Mehmet Gürgür Haberleri

Mehmet Gürgür haber, Mehmet Gürgür son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Gürgür - 07.01.2019
Bülbül Sesi" ile Kur'an Bülbüllerine Rehber Oluyor
-Yüzlerce hafızı hafızlık kervanına katmasıyla şöhret bulan şehir Erzurum Müftüsü Hasan Hüsnü Sula da Erzurum'da hafızlara çok değer verildiğini belirterek, şöyle devam etti: "Erzurum'un hafızlık geleneği, Türkiye'de en kıymetli, değerli ve dünya çapında şöhret kazanan hafızların yetiştirilmesiyle ünlü bir gelenektir. Erzurum her yıl, yüzlerce hafızı hafızlık kervanına katmasıyla şöhret bulan şehrimizdir. Kur'an-ı Kerim'i en güzel şekilde okuyan Erzurumlu Celalettin Sert geçen sene Türkiye şampiyonu oldu. Fatih Camisi imamı Bünyamin Topçuoğlu, Ankara Hacı Bayram'da imamlık yapan Ahmet Karalı, Edirne'de Sefa Taşkesenlioğlu, Mustafa Kızılcaoğlu, Erhan Mete, Ali Tel, Ali Turhan, Nazif Şehitoğlu, Türkiye ezan okuma birincisi Hasan Koçak, Türkiye birincileri Furkan Çınar, Ali Yılmaz, Ahmet Özyurt gibi hocalarımız dünya çapında şöhret bulmuş, dereceler kazanmış Erzurumlu kişilerdir. Prof. Dr. Fatih Çollak dünyaca meşhur hafızlardan ve Kur'an-ı Kerim'i en güzel okuyan biri. Tabii ömrünü Kur'an hizmetine adamış Mehmet Gürgür gibi hocalarımız da Erzurumlu.
Mehmet Gürgür - 19.09.2018
Mehmet Gürgür Hafızlık ve Gençlik Merkezi"Nin Temeli Atıldı
Erzurum'da, Diyanet İşleri Başkanlığı, Aziziye Belediyesi ve Aziziye Kaymakamlığının destekleriyle 880 hafızın eğitim göreceği, 30 sınıftan oluşan ve içinde spor salonu ile 25 metrelik havuzun bulunacağı "Mehmet Gürgür Hafızlık ve Gençlik Merkezi"nin temeli atıldı.
Mehmet Gürgür - 17.08.2016
Adıyaman'da 23 Kişinin Görevine Son Verildi
Kararname ile Adıyaman Emniyet Müdürlüğü'nde görevli 3. Sınıf Emniyet Müdürü Ahmet Can, 4. Sınıf Emniyet Müdürü Ömer Demir, 4. Sınıf Emniyet Müdürü Said Emre Tokdemir, Emniyet Amirleri Fanhri Ünal, Mehmet Gürgür, Mehmet Elkit, Hasan Cankurt, Mehmet Said Dündar, Komiserler Mustafa Uzun, Halil İbrahim Ceylan, Komiser Yardımcıları Faruk Teber, Celal Kılınçoğlu, Fatih Nacar, Hulisi Keleş, Polis Memurları Fatih Özkan, Mehmet Bediroğlu, Mustafa Becerikli, Ahmet Akpınar, Abuzer Eren, Ahmet Ekici, Mahmut Uçar, Hasan Yıldırım, Fatih Karataş ve İsmet Akçakaya'nın görevine son verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Gürgür Haberleri | Mehmet Gürgür Kimdir - Haberler - Mehmet Gürgür haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Gürgür kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Orhan, inşaatları denetledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 19:19:10. #1.15#

title