'ne 50 bin TL bağış ve örgüt ablalığı iddiaları bulunan Müjgan Boydak'ın yargılandığı davada örgütün sözde Kocasinan eyaletinde mezuncu olan kadın M.
Melikşah Üniversitesi - 03.07.2018
Kapatılan Melikşah Üniversitesi'nin Eski Öğretim Üyesine 6 Yıl 3 Ay Hapis
KAYSERİ'de, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile kapatılan Melikşah Üniversitesi'nin eski öğretim üyesi tutuksuz sanık Kadir Aşkın P., 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Melikşah Üniversitesi - 21.06.2018
Mustafa Boydak'ın Eşi İlk Kez Hakim Karşısında
"Benden terörist olmaz" İddianamede FETÖ soruşturması kapsamında KHK ile kapatılan Melikşah Üniversitesi'nin bağış ve ablalık gibi iddialara yazılı olarak mahkemeye savunmasını sunan Müjgan Boydak, "Ben vatanını, milletini, devletini seven bir kişiyim.
Melikşah Üniversitesi - 19.06.2018
Fetö Davasından Beraat Eden Doçent, 7 Bin Lira Tazminat Kazandı
KAYSERİ'de, aralarında Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan Melikşah Üniversitesi'nin eski rektörü ve genel sekreterinin de yargılandığı FETÖ/PDY'ye ilişkin davada beraat eden Doç. Dr. Abdullah Yuvacı, 7 bin TL tazminat kazandı.
Melikşah Üniversitesi - 19.06.2018
Fetö'den Beraat Eden Doçent, 7 Bin TL Tazminat Kazandı
Kayseri’de FETÖ soruşturması kapsamında beraat eden eski Melikşah Üniversitesi’nde görevli doçent açtığı maddi, manevi tazminat davasını kazandı.
Melikşah Üniversitesi - 12.06.2018
Bylock ve Eagle Kullanıcıları Yakalandı
Edinilen bilgiye göre Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğü KOM ekiplerince yapılan çalışmalarda; Melikşah Üniversitesi eski çalışanı olan ve daha önce yapılan operasyonda 'şüpheli' sıfatıyla ifadesi alındıktan sonda adli kontrol şartıyla serbest bırakılan H.
Melikşah Üniversitesi - 09.06.2018
Eski Melikşah Çalışanlarına Fetö Operasyonunda 1 Tutuklama
Kayseri’de FETÖ’den kapatılan Melikşah Üniversitesinin eski çalışanlarına yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 8 kişiden 1 tutuklanırken, 7 kişi serbest bırakıldı.
Melikşah Üniversitesi - 07.06.2018
Kayseri'de 6 Fetö Şüphelisine Yeniden Gözaltı
Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekipleri, kapatılan Melikşah Üniversitesi'nin eski çalışanı olan ve daha önce yapılan operasyon kapsamında şüpheli sıfatıyla ifadeleri alınıp, adli kontrol şartıyla serbest bırakılan kişilerle ilgili inceleme yaptı.
Melikşah Üniversitesi - 30.05.2018
Fetö Sanığı Memduh Boydak: Merhamet Değil, Adalet İstiyorum
'MÜTEVELLİ HEYETİNE İSMİM POPÜLER OLDUĞU İÇİN GİRDİM' KHK ile kapatılan Melikşah Üniversite mütevelli heyetinde yer aldığı için pişman olduğunu dile getiren Memduh Boydak, konuşmasını şu şekilde devam ettirdi: "Üniversite mütevelli heyetine ismim popüler olduğu için dışarıdan girdim. O dönemde demek ki kandırılmışım. KHK ile kapatılan Burç Eğitim Vakfı'na girmedim. En büyük hatam üniversite mütevelli heyetinde yer almam oldu. Keşke mütevelli heyeti başkanlığı yapmasaydım. Melikşah Üniversitesi'ne kendi hür irademle, kimseden talimat almadan gittim.
Melikşah Üniversitesi - 30.05.2018
Eski Boydak Holding Yöneticilerinin Yargılandığı Fetö/pdy Davası
Savcının hazırladığı mütalaada, örgütün üst düzey mütevelli heyetinde yer aldığının iddia edildiğini aktaran Boydak, şunları kaydetti: "Tek suçum kapatılan Melikşah Üniversitesi mütevelli heyeti başkanlığı yapmam.
Melikşah Üniversitesi - 29.05.2018
Eski Boydak Holding Yöneticilerinin Yargılandığı Fetö/pdy Davası
Kapanmadan önce kendisinin başkanı olduğu Melikşah Üniversitesi mütevelli heyetinde, örgütün sözde Kayseri il imamı firari Sıtkı Baş'ın da bulunduğunu ifade eden Boydak, Sıtkı Baş ve diğer örgüt yöneticilerinden talimat almadığını savundu.
Melikşah Üniversitesi - 28.05.2018
Fetö Davasında Boydak'lar 8'inci Kez Hâkim Karşısında (2)
'MEMDUH BOYDAK'A CEZA VERMEYİN, BANA VERİN' Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan Melikşah Üniversitesi'nin mütevelli heyeti başkanı Memduh Boydak'ı şirket yöneticisi olarak kendisinin görevlendirdiğini belirten holding yönetim kurulu eski başkanı Hacı Boydak, "Memduh Boydak'ın eşi ve çocuklarından özür diliyorum.
Melikşah Üniversitesi - 28.05.2018
Eski Boydak Holding Yöneticilerinin Yargılandığı Fetö/pdy Davası
Boydak, kapatılan Melikşah Üniversitesi'nin mütevelli heyeti başkanlığı için kardeşi Memduh Boydak'ın kendi isteği üzerine başkan olduğunu ve burada bir suç var ise kendisine ceza verilmesini istedi.
Melikşah Üniversitesi - 17.05.2018
Kapatılan Gesiad'ın Üyelerine Fetö'den Hapis Cezası
Kapatılan GESİAD'ın yedek üyesi olması, kapatılan Melikşah Üniversitesi mütevelli heyetinde bulunması, sosyal medya paylaşımları ve örgüt toplantılarına katıldığı iddialarıyla yargılanan sanıklardan Erginler, savunmasında, "9 aydır tutukluyum.
Melikşah Üniversitesi - 08.05.2018
Kayseri'de Fetö/pdy Operasyonu: 2 Gözaltı
Edinilen bilgiye göre Kayseri Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından FETÖ/PDY terör örgütünün gizli iletişim ağı olan Bylock ve eagle kullandıkları belirlenen, kapatılan Melikşah Üniversitesi çalışanlarından A.
Melikşah Üniversitesi - 28.04.2018
Kayseri'de Fetö'den 5 Tutuklama
Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekipleri, 3 gün önce FETÖ/PDY soruşturması kapsamında operasyon düzenledi. Operasyonda, KHK ile kapatılan Melikşah Üniversitesi eski çalışanları olan ve daha önce yapılan operasyonda gözaltına alınıp, işlemlerin ardından adli kontrol kararıyla serbest bırakılan M.
Melikşah Üniversitesi - 27.04.2018
Kayseri'de Fetö'den Gözaltına Alınan 5 Kişi Adliyede
Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekiplerinin 3 gün önce FETÖ/PDY soruşturması kapsamında yaptığı operasyon kapsamında, KHK ile kapatılan Melikşah Üniversitesi eski çalışanları olan ve daha önce yapılan operasyonda şüpheli sıfatı ile haklarında yapılan işlemlerin ardından adli kontrol kararıyla serbest bırakılan şüphelilerin 'ByLock', 'Eagle' ve 'Kakao' adlı kriptolu programları kullandıkları belirlendi.
Melikşah Üniversitesi - 27.04.2018
Dha Yurt Bülteni-7
Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün (KOM) 3 gün önce FETÖ/PDY soruşturma kapsamında yaptığı operasyonda kapsamında Melikşah Üniversitesi eski çalışanları olan ve daha önce yapılan Melikşah operasyonunda şüpheli sıfatı ile haklarında yapılan işlemlerin ardından adli kontrol kararıyla serbest bırakılan şahıslarla ilgili olarak Bylock, Eagle ve Kakao kullanıcısı oldukları belirlenen M.
Melikşah Üniversitesi - 27.04.2018
Kayseri'de Fetö'den Gözaltına Alınan 5 Kişi Adliyede
Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekiplerinin 3 gün önce FETÖ/PDY soruşturması kapsamında yaptığı operasyon kapsamında, KHK ile kapatılan Melikşah Üniversitesi eski çalışanları olan ve daha önce yapılan operasyonda şüpheli sıfatı ile haklarında yapılan işlemlerin ardından adli kontrol kararıyla serbest bırakılan şüphelilerin 'ByLock', 'Eagle' ve 'Kakao' adlı kriptolu programları kullandıkları belirlendi.
Melikşah Üniversitesi - 26.04.2018
Güncelleme - Kayseri'de Fetö/pdy Operasyonu
Kayseri'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda 6 şüpheli gözaltına alındı. FETÖ/PDY soruşturması kapsamında kapatılan Melikşah Üniversitesinin eski çalışanları olan ve daha önce gözaltına alınmalarının ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakılan bazı zanlıların, örgütün şifreli haberleşme programları "ByLock", "Eagle" ve "Kakao" kullanıcısı olduklarına dair yeni deliller bulundu.
Melikşah Üniversitesi - 26.04.2018
Kayseri'de 5 Fetö Şüphelisi Gözaltına Alındı
Melikşah Üniversitesi eski çalışanlarına yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınıp, haklarında yapılan işlemin ardından adli kontrolle serbest bırakılan 8 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarıldı.
Melikşah Üniversitesi - 26.04.2018
Kayseri'de Fetö/pdy Operasyonu
FETÖ/PDY soruşturması kapsamında kapatılan Melikşah Üniversitesinin eski çalışanları olan ve daha önce gözaltına alınmalarının ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakılan bazı zanlıların, örgütün şifreli haberleşme programları "ByLock", "Eagle" ve "Kakao" kullanıcısı olduklarına dair yeni deliller bulundu.
Melikşah Üniversitesi - 26.04.2018
Kayseri'de Bylock Operasyonu: 5 Gözaltı
Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Melikşah Üniversitesi eski çalışanları olan ve daha önce yapılan Melikşah Operasyonunda şüpheli sıfatı ile haklarında yapılan işlemlerin ardından adli kontrol kararıyla serbest bırakılan şahıslarla ilgili olarak Bylock, Eagle ve Kakao kullanıcısı oldukları belirlenen 7 kişi ve Bylock kullanan bir avukat hakkında gözaltı kararı alındı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Melikşah Üniversitesi Haberleri | Melikşah Üniversitesi Haber - Haberler - Melikşah Üniversitesi haberleri, son dakika melikşah üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. FETÖ sanığı eski askeri öğrenciye 6 yıl 3 ay hapis cezası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.10.2021 01:33:16. #1.15#

title