MELEK ÇETİNKAYA HABERLERİ

Melek Çetinkaya Haberleri

Melek Çetinkaya haber, Melek Çetinkaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Melek Çetinkaya - 4.2.2020
Fransa Suriye'den Senegal'e karşımızda
Aslında devlet katında gözetilen PKK/YPG ayrıştırması, Fransız medyasının, özellikle yurt dışında en çok okunan Le Monde gazetesinin PKK'nın bir dönem Güneydoğu'da yürüttüğü kalkışmaya verdiği büyük destekle kamuoyu nezdinde önemini yitiriyordu. DEAŞ'a yardım dezenformasyonuyla beslenen "İslamcı Erdoğan" iktidarından nefret, bir yerde Türkiye husumetine de kalkan oluşturuyordu. Husumet duyulan Türkiye değil de sözde "İslamcı" iktidarıydı. Bu nedenle nefret edilen iktidara yönelik 15 Temmuz darbe girişimi, demokrasiye açık bir darbe niteliği taşıdığı halde, Fransa başta olmak üzere, demokratik ülkelerce olması gerektiği gibi değil, yarım ağızla kınanmıştı. Bir süre sonra darbecilere yönelik gözaltılar ve bürokrasiden ihraçlar başlayınca eleştiri okları yine nefret edilen iktidara yönelmişti. Fransız medyası, ABD güdümlü uluslararası medyanın bir unsuru olarak, darbecileri mağdur ilan etmekten ve yeri geldikçe yargılanan darbecileri savunmaktan hiç geri durmadı. Tıpkı Le Monde'un daha geçen hafta FETÖ'den hüküm giyen Furkan Çetinkaya'nın annesi Melek Çetinkaya'nın görüşlerini Marie Jégo'nun imzası ve "İstanbul'dan mektup" başlığıyla aktardığı gibi.
Melek Çetinkaya - 18.5.2017
Afyonkarahisar'daki Fetö Davaları
Afyonkarahisar 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi duruşma salonunda görülen 14 ayrı davaya tutuklu sanıklar Bayram Suyuçok, Cafer Şahbaz, Ali Rıza Ferşat, Melek Çetinkaya, Veysel Ağca, Yücel Gönül, İlker Demir, İsmail Biçer, Osman Uysal, Yakup Koçpınar, Cemil Er, Osman Ünal, Yasemin Erol, Mehmet Ali Alper ile tutuksuz sanıklar Ufuk Özuğuz, Niyase Ağca, Veli Gök, Ali Ergün, Yüksel Ela ve avukatları katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Melek Çetinkaya Haberleri | Melek Çetinkaya Kimdir - Haberler - Melek Çetinkaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Melek Çetinkaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Sesimi kısmak için içeri attılar ama sesim daha çok çıktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 08:53:26. #1.14#
title