Mehmet Tütüncü Haberleri

Mehmet Tütüncü haber, Mehmet Tütüncü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Tütüncü - 22.08.2021
Yıldız Holding, Pendik Nişasta'nın satışı için Alpinvest ile el sıkıştı
Tütüncü: "Türkiye ekonomisine değer katmaya devam ediyoruz" Yıldız Holding CEO'su Mehmet Tütüncü, satış işlemi sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Ana faaliyet alanlarımız olan atıştırmalık ve perakende alanına odaklanma stratejimiz kapsamında portföyümüzde sadeleşmeye gidiyoruz.
Mehmet Tütüncü - 03.06.2021
Ankara'da Irak Türkmenleri tarafından "Telafer Günü Festivali" düzenlendi
Ankara'da Irak Türkmenleri Yardım Merkezi binasında gerçekleştirilen etkinliğe, Musul-Telafer Türkmen Ayan ve Aydınlar Meclisi Başkanı Dr. Vadullah Kabak, Irak Türkmen Cephesi (İTC ) Türkiye Temsilcisi Mehmet Tütüncü, Irak Türkmen Cephesi Kerkük Milletvekili Erşat Salihi ve çok sayıda davetli katıldı.
Mehmet Tütüncü - 29.04.2021
Gözde Girişim çatısı altında faaliyet gösteren Propak Ambalaj, Constantia Flexibles'a satılıyor
Açıklamada görüşlerine yer verilen Yıldız Holding CEO'su Mehmet Tütüncü şu değerlendirmelerde bulundu: "Yıldız Holding'de ana faaliyet alanlarımız olan gıda ve perakendeye odaklanmaya devam ederken, girişim sermayesi şirketimiz Gözde Girişim aracılığıyla da potansiyel gördüğümüz alanlara yatırım yapıyoruz.
Mehmet Tütüncü - 25.03.2021
Uludağ Ekonomi Zirvesi
Moderatörlüğünü Deloitte Türkiye Danışmanlık Lideri Hakan Göl'ün yaptığı panele Doğan Holding CEO'su Çağlar Göğüş, Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, Harvard Üniversitesi Strateji ve Ekonomi Profesörü Dr. Mark Esposito, Google Türkiye Ülke Direktörü Mehmet Keteloğlu ve Yıldız Holding CEO'su Mehmet Tütüncü katıldı.
Mehmet Tütüncü - 07.03.2021
İŞ DÜNYASI SÖYLEŞİLERİ - Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker, iş yaşamını anlattı Açıklaması
Telefonuyla yaşamaya çok alıştığını, her türlü gelişmeye karşı cep telefonunun adeta bir alarm gibi işlev gördüğünü belirten Ülker, şunları kaydetti: "Sabah uyandığımda ilk iş telefona bakıyorum, gece yatarken de herhangi bir kötü haberle uyanmamak için dua ediyorum. Tabii global bir yapıda gece-gündüz, hafta içi-hafta sonu ayrımı da pek kalmıyor. Örneğin, Amerika'daki ofislerimizde haftalık mesai sona ererken, biz cumartesi kahvaltısına başlamış oluyoruz. Biz pazar akşamları evde maç seyrederken de Avustralya'daki ofisimiz çoktan mesaiye başlamış oluyor. Bu zaman farklarını yönetebilmek için sürekli iletişimde kalabilmek, dolayısıyla da akıllı telefon şart oluyor. Ama şunu da itiraf edeyim; tatile gittiğimde en çok cep telefonunun çekmediği yerleri seviyorum. Mecburen bir ayrılık oluyor bu sayede. Böyle bir lükse sahip olabilmemin en büyük sebebi de ekibim. Tatilde olduğum dönemlerde çok acil olmayan hiçbir konuyu bana taşımazlar, inisiyatif alma ve süreçleri yönetme açısından çok etkindirler." "Benim görevim holdinge yön vermek" Ali Ülker, Yıldız Holding'in operasyonlarını yönetme sorumluluğunun Yıldız Holding Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Tütüncü'nün omuzlarında olduğunu, holding bünyesindeki şirketlerin de çok başarılı CEO'ları bulunduğunu söyledi.
Mehmet Tütüncü - 05.03.2021
Son dakika haberi | Uludağ Ekonomi Zirvesi ilk kez hibrit olarak gerçekleştirilecek
Index Grup YK Başkanı ve 2017-2018 Dönemi TÜSİAD YK Başkanı Erol Bilecik, Kale Grubu Başkanı ve CEO'su Zeynep Bodur Okyay, Koç Holding Enerji Grubu Başkanı Yağız Eyüboğlu, Mox Bank CEO'su Deniz Güven, Multinet CEO'su Demirhan Şener, Odeabank CEO'su Mert Öncü, ODTÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erol Taymaz, Papara CEO'su Ahmed Faruk Karslı, P&G Türkiye Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, SOCAR Türkiye Rafineri ve Petrokimya İş Birimi Başkanı Anar Mammadov, Sabancı Enerji Grubu Başkanı Kıvanç Zaimler, Sütaş Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, Vodafone Türkiye CEO'su Engin Aksoy, Yemek Sepeti CEO'su Nevzat Aydın, Yıldız Holding CEO'su Mehmet Tütüncü, Yılport Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Yüksel Yıldırım da konuşmacılar arasında yer alıyor.
Mehmet Tütüncü - 08.02.2021
CEO Club toplantısı
Yıldız Holding Üst Yönetisi (CEO) Mehmet Tütüncü, "Net işletme sermayesi ve nakit akışını bu dönemde çok önemsedik ve hala önemsemeye devam ediyoruz.
Mehmet Tütüncü - 22.09.2020
Yıldız Holding'den pandemide 5 bin 300 yeni istihdam, 330 milyon dolarlık ihracat
Yıldız Holding Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Tütüncü, şirketin, Kovid-19 salgınının yaşandığı dönemde yaptığı yatırım ve ihracat ile sağladığı yeni iş imkanlarına ilişkin AA muhabirine açıklamalarda bulundu.
Mehmet Tütüncü - 22.09.2020
Son dakika gündem: GÜNDEM / 22 Eylül 2020
(Sakarya/09.30) ÖZEL HABER 1- Hazır giyim ihracatı yükselişte Kovid-19 salgını nedeniyle nisan ve mayıs aylarında yüzde 40 civarında düşen hazır giyim ve konfeksiyon ihracatı, ağustosta yakaladığı yüzde 11'lik yükselişle toparlanma sinyali veriyor Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Burak Sertbaş: "Gidişat gösteriyor ki geçen seneyi yakalarız hatta biraz da geçeriz gibi. Bu sene 17 milyar doları aşarız diye öngörüyoruz" (Yusuf Şahbaz/İzmir) 2- Yıldız Holding'den ilk yarıda 5 bin 300 yeni istihdam, 330 milyon dolarlık ihracat Yıldız Holding Üst Yöneticisi Mehmet Tütüncü: "Yılbaşındaki hedeflerimize paralel olarak, beklenmedik şekilde gelişen pandemi gündemine rağmen yılın ilk yarısında tüm operasyonlarımızı başarıyla yöneterek Türkiye ekonomisine ve toplumumuza katkı sunmayı sürdürdük" "Yıl sonuna kadar bilgi teknolojileri, finans, strateji, satış, pazarlama, insan kaynakları ve kurumsal iletişim gibi farklı fonksiyonlarımızda işe alımları sürdüreceğiz" "Yurt dışı gelirlerimizle Türkiye'deki bankalara kısa süre önce toplam 600 milyon dolar nakden erken ödeme yaptık" (Uğur Aslanhan/Musab Turan/İstanbul) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Mehmet Tütüncü - 20.08.2020
Bizim Toptan'ın SEÇ Market'i anonim şirket oldu
Bunun için SEÇ Market'ten hizmet alan küçük girişimciler, Yıldız Holding'in gıda ve perakende sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlerinin tepe yöneticilerinden mentorluk desteği alabilecek. Açıklamaya göre, bu kapsamda başta Yıldız Holding Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Tütüncü olmak üzere, Ülker Bisküvi CEO'su Mete Buyurgan, Bizim Toptan CEO'su Hüseyin Balcı, Şok Marketler CEO'su Uğur Demirel ve Bizim Toptan Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Solakoğlu gibi alanının yetkin isimleri bilgi ve deneyimlerini küçük girişimcilere aktaracak.
Mehmet Tütüncü - 12.08.2020
Yıldız Holding Mali İşler Başkanlığı'na yeni atama
"Çalışanlarımıza sunduğumuz kariyer fırsatlarına kıymetli bir örnek" Açıklamada görüşlerine yer verilen Yıldız Holding Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Tütüncü atamaya ilişkin, "Fahrettin Günalp Ertik ve ekip arkadaşlarının, tüm iş birimleriyle verimli bir şekilde çalışacağına yürekten inanıyorum.
Mehmet Tütüncü - 27.07.2020
Son dakika haberi | Yıldız Holding'den dijital sosyalleşme
"Uygulama, çalışma arkadaşlarımızın yoğun ilgisini topladı" Açıklamada görüşlerine yer verilen Yıldız Holding Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Tütüncü, salgın sürecinde iş sürekliliğinin yanı sıra çalışan mutluluğu ve motivasyonunu sağlayan dijital uygulamaları hızlı bir şekilde hayata geçirdiklerini belirterek, şunları kaydetti: "Dijital Koridor, yeni normal döneminde çalışma hayatımıza dahil ettiğimiz son uygulamalardan biri oldu.
Mehmet Tütüncü - 25.06.2020
Irak Türkmen Cephesi Temsilcisi Tütüncü: Türkiye'nin Irak'taki operasyonu uluslararası bir haktır.
Irak Türkmen Cephesi Türkiye Temsilcisi Mehmet Tütüncü, Türkiye'nin Irak'ın kuzeyine düzenlediği, PKK ve diğer terörist unsurları etkisiz hale getirmek maksadıyla icra edilen Pençe-Kaplan Operasyonu'nun uluslararası hukuktan doğan bir hak olduğunu belirtti.
Mehmet Tütüncü - 04.06.2020
Yıldız Holding, çiftçiye ve sözleşmeli tarıma verdiği desteği artıracak
Yıldız Holding Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Tütüncü, "2020 sonuna kadar sözleşmeli 175 bin dekarlık alanda yaklaşık 700 bin ton ham madde alımı gerçekleştirecek.
Mehmet Tütüncü - 05.03.2020
Yıldız Holding "Senenin Yıldızları"nı ödüllendirdi
Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker'in de katıldığı Senenin Yıldızları 2019'da Yıldız Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Ülker, Yıldız Holding CEO'su Mehmet Tütüncü, pladis CEO'su Salman Amin ve Godiva CEO'su Annie Young-Scrivner da birer konuşma yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Tütüncü Haberleri | Mehmet Tütüncü Kimdir - Haberler - Mehmet Tütüncü haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Tütüncü kimdir, hayatı ve biyografisi. Yıldız Holding, Mutlu Et Mutlu Ol Günü'nü kutladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 21:25:50. #1.16#

title