Mehmet Gültekin Haberleri

Mehmet Gültekin haber, Mehmet Gültekin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Gültekin - 02.06.2021
Araştırma Görevlimizin Projesine Tübitak'tan Destek
Proje ekibinde; Üniversitemiz Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Kerem Ural, Prof. Dr. Serdar Paşa, Doç. Dr. Hasan Erdoğan, Doç. Dr. Mehmet Gültekin, Öğretim Görevlisi Tahir Özalp, Van Yüzüncü Yıl Veteriner Fakültesi Genetik Bölümü Öğretim Üyesi Adnan Ayan, Harran Üniversitesi Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Dr.
Mehmet Gültekin - 28.05.2020
Çorum'da ölmek üzereyken bulunan sokak köpeği sahiplendirilecek
Veteriner Hekim Mehmet Gültekin ise köpeğin hayati riskle merkeze getirildiğini, dişi köpeğin yavrularının olduğunu tahmin ettiklerini ancak yavruların bulunamadığını belirterek, "Geldiğinde karnında enfekte olmuş yaraları vardı.
Mehmet Gültekin - 05.10.2019
GÜNDEM / 5 Ekim 2019
GÜNDEM ÖZEL 1- Enflasyonun direncini kıracak tedbir geliyor Gelecek 3 yıllık dönemde kamunun yönlendirdiği bazı fiyat ve ücretlerde, enflasyon yerine Yeni Ekonomi Programı enflasyon hedeflerine göre ayarlamalar yapılacak Hükümet böylece, enflasyon oranının düşmeye karşı direnç göstermesi ve yapışkan hale gelmesi olarak nitelendirilen enflasyon ataletini sınırlandırmış olacak Öte yandan mal ve hizmet fiyatlarındaki kur geçişkenliğini azaltmak için alım garantili enerji kontratlarının TL bazlı olması sağlanacak (Belgin Yakışan Mutlu/İstanbul) 2- Bozkırın keşfinde yeni bulgular FAO'nun Tarım ve Orman Bakanlığı ile birlikte yürüttüğü "Türkiye'nin Bozkır Ekosistemlerinin Korunması ve Sürdürülebilir Yönetimi Projesi" kapsamında yapılan çalışmalar, Anadolu'daki endemik bitki ve hayvan türlerine ilişkin yeni bilgiler ortaya çıkardı FAO Proje Koordinatörü Dr. Nihan Yenilmez Arpa: "Bugüne kadar buğdayın ana vatanı olarak Şanlıurfa'nın Karacadağ bölgesi biliniyordu. Yaptığımız çalışmalarda Tek Tek Dağları Milli Parkı ve Kızılkuyu Yaban Hayatı Geliştirme Sahası'nda da buğdayın birincil ve ikincil atalarının olduğu ortaya çıktı" "Şanlıurfa'da 'ranunculus bingoeldaghensis' isimli yeni bir endemik bitki kaydı gerçekleştirildi. Her bölge için 20'nin üzerinde yeni bitki kaydedildi. Karacadağ'da bugüne kadar toy kuşu görülmemişti, ona rastladık. Soydan Sulama Göleti'nde de ilk kez flamingo görüldü" "Bozkırlarda pek çok türün yabani akrabaları ve sağlık amaçlı kullanılan türler bulunuyor. Gelecekte bu bitkiler gıdalarımız ve belki de belirli hastalıkların güvencesi olacak" (Mehmet Fatih Erdoğdu/Ankara) 3- Genç kızın kalbi anneyi hayata bağladı Antalya'nın Serik ilçesinde midibüs ile motosikletin çarpışması sonucu hayatını kaybeden ve ailesi tarafından organları bağışanan 18 yaşındaki Ayşe Kurnaz'ın kalbi, 1 yıldır nakil bekleyen 51 yaşında 4 çocuk annesi Ayşe Gültekin'de atacak Organ bağış kararının ardından Sağlık Bakanlığı'na bağlı ambulans helikopterin Antalya'ya gitmesiyle başlayan 5 saatlik serüven sonunda kalp yeni sahibine nakledildi Nakil olan hastanın eşi Mehmet Gültekin: "Hem hüzün hem heyecan bir arada.
Mehmet Gültekin - 29.08.2019
Kanser hastası yaşlı adama devlet sahip çıktı
Adana'da zor şartlarda yaşamını sürdüren kanser hastası 55 yaşındaki inşaat işçisi Mehmet Gültekin yatılı bakım merkezine yerleştirilerek koruma altına alındı.
Mehmet Gültekin - 29.08.2019
Kanser hastası destek bekliyor
Adana'da akciğer kanseri ve beyin tümörüne yakalanan, hastalıkları nedeniyle eşi tarafından terk ediğini söyleyen Mehmet Gültekin, yaşam mücadelesi için maddi ve manevi destek istiyor.
Mehmet Gültekin - 19.01.2019
Antalya İş İnsanı Bilal Son Yolculuğuna Uğurlandı
İş insanı Bilal son yolculuğuna uğurlandıAntalya'da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren iş insanı Hacı Mehmet Gültekin Bilal (87), Finike'de son yolculuğuna uğurlandı.
Mehmet Gültekin - 25.12.2018
Iğdır'da Gözaltına Alınan 9 Şüpheliden Hdp'li 3 Eski Yönetici Tutuklandı
Iğdır Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü PKK/KCK soruşturması kapsamında İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, 18 Aralık sabahı eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyonda, eski Iğdır HDP Milletvekili Kıznaz Türkeli, eski Iğdır Belediyesi Eşbaşkanları Şaziye Önder ve Zübeyde Kaynar, eski İl Genel Meclisi Başkanı Abdulkadir Özsular, eski HDP Merkez İlçe Başkanı Vedat Yılmaz, eski HDP İl Eşbaşkanları Oya Malgaz ve Cesim Katar, eski Tuzluca Belediyesi Başkanı Mehmet Gültekin ile HDP'li Adem Kartal gözaltına alındı.
Mehmet Gültekin - 25.12.2018
Iğdır'da Hdp'li 3 Eski Yönetici Tutuklandı
Iğdır Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü PKK/KCK soruşturması kapsamında İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, 18 Aralık sabahı eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyonda, Iğdır HDP eski milletvekili Kıznaz Türkeli, Iğdır Belediyesi eski eş başkanları Şaziye Önder ve Zübeyde Kaynar, İl Genel Meclisi eski Başkanı Abdulkadir Özsular,  HDP eski merkez ilçe başkanı Vedat Yılmaz, HDP eski il eş başkanları Oya Malgaz ve Cesim Katar, Tuzluca Belediyesi eski başkanı Mehmet Gültekin ile HDP'li Adem Kartal gözaltına alındı.
Mehmet Gültekin - 25.12.2018
Iğdır'daki Terör Operasyonu
İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Iğdır ve İstanbul'da yürütülen operasyonda gözaltına alınan eski HDP Iğdır milletvekili Kıznaz Türkeli, eski HDP Iğdır İl Başkanı Cesim Katar, eski Iğdır İl Genel Meclisi Başkanı Abdulkadir Özsular, eski Iğdır Belediye Başkan Yardımcısı Şaziye Önder, eski Tuzluca Belediye Başkanı Mehmet Gültekin, HDP üyeleri Oya Malgaz ve Vedat Yılmaz, eski BDP Iğdır İl Başkanı Zübeyde Kaynar ile Adem Kartal'ın jandarmadaki işlemleri tamamlandı.
Mehmet Gültekin - 18.12.2018
Hdp'li Eski Vekil ve 7 Kişiye Terör Gözaltısı (2)- Yeniden
Iğdır Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü PKK/KCK soruşturması kapsamında İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, sabah saatlerinde operasyon düzenledi. Operasyonda, Iğdır HDP eski milletvekili Kıznaz Türkeli, Iğdır Belediye eski Eş Başkanı Şaziye Önder, İl Genel Meclisi eski Başkanı Abdulkadir Özsular, BDP eski Eş Başkanı Zübeyde Kaynar, HDP eski Merkez İlçe Başkanı Vedat Yılmaz, HDP eski il Eş Başkanları Oya Malgaz, Cesim Katar ve Tuzluca ilçesi Belediye eski Başkanı Mehmet Gültekin gözaltına alındı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Gültekin Haberleri | Mehmet Gültekin Kimdir - Haberler - Mehmet Gültekin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Gültekin kimdir, hayatı ve biyografisi. Ormanlık alanda bulunan yavru karacaya anne şefkati.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.06.2021 16:23:19. #1.13#

title