MEHMET TÜRKÖZ HABERLERİ

Mehmet Türköz haber, Mehmet Türköz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Türköz

Mehmet Türköz

Mehmet Türköz Kimdir ?

14 Eylül 1971 tarihinde Denizli-Çal ilçesinde doğdu. İlkokul ve Ortaokulu Bekilli İlçesinde, Lise öğrenimini İzmir'de tamamladı.1991 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Adalet Yüksek Okulundan, 1995 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Türköz - Dün
Vali Gürel, Safranbolu Mahalle ve Köy Muhtarlarını Dinledi.
Safranbolu Sunal Tülbentçi Öğretmenevinde düzenlenen muhtarlar toplantısına Vali Fuat Gürel, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı J. Kd.
Mehmet Türköz - 02.10.2021
Vali Gürel, çavuş üzümü hasadına katıldı
Ziyarette Gürel'e, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Tarım ve Orman Müdürü Çetin Ayvalık, Defterdar Osman Koçaş ile İl Tarım ve Orman Müdürlüğü mühendisleri eşlik etti.
Mehmet Türköz - 15.09.2021
Karabük'ten kısa kısa
Safranbolu ilçesinde bir restoranda düzenlenen kutlama programına, Vali Fuat Gürel, AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, kurum müdürleri, siyasi ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, iş insanları ve takım sporcuları katıldı.
Mehmet Türköz - 29.08.2021
30 Ağustos Zafer Bayramı'na doğru
AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Memleket Partisi Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP İl Başkanı Adem Kar, Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı ve Küresel Gazeteciler Konseyi Karabük Temsilcisi Serap Karaoğlu da 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla birer mesaj yayımladı.
Mehmet Türköz - 15.07.2021
Karabük'te 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajları
AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı ve Küresel Gazeteciler Konseyi Karabük Temsilcisi Serap Karaoğlu da 15 Temmuz'a ilişkin mesaj yayımladı.
Mehmet Türköz - 23.06.2021
Vali Gürel, Şehit Bülent Çelik'in Ailesini Ziyaret Etti.
Vali Fuat Gürel, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Galip Sökmen ile birlikte 1991 yılında Şehit düşen Bülent Çelik'in ailesini ziyaret etti.
Mehmet Türköz - 17.06.2021
Milli Eğitim Bakanı Selçuk, Açılış, Temel Atma ve Ziyaretlerde Bulunmak Üzere Karabük'e Geldi.
Açılış törenine Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk'la beraber; Vali Fuat Gürel, Karabük AK Parti Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Mehmet Türköz - 11.06.2021
Restorasyonu Tamamlanan Kaymakamlar Gezi Evi Turizme Açıldı.
Karabük Milletvekili Cumhur Ünal ve Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz yaptıkları konuşmalarında restore edilen tarihi Kaymakamlar Müze evinin hayırlı olması temennisinde bulunlar.
Mehmet Türköz - 11.06.2021
Dedeoğlu Camiinin Minyatürü 125. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığına Yapılıyor.
Safranbolu Evlerinden esinlenerek Safranbolu'nun tarihi dokusuna uygun olarak yapılacak olan Cami Temel Atma törenine Vali Fuat Gürel, Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Cumhuriyet Başsavcısı Koray Kesgin, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, İl Jandarma Komutanı Albay Bahtiyar Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ile il ve ilçe protokol üyeleri katıldı.
Mehmet Türköz - 01.06.2021
Özel Doğan Hayat Engelli Bakım Merkezinden "Yaza Merhaba" Etkinliği
Vali Fuat Gürel, Cumhuriyet Başsavcısı Koray Kesgin, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, İl Jandarma Komutanı Albay Bahtiyar Yılmaz, kurum müdürleri ve Özel Doğan Hayat Engelli Bakım Merkezi sakinlerinin katıldığı "Yaza Merhaba" etkinliği günün anısına hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sona erdi.
Mehmet Türköz - 01.06.2021
Vali Gürel, Safranbolu Eski Kale Altı İlkokulunda Devam Eden Çalışmaları Yerinde İnceledi.
Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, kurum müdürleri ve Özel İdare Mühendisleri ile birlikte Safranbolu eski Kale Altı İlkokulu ve çevresinde incelemelerde bulunan Vali Fuat Gürel çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Mehmet Türköz - 12.05.2021
Karabük'te protokol üyelerinden Ramazan Bayramı mesajları
AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Bağımsız Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP İl Başkanı Adem Kar, Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı ve Küresel Gazeteciler Konseyi Karabük Temsilcisi Serap Karaoğlu da Ramazan Bayramı dolayısıyla birer mesaj yayımladı.
Mehmet Türköz - 08.05.2021
Karabük Valisi Gürel, jandarma personeliyle iftar yaptı
Vali Gürel'e, AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, İl Jandarma Komutanı Bahtiyar Yılmaz ve İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ da eşlik etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Türköz Haberleri | Mehmet Türköz Kimdir - Haberler - Mehmet Türköz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Türköz kimdir, hayatı ve biyografisi. Vali Gürel, Safranbolu Mahalle ve Köy Muhtarlarını Dinledi..
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 10:04:07. #1.15#

title