Mehmet Kaçan Haberleri

Mehmet Kaçan haber, Mehmet Kaçan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Kaçan 23.2.2020
AK Parti Köprübaşı İlçe Başkanı Taşer, güven tazeledi
İsa Taşer, 275 delegenin tamamının oyunu alarak ilçe başkanlığına yeniden seçildi. Yönetim kurulu ise Turhan Çeken, Mehmet Ali Köse, İsmail Uysal, Mutlu Çiniz, Suat Demirkol, Halil İbrahim Topuz, Meryem Atılmış, Rafet Yıkıncı, Sevilay Türkyılmaz, Muttalip Dikmen, Hasan Güven, Mehmet Kaçan, Mehmet Akçiçek ve Rasim Turan'dan oluştu.
Mehmet Kaçan 17.5.2018
Sıra Dışı Okurun Bitmeyen Eğitim Aşkı
Kütüphanedeki sesli kitaplarla ortaokul ve üniversite eğitimini tamamlayan görme engelli Mehmet Kaçan, okuma azmiyle dikkati çekiyor.
Mehmet Kaçan 14.5.2018
Sıra Dışı Okur"Un Bitmeyen Eğitim Aşkı
Görme engelli Mehmet Kaçan, 16 yıldır gittiği kütüphane sayesinde hayatını değiştirdi.
Mehmet Kaçan 20.11.2017
Bir Haftada 58 Terörist Etkisiz Hale Getirildi
Operasyonlarda, terör arananlar listesi kırmızı kategoride bulunan Delal Şirin Amed kod adlı Hülya Eroğlu, turuncu kategoride bulunan Aze Malazgirt kod adlı Aslı Özkaya ve Piro kod adlı Mehmet Salih Güvercin ile Gri kategoride bulunan Serdar Amed kod adlı Mehmet Kaçan ve Rüstem Cilo kod adlı Şahin Şahin ile sözde orta saha sorumlusu Doğan Dideri kod adlı Abdüsselam Aslan'ın da aralarında bulunduğu 45'i ölü, 10'u sağ, 3'ü teslim olmak üzere 58 terörist etkisiz hale getirildi.
Mehmet Kaçan: 1 Haftada 45 Terörist ÖldürüldüMehmet Kaçan 20.11.2017
Mehmet Kaçan 20.11.2017
İçişleri Bakanlığı: "Terörle Mücadele Operasyonlarında 58 Terörist Etkisiz Hale Getirildi"
Ülke genelinde yürütülen operasyonlarda son bir haftada yurt içinde terörden arananlar listesi kapsamında kırmızı kategoride bulunan Delal Şirin Amed, Hülya Eroğlu, turuncu kategoride bulunan Aze Malazgirt, Aslı Özkaya, Piro, Mehmet Salih Güvercin, gri kategoride bulunan Serdar Amed, Mehmet Kaçan, Rüstem Cilo, Şahin Şahin ile sözde orta saha sorumlusu Doğan Dideri ve Abdüsselam Aslan isimli teröristlerin de aralarında bulunduğu toplam 58 (45 ölü, 10 sağ, 3 teslim) terörist etkisiz hale getirildi.
Mehmet Kaçan 23.1.2015
Ayvacık'ta 170 Kilogram Mavi Kapak Toplandı
Mehmet Kaçan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçedeki duyarlı vatandaşların kampanyaya büyük destek verdiğini söyledi.
Mehmet Kaçan: Rüzgar SörfüMehmet Kaçan 1.9.2013
Mehmet Kaçan 4.8.2013
Pegasus Windsurf Ligi
3. ayak yarışlarında dereceye girenlere ödülleri verildi.  Toplam 5 ayaktan oluşan ligin 3. ayak yarışları sonrası genel klasman sıralaması şu şekilde oluştu: Master kategorisinde Özfer Uralp birinci, Mehmet Kaçan ikinci, Mehmet Talat Aşıkoğlu üçüncü, erkekler kategorisinde Enes Yılmazer birinci, Erkan Morgan ikinci, Ertuğrul İçingir üçüncü, genç erkekler kategorisinde Poyraz Akay birinci, Sarp Atay ikinci, Batu Akyol üçüncü, bayanlar kategorisinde Çağla Kubat birinci, Lena Aylin Erdil ikinci, Burçe Vardarlı üçüncü, genç bayan kategorisinde Fulya Ünlü birinci, Dilara Uralp ikinci, Yasemin Alara Baykent üçüncü.
Mehmet Kaçan 4.4.2013
Almanya'da Kütahyalılar Gecesi
Almanya'nın Wuppertal kentinde düzenlenen Kütahyalılar Gecesi etkinliklerine ev sahibi olarak katılan Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, Köln havalimanında Wuppertal Kütahyalılar Derneği Başkanı İsmail Taşçıoğlu, organizatör Kahraman Çolak ve ana sponsor Mehmet Kaçan'la birlikte Türkiye'den gelen kafileyi karşıladı.
Mehmet Kaçan 22.2.2013
Kahvesine İlaç Katıp Uyuttuğu Yaşlı Kadının Parasını Çaldı
Kadıköy'de misafir olarak girdiği bir evde, ev sahibini kahvesine ilaç koyarak uyutan kadın, çaldığı 300 TL parayla kayıplara karıştı.
Mehmet Kaçan 21.2.2013
Konya'da Trafik Kazası: 1 Ölü
Konya'da beton mikserinin çarptığı bisiklet sürücüsü, hayatını kaybetti.
Mehmet Kaçan 21.2.2013
Beton Mikserinin Altında Kalan Bisiklet Sürücüsü Öldü
Konya'da, bisikletiyle yolun karşısına geçmek isteyen 30 yaşındaki Mehmet Ali Yanmaz, beton mikserinin altında kalarak yaşamını yitirdi.
Mehmet Kaçan 21.2.2013
Beton Mikserinin Çarptığı Bisikletli Öldü
Konya'da beton mikserinin çarptığı bisikletli kişi hayatını kaybederken kaçan sürücü yakalanarak gözaltına alındı.
Mehmet Kaçan 20.2.2013
Ilgın'da Kapalı Cezaevinden Firar
Konya'nın Ilgın ilçesindeki kapalı cezaevinde tutuklu bulunan kişi firar etti."Yaralama" suçundan, Ilgın A3 Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda tutuklu bulunduğu öğrenilen Mehmet Ali C.(35), cezaevinin bahçesine çıkıp, bulduğu merdiveni kullanarak...
Mehmet Kaçan 19.2.2013
Ağabeyinin Katilini Öldürdü
Mersin'in Tarsus İlçesi'nde 29 yaşındaki Kadir Ece, ağabeyini öldüren ve cezasını çektiği cezaevinden izinli çıkan 42 yaşındaki Halil Tatlıer'i ayakkabısını boyatırken bıçakla boğazını kesip öldürdü.
Mehmet Kaçan 19.2.2013
Tarsus'ta Kan Davası Cinayeti
Tarsus'ta bir kişi, cezaevinde izinli çıkan kan davalısını sokak ortasında boynundan ekmek bıçağıyla keserek öldürdü.
Mehmet Kaçan 19.2.2013
Adıyaman Çelikhan'dan Suriyeliler'e 15 Ton Reçel Çelikhan'dan Suriyeliler'e 15 Ton Reçel
Adıyaman'ın Çelikhan İlçesi'nde, sivil toplum örgütleri tarafından Suriyeli ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere 15 ton kayısı reçeli hazırlanıyor.
Mehmet Kaçan 19.2.2013
Mersin'de Cinayet
Tarsus ilçesinde, ceza evinden izinli çıkan hükümlünün, öldürdüğü kişinin kardeşi tarafından boğazı kesilerek öldürüldüğü iddia edildi.
Mehmet Kaçan 19.2.2013
Çelikhan'dan Suriyeliler'e 15 Ton Reçel
Adıyaman'ın Çelikhan ilçesinde, sivil toplum örgütleri tarafından Suriyelilere ulaştırılmak üzere 15 ton kayısı reçeli hazırlanıyor.
Mehmet Kaçan 19.2.2013
Hırsızları 25 Kilometre Takip Etti
Çanakkale'de bir iş yeri sahibi, dükkanına girip malzeme çalan hırsızları otomobiliyle yaklaşık 25 kilometre takip ettikten sonra içi çalıntı malzeme dolu minibüsün polis tarafından ele geçirilmesini sağladı.
Mehmet Kaçan 18.2.2013
Sivil Dayanışma Platformu, Suriyeli Mülteciler İçin Yardım Kampanyası Başlattı
Manisa Sivil Dayanışma Platformu Temsilcisi Mehmet Emin Sofuoğlu, Suriyeli mülteciler için yardım kampanyası başlattıklarını bildirdi.
Mehmet Kaçan 18.2.2013
Manisa'da Suriyeli Mülteciler İçin Yardım Kampanyası
Manisa Sivil Dayanışma Platformu Temsilcisi Mehmet Emin Sofuoğlu, Suriyeli mülteciler için yardım kampanyası başlattıklarını bildirdi.sendikalardan, derneklerden ve vakıflardan kurulu olduğunu söyleyen Mehmet Emin Sofuoğlu, açıklamasında şunları...
Mehmet Kaçan 18.2.2013
3 Amca Oğlunu 1,5 Dönüm Arazi İçin Öldürmüşler
İzmir'in Bayındır İlçesi'nde amca oğulları arasında dün çıkan ve üç kardeşin ölümü ile sonuçlanan kavgaya 1.5 dönümlük arazinin neden olduğu ortaya çıktı.
Mehmet Kaçan 18.2.2013
İzmir ) Amcaoğulları Arasında Arazi Kavgası: 3 Ölü
Bayındır - AMCAOĞULLARI ARASINDA ARAZİ KAVGASI.
Mehmet Kaçan 18.2.2013
'Evin Önünden Geçti' Diye 1 Kişiyi Öldürdü, 1 Kişiyi de Yaraladı
Konya'da Mehmet Kılıç'ı, pompalı tüfekle öldüren, Alparslan Oğuz'u da yaralayan besici Ramazan Avcı'nın, Kılıç ve arkadaşlarını evlerinin önünden geçmemesi için uyarıda bulunduktan sonra, çıkan tartışmada küfür etmesi üzerine tüfekle ateş ederek...
Mehmet Kaçan 18.2.2013
Evinin Önünde Geçti Diye Öldürmüş
Konya'da önceki gün evinin önünden geçen grupla tartışan ve tüfekle ateş açarak 1 kişinin ölümüne 2 kişinin de yaralanmasına neden olan şahıs, polis tarafından yakalandı.
Mehmet Kaçan 18.2.2013
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (3)
Foto.ALTAR Tunçkol'un ayrılmasından sonra potada gelen galibiyet, Antalya Büyükşehir Belediyespor camiasını sevince boğdu.
Mehmet Kaçan 18.2.2013
AK Parti Milletvekili Kaşdemir, Suriyeli Aileyi Ziyaret Etti
AK Parti Çanakkale Milletvekili İsmail Kaşdemir, Suriye'deki savaştan kaçan ve Biga'nın İdriskoru köyüne gelen Merza ailesini ziyaret etti.
Mehmet Kaçan 18.2.2013
Amcaoğulları Arasında Arazi Kavgası
İzmir'de, amcaoğulları arasında arazi anlaşmazlığı yüzünden çıkan kavgada 3 kardeş tabanca ile vurularak öldürüldü.
Mehmet Kaçan 17.2.2013
Kaza, Sürücüleri Birbirine Düşürdü
Turgutlu'da otomobile çarparak 4 kişinin yaralanmasına neden olan ve kaçan tırdaki iki kişi de aracı kendisinin kullanmadığını ileri sürdü.
Mehmet Kaçan 17.2.2013
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (5)
Foto.SERİK İlçesi Sarıabalı Köyü'ne içme suyu getirilmesi için deve güreşleri düzenlendi.
Mehmet Kaçan 16.2.2013
"Hamam Oğlanı" Sözleri Nedeniyle Bakkalı Öldürmüş
Eskişehir'de bakkal, 79 yaşındaki Mehmet Sakızcı'yı bıçaklayarak öldüren, eşi 77 yaşındaki Sakızcı'yı da yaralayanı 41 yaşındaki Yıldırım Telli yakalandı.
Mehmet Kaçan 16.2.2013
Mültecileri Konteynıra Bindirip Yurt Dışına Götüreceklerdi
Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde polisin yaptığı mülteci operasyonunda 11'i Filistinli, 1 Suriye uyruklu kaçak ile bunları yurt dışına götürmek isteyen 4 kişi yakalandı.
Mehmet Kaçan 16.2.2013
Savaştan Kaçan 7 Kişilik Suriyeli Ailenin Dramı
Suriye'deki savaştan kaçarak Bursa'ya gelen 7 kişilik aile, ilk günlerde gelen yardımlar kesilince mağdur oldu.
Mehmet Kaçan 15.2.2013
Minibüsün Direksiyonunda 13 Kurşunla Öldürüldü
İzmir'in Ödemiş İlçesi'nde, işyerine gitmek için aracına binmek üzereyken kimliği belirsiz bir kişi tarafından tabancayla kurşun yağmuruna tutulan Niyazi Dülger (56), hayatını kaybetti.
Mehmet Kaçan 15.2.2013
Mersin'de Öldürülen Çift Töre Kurbanı
Mersin'de geçtiğimiz hafta öldürülen Güler ile eşi Ferdi Azrak'ın, töre cinayetine kurban gittiği ortaya çıktı.
Mehmet Kaçan 15.2.2013
Polis, Birini Öldüren Şüphelinin Peşinde
Eskişehir'de polis, Mehmet Sakızcı'yı öldüren, eşi Sevim Sakızcı'yı da yaralayan kimliği belirsiz zanlıyı yakalamaya çalışıyor.
Mehmet Kaçan 15.2.2013
Başkan Vekili Yavuz, Muhtarlarla Toplantı Yaptı
Kastamonu Belediye Başkan Vekili Bahri Yavuz, mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek muhtarların sorun, şikayet ve isteklerini dinlemek üzere bir toplantı düzenledi.
12
Şu an buradasınız: Mehmet Kaçan Haberleri | Mehmet Kaçan Kimdir - Haberler - Mehmet Kaçan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Kaçan kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Köprübaşı İlçe Başkanı Taşer, güven tazeledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.4.2020 19:30:19. #1.15#
title