Mehmet Günsür, AK Parti'nin Seçim Talebini Tiye Aldı!

Mehmet Günsür, AK Parti'nin Seçim Talebini Tiye Aldı!

Ekranlardan bir süredir uzak ünlü oyuncu Mehmet Günsür, İstanbul'da seçim sonuçlarını belirleyen oyların tekrardan sayılmasını sosyal medya hesabından paylaştığı yorumla tiye aldı.

05.04.2019 19:56 | Son Güncelleme: 06.04.2019 00:40

Yakışıklı oyuncu Mehmet Günsür, sosyal medya hesabından seçim sonuçlarını belirleyen oyların tekrardan sayılmasını tiye aldı.

"TEŞEKKÜR BELGELERİ İÇİN SAYIM YAPILSIN"

Mehmet Günsür sosyal medya hesabından, "AK Parti İstanbul seçiminin iptalini istedi" haberinin paylaşarak, "Lisede alamadığım teşekkür belgeleri için de tekrar sayım yapılsın." yorumunu yaptı. Mehmet Günsür'ün paylaşımı kısa süre içerisinde çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

MEHMET GÜNSÜR KİMDİR?

Mehmet Günsür, 8 Mayıs 1975; Fatih, İstanbul, Türk oyuncu.

1975 yılında Tatar kökenli bir ailenin ikinci çocuğu olarak İstanbul'da dünyaya geldi. Annesi Sibel Hanım bir öğretim görevlisi, babası Teoman Bey ise bir kuantum fizikçisidir. Modern bale koreografı olan ablası Zeynep Günsür Yüceil aynı zamanda bir öğretim görevlisidir.

Oyunculuğa yedi yaşında çeşitli reklam filmlerinde oynayarak başladı. 14 yaşındayken Okan Uysaler'in yönettiği Geçmiş Bahar Mimozaları adlı dizide Rutkay Aziz, Filiz Akın ve Müşfik Kenter gibi oyuncularla rol aldı.İtalyan Lisesi'nden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'ne girerek buradan mezun oldu. Bir müzik grubuyla konserler veren Günsür, dört yıl boyunca restoran işletmiştir. Hamam filminin figürasyonunu yapan bir arkadaşının aracılığıyla seçmelere katıldı. Deneme çekiminin ardından role kabul edildi ve Ferzan Özpetek'in yönetmenliğindeki bu filmle adını geniş kitlelere duyurdu. Filmin ardından yalnızca oyunculuğa yönelme kararı aldı.

Mehmet Günsür, AK Parti'nin Seçim Talebini Tiye Aldı!
Haber Yorumları (84)
NİL: tam bir sen eksikdin simdi tam oldu böyle tiplerden nefret ediyorum gundeme gelmek icin yaptiklarina bak
MİHCİ: Memos bu işler işine gelmedi mi amerikaya yerleşmeye benzemez boş yapma hadi işine bak.
HADİ ORDAN: Hadi ordan. Çok anlarmış gibi. Çapın yetmez. Sen anca ağzında geveleye geveleye konuşmayı bilirsin.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title